سبک زندگی

ترفندهای افزایش قد

ترفندهای افزایش قد

آیا شما یک فرد کوتاه قد هستید؟ آیا میدانستید با یکسری تمرینات کشکشی ساده در منزل هم میتوانید به افزایش قد خود کمک کنید. ما فصد داریم در ایم مقاله ترفندهای افزایش قد را به شما آموزش دهیم و کافیست تا انتهای مقاله با قدپلاس همراه باشید تا توانسته باشیم با یکسری توصیه ها در رشد قدی شما تاثیرگذار باشیم.

قوانین زیبایی کنونی حکم می کند که قد بلندها جذابترند. ممکن است از قد خودتان راضی نباشید در صورتیکه اینطور نیست جراکه باید یکسری استاندارهای لازم را رعایت کنید تا بلندقدتر به نظر برسید . برای مثال همگی دوست داریم به مد روز لباس بپوشیم حال تحقیق نمی کنیم آیا این لباس مناسب ما هست یا نه ؟ صرفا چون مد روز هست باید بپوشیم . دوست عزیز قدپلاسی من این کار بسیار اشتباه است !!!

چگونه قد بلندتر شویم؟ ترفندهای افزایش قد !!

این یک امر طبیعی است که رشد طبیعی در انسان با رسیدن به سن بزرگسالی متوقف خواهد شد، بنابراین قد ما بین 15 تا 20 سالگی، بدون پرداختن به جزئیات، به نتیجه ای که باید برسد ، می رسد . مگر اینکه تصمیم بگیریم مقداری به جزئیات برسیم که دوست من لطفا از اینجا به بعد دقت بیشتری مطالعه کنید : ما میتوانیم در طول روز مجموعه‌ای از تمرین‌های ورزشی را انجام دهیم که می‌توانند مفاصل را شل کنند و حتی استخوان‌ها را کمی بلندتر کنند و باعث رشد چند سانتی‌متری ما شوند.

برای بلندقد تر شدن دو راه وجود دارد یکی از این راه ها به صورت طبیعی است که با تمرینات ورزشی و تغذیه مناسب می توانیم به آن برسیم و یا استفاده از پکیج افزایش قد ما، این موضوع را بدانید که ما در قدپلاس تمام تلاش خود را کرده ایم تا با ارائه بسته افزایش قد آن هم به صورت طبیعی رشد قدی شما را افزیش دهیم .

راه دوم به صورت مصنوعی و کاذب میتوانید به افزایش قد خود کمک کنید که به چند مورد آن اشاره می کنم . استفاده از کفش‌های پاشنه بلند، با کفپوش های داخلی کلفت و یا بزرگتر، که فوراً قد بیشتری به شما می‌دهد. لباس هایی را بپوشید که شیک باشند و شما را قد بلندتر نشان دهند . معمولا رنگ های تیره، راه راه های عمودی و لباس های باریک شما را قد بلندتر جلوه میدهند. از مدلهای موی حجیم، کوئیف که در مقاله مربوطه به صورت کامل توضیح داده شده است استفاده کنید تا ظاهر شما را قدبلندتر نشان دهد.

مطلب پیشنهادی قدپلاس برای این بخش 

چه لباسی برای افراد کوتاه قد مناسب تر است 

تمریناتی برای افزایش قد

تمرینات ورزشی برای افزایش قد شامل کشش هایی است که استخوان ها را از هم جدا می کند و باعث رشد چند سانتی متری ما می شود. توصیه می شود که این تمرینات به صورت روتین و حداقل دو بار در روز انجام شود. بعد از آن می توانیم به سراغ یک سری تمرینات خاص برویم. پس شروع می کنیم

تمرین ورزشی مار کبری برای افزایش قد:

 باید بر روی زمین بر روی شکم بخوابید و پاهایتان را کامل بکشید و دستانتان را در دو طرف بدنتان قرار دهید و به همین حالت بدنتان را بالا بیاورید و کمرتان را قوس دهید به این نکته دقت کنید که قسمت پایین شکمتان روی زمین باشد و از زمین جدا نشود. در برابر کف تا ارتفاع ناف در ابتدا، استحکام باید با کمر انجام شود، اما وقتی دیگر نمی‌توانید سرتان را بلند کنید، می‌توانید با بازوهایتان به خودتان کمک کنید، آرنج‌هایتان را خم کنید تا به سمت بالا فشار بیاورید. در موقعیت نهایی ستون فقرات باید یک خط منحنی تشکیل دهد که در هیچ نقطه ای نباید به شدت خم شود و از تمرکز فشار روی کمر جلوگیری شود. همانطور که سر خود را بالا می آورید، باید دم بکشید، و هنگامی که شروع به بازدم می کنید، باید نفس را با یک حرکت تدریجی به سمت موقعیت اولیه همراه کنید.

تمرین ورزشی پل برای افزایش قد:

به پشت دراز بکشید، پاها و آرنج‌هایتان را خم کنید به طوری که دست‌هایتان در پشت شانه‌هایتان قرار بگیرند، در حالی که کف دست‌ها در تماس با زمین هستند و نوک انگشتانتان به سمت پاهایتان است، به سمت بالا فشار دهید و بدنتان را بالا بیاورید تا جایی که کاملاً به حالت قوسی شکل درآیید، گویی یک پل را تشکیل داده اید.

پاهای خود را لمس کنید:

ایستاده، در حالی که پاهای خود را به هم متصل کرده و پاهای خود را کاملاً کشیده اید، کمر خود را به جلو خم کنید تا زمانی که با نوک دستان خود انگشتان پا را لمس کنید. در ابتدا ممکن است موفق به این کار نشوید، اما اگر این عمل را روزانه تکرار کنید، در نهایت نه تنها آنها را لمس خواهید کرد، بلکه احتمالاً می توانید تمام کف دست خود را در تماس با زمین قرار دهید یا حتی بسته به شرایط انعطاف پذیری کف دست های خود را به سمت جلو نیز ببرید .

طناب زدن

طناب زدن:

هنگام طناب زدن سعی کنید پاها چسبیده به هم باشند و هنگام پرش تا جایی که میتوانید ارتفاع بگیرید این کار به بلند شدن استخوان های پا کمک می کند و ارتفاع آن را چند سانتی متر افزایش می دهد.

این تمرینات می تواند تا حدودی به رشد شما کمک کند به شرط آنکه روزانه تکرار شود . این موضوع را باید به شما گوش زد کنم که دوست قدپلاسی من شما برای موفق شدن باید تلاش بسیار زیادی بکنید تا بتوانید به نتیجه دلخواه خود برسید . ما در این مقاله سعی کردیم تا با اشاره به یکسری نکات ورزشی به افزایش قد شما کمک کنیم ولی خوب شما باید این تمرینات را بسیار تکرار کنید . تمرینات بیشتری هم وجود دارد مانند پرش و بارفیکس و … که به صورت کاملتر و تخصصی تر برای افزایش قد میتوانید در پکیج ما آموزش ببیند

ما به شما پیشنهاد می کنیم چنانچه وقت تمرین کردن ندارید از پکیج های افزایش قد ما استفاده کنید که با خرید این بسته های در بازه زمانی دو ماهه به میزان 5 الی 8 سایت به صورت تضمینی افزایش قد خواهید داشت . شما میتوانید جهت مشاوره تلفنی با ما از بخش تماس با ما در ارتباط بوده و از نکات متخصصین ما بهرمند شوید و در صورت تمایل اقدام به خرید پکیج ما شوید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *