رابطه لباس و افزایش قد

نوع لباس بوشیدن چقدر روی اندازه ی قد تاثیر داره؟ یا همان تاثیر لباس بر روی قد

تاثیر لباس بر روی قد

تاثیر لباس بر وی قد ، لباسی که تن شما است چه از لحاظ رنگ چه از لحاظ مدل و چه از لحاظ اندازه در بلندتر یا کوتاه تر نشون دادن شما تاثیرگذاراست یا به عنوان مثال طرح و مدل مثل رنگ طرح ریز یا درشت همه و همه توی نشان دادن قد شما موثره ( پکیج افزایش قد )

به عنوان مثال

  1. دامن و شلوارهایی که کمی بالاتر از قوزک پا قرار می‌گیرند:این لباس‌ها در کوتاه نشان دادن قد شما بسیار حرفه‌ای عمل می‌کنند پس اگر قد متوسط و بلندی نداری وارد این قمار نشوید!
  2. شلوارهای خیلی تنگ: این باور به طور کلی غلط است! بله اگر قدتان کوتاه است شلوار‌های تنگ قد شما را کوتاه‌تر نشان می‌دهند!
  3. آستین سه ربع: قد این آستین‌ها روی آرنج یا پایین‌تر قرار می‌گیرد و می‌تواند به راحتی قد دستان شما را کوتاه تر از حد معمول نشان دهد.
  4. یقه‌های خیلی بسته: یقه‌های کیپ و بسته هم می‌توانند به کوتاه شدن قد شما کمک چشم‌گیری داشته باشند البته یقی اسکی‌های زمستانه جزو این دسته قرار نمی‌گیرند. تاثیر قد بر روی لباس
  5. شلوارهایی با فاق خیلی بلند یا کوتاه: شلوارهایی که فاق آن خیلی بلند است بالاتنه شما را کوتاه و شلوارهایی که فاق کوتاهی دارند پاهایتان را کوتاه‌تر از حد معمول می‌کنند، پس از اغراق در این دو مورد خودداری کنید!
  6. لباس‌های اورسایز: بله می‌دانم آنها را خیلی دوست دارید اما واقعیت این است که آنها قد بلندها را بیشتر از شما دوست دارند.
  7. پارچه هایی با طرح‌های درشت: یکی از مهم‌ترین آیتم‌هایی که باید ازشان دوری کنید لباس‌هایی هستند که طرح پارچه آنها درشت است؛ مانند چهارخانه‌های بزرگ و گل‌گلی‌های درشت.
  8. پارچه‌هایی با راه‌ راه افقی: این طرح علاوه بر اینکه شما را چاق نشان می‌دهد کمک بسزایی در کوتاه‌تر کردن قدتان نیز انجام می‌دهد، پس بهتر است زیاد سمتشان نروید.

شما اگه بتوانید نحوه استادن ولباس بوشیدن خودتان را اصلاح کنید خیلی ساده میتوانید با همین قد الان تا چندسانت بلندتر دیده بشوید.

منبع : کومد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *