رابطه لباس و افزایش قد

چه لباسی برای افراد کوتاه قد مناسب است؟

چه لباسی برای افراد کوتاه قد مناسب است؟

دوستان عزیز به سایت افزایش قد خوش آمدید . ما قصد داریم در این مقاله به چه لباسی برای افراد کوتاه قد مناسب است ؟ به صورت حرفه ای پردازیم . شاید این نوع مقالات را در سایت های دیگر هم مشاهده کرده باشید . اما با خواندن این مقاله شما به نتیجه دلخواه خود خواهید رسید . مطمئنا شما با جستجو کلمه چه لباسی برای کوتاه قد مناسب است به این نوشته سایت هدایت شده اید . پس مطمئن باشید که با خواندن کامل این مقاله متوجه خواهید شد چطور میتوانید با رعایت اصول ذکر شده به مقدار قابل ملاجظه ای قد خود را با پوشیدن لباس های مناسب افزایش دهید . پس تا آخر این مقاله که چه لباسی برای افراد کوتاه قد مناسب است ؟ با ما همراه باشید .

چه لباسی برای افراد کوتاه قد مناسب است؟ 

چگونه لباس بپوشیم که قدبلندتر بنظر برسیم؟

اگر قدت کوتاهه اصلا سمت این لباس ها نرو!

نوع درست انتخاب کردن طرز لباس پوشیدن میتواند تا حد خیلی زیادی افراد را متفاوت (کوتاهتر،بلندتر،زیبا تر و…) نشان دهد. به علاوه با نوع استایل میتوان خیلی از عیوب و نواقص بدن را پوشاند و امروز هم قرار است در این مقاله به نوع پوشش و استایل برای بلند قدتر بنظر رسیدن بپردازیم.

لباسی که تن شما است چه از لحاظ رنگ چه از لحاظ مدل و چه از لحاظ اندازه در بلندتر یا کوتاه تر نشون دادن شما تاثیرگذاراست .همچنین طرح و مدل مثل رنگ طرح ریز یا درشت همه و همه توی نشان دادن قد شما کاملا موثره

شما اگه بتوانید نحوه ایستادن ولباس بوشیدن خودتان را اصلاح کنید خیلی ساده میتوانید با همین قد حال حاضر تا چندسانت بلندتر دیده بشید.

 

حالا بریم به چندتا از اونها اشاره کنیم:

چه لباسی برای افراد کوتاه قد مناسب است ؟ قد پلاس

تاثیر لباس تک‌رنگ یا همان مونوکروم بر روی قد

شما در حال خواندن مقاله چه لباسی برای افراد کوتاه قد مناسب است ؟ می باشید در ادامه برای عملی کردن این استایل باید تمام لباس های شما از یک رنگ یا مشتقات یک رنگ تشکیل شده باشند. به عنوان مثال اگر رنگ های تیره را انتخاب میکنید لباس و کفش شما هم در طیف تیره همان رنگ تیره باشند و اگر رنگ های روشن در تیپ خود استفاده میکنید کفشها و باقی لباسهای خود را نیز همانند آن روشن بپوشید.

این استایل کمک فوق العاده ای به بلندتر دیده شدن شما خواهد کرد زیرا استفاده و پوشیدن رنگهای مشابه توهم بلندتر دیده شدن را به مخاطب و افراد اطراف شما میدهد .

چه لباسی برای افراد کوتاه قد مناسب است ؟ قد پلاس 

شلوارهایی با فاق خیلی بلند یا کوتاه :

شلوار های با فاق خیلی بلند یا خیلی کوتاه بالاتنه و پایین تنه شمارا یا خیلی کوچک تر یا بزرگ تر از حالت معمول نشان میدهند پس افراد کوتاه قد صلا به سراغ این دسته لباس ها نروید!

لباس‌های اورسایز :

درسته این دسته از لباسها طرفدار ها و دنبال کننده های خاص خود را دارند ولی باید بگویم این دسته لباس بیشتر برای افراد قدبلند میتواند کاربردی باشد.

یقه های بسته :

یقه و نوع بسته آن میتواند تا حدی به بلند تر یا کوتاه تر نشان دادن شما کمک کند به عنوان مثال یقه های بسته و کیپ می‌توانند شمارا کمی بلندتر از حالت عادی نشان دهند

شلوار های چسب و تنگ :

همین حالا باید گفت که اگر قد به نسبت کوتاهی دارید و شلوار های چسب و تنگ میپوشید بطور کل از آنها دوری کنید ،این شلوار ها تا حد زیادی می‌توانند شمارو کوتاه تر نشان دهند

دامن و شلوار های کوتاه و بالای قوزک پا :

این دسته لباسها برای کوتاه تر نشان دادن شما عالی عمل میکنند پس اگه طرفدار دامن ها و شلوار های کوتاه هستید همین حالا آنها را کنار بگذارید

پارچه هایی با طرحهای درشت :

به طرح و نقش های روی لباس هایتان خیلی دقت کنید. به عنوان مثال پیراهن های چهارخانه با چهارخانه های بزرگ یا پیراهن های گل گلی با طرح های بزرگ می‌توانند یکی از بدترین انتخاب ها برای استایل شما باشند .

پارچههایی با راهراه افقی :

پیراهن و لباس با طرح راه راه افقی علاوه بر اینکه شما را کوتاه تر نشان میدهند شمارا چاق تر از حالت عادی نیز نشان میدهند پس حتما از این دسته لباس دوری کنید.

خب حالا چه لباسی بپوشیم که قد را بلند تر از حالت عادی نشان بدهد ؟

لباس های بلند( دامن- پیراهن- شلوار ) :

 این دسته از لباسها بخاطر یکپارچه نشان دادن اندام شما ، می‌تواند تا حد قابل قبولی شمارا بلندتر نشان دهند

 

پارچه‌های لخت :

ذات و جنس این دسته از پارچه ها به گونه ای است که بدن و قد را کشیده و بلندتر نشان میدهد.

تاثیر لباس تک‌رنگ یا همان مونوکروم بر روی قد 

شلوارهای راسته :

شلوار های راسته یا استریت بهترین انتخاب برای رسیدن به یک ظاهر ساده و یکدست هستند و میتوان این را تضمین کرد که بهترین شلوار برای افراد کوتاه قد این دسته شلوار ها هستند.

لباس‌هایی که درست اندازه شما هستند :

بهترین سایز و اندازه، لباسی است که نه برای شما کوچک تر یا تنگ باشد و نه بزرگ تر و گشاد ، بهترین انتخاب دقیقا لباس هایی هستند که سایز شما باشند.

 

یقه باز :

انواع یقه‌های باز برای کشیده‌تر دیده شدن اندامش شما کمک شایانی می‌کنند. همچنین باز گذاشتن یقه شومیز هم بی‌تاثیر نیست. باز گذاشتن یقه علاوه بر جذابیت بالایی که برای شما به ارمغان می آورد می‌تواند تا حد قابل توجهی قد شمارا بلندتر جلوه دهد.

فاق متوسط :

شلوارهایی با فاق متوسط مناسب‌ترین گزینه هستند زیرا آنها در جای استانداردی قرار گرفته‌اند!

همانطور که اشاره کردیم شلوار با فاق بلند یا کوتاه از اشتباهات مهم استایل افراد کوتاه قد بود

بنابراین شلوار با فاق متوسط بهترین انتخاب برای این دسته افراد است.

 

 شلوار پاكتي ممنوع :

شلوار های پاکتی را فراموش کنید ، این شلوار ها در کوتاه تر نشان دادن قد شما عالی عمل میکنند. برعکس شلوار های بلندتر با اندازه مناسب که تا روی پاهای شمارا در بر بگیرد گزینه ی مناسبی برای شما هستند.

همچنین آستین کت نباید کوتاه باشد و حتما تا نصف انگشت شصت دست شما را پوشانده باشد .

 

چه اکسسوری هایی میتوانند به بلندتر نشان دادن قد کمک کنند؟

 

کیف های کوچک وکاربردی

سعی کنید اصلا به طرف کیف های بزرگ و حجیم نرید!

این مورد را برای خانومها عرض میکنم که همیشه یک کیف بزرگ و حجیم رو به شانه دارند. بهترین گزینه کیف های ساده و کوچک هستند

اگر وسایل همراه شما همیشه بیش از اندازه است از حالا به بعد وسایل کمتری با خود‌ بردارید و سراغ کیف های کوچک‌تر بروید

 

گردنبند و دستبند های بزرگ و سنگین را فراموش کنید

اگر حالا عاشق گردنبندهای بزرگ و پر از گل و مهره بوده‌اید؟ از حالا به بعد سراغ زنجیرهای ساده و آویزهای سبک‏تر بروید. گردنبند حجیم گردن‏تان را کوتاه‏‎تر نشان می‌دهد و مانع قد بلندی شما خواهد شد.

 

مدل اکسسوری هرقدر ساده تر باشد و به جای داشتن چند رنگ مختلف تک رنگ باشد، برای شما بهتر است

تاثیر لباس بر روی افزایش قد برای آقایان

شما در حال خواندن چه لباسی برای افراد کوتاه قد مناسب است ؟ می باشید که در ادامه به لباس هایی که طیف رنگی کاملا متفاوت دارند در تلاشند تا شمارا کوتاه تر از آنچه که هستید نشان دهند پس پیراهن و شلوار های در یک طیف رنگی و با سایه های مشابه بپوشید

بهترین گزینه برای انتخاب لباس ، شلوارهایی با رنگ تیره تر از پیراهن هستند که می‌توانند در استایل مردان غوغا کنند .

خیلی ها بر این باورند که شلوار و لباسهای تیره افراد را لاغر تر نشان میدهند ولی انتخاب شلوار پیراهن و کفش در یک طیف رنگی بهترین گزینه برای مردان کوتاه قد به شمار می‌رود.

 برای قد بلندتر به نظر رسیدن یکی از بهترین روش ها استفاده از لباس ها با الگو های عمودی هستند که میتواند انتخاب خیلی مناسبی برای شما باشند.

برخلاف آن پیراهن و تیشرت ها با خطوط افقی به کل استایل شمارا خراب خواهند کرد و باعث پرت شدن خواس مخاطب به دو طرف بدن شما و کوتاه تر نشان دادن شما میشود.

لباس های با بافت عمودی و طرح های ساده که به سمت بالا کمتر و کوچک تر میشوند یکی از گزینه های عالی برای استایل روزمره است حتما آن را امتحان کنید

افراد کوتاه قد برای بلندتر به نظر رسیدن قدشان باید شلوار خود را بر روی خط کمر خود بپوشند.

تجربه ثابت کرده است که پایین تر قرار دادن خط کمربند پاهای افراد کوتاه قد را کوتاه تر نشان می دهد .

اهمیت خط کمر و کمربند خود را فراموش نکنید

اگر کمربند شما از خط کمر پایین تر باشد قد و پاهای شمارا به مقدار قابل توجهی کوتاه تر نشان میدهد

شلوارک و لباس های استین کوتاه :

شلوارک ها و لباسهای آستین کوتاه نمی‌توانند انتخاب خوبی برای افراد کوتاه قد باشند زیرا حواس مخاطب را به طرف اندام ها پرت خواهد کرد و معمولا اندام افراد کوتاه قد کوچکتر از بقیه افراد است و این انها را کوتاه تر نشان خواهد داد.

البته این موضوع را نباید فراموش کرد که این دسته لباسها در فصل های گرم سال اجبارین و جز جدا نشدنی از زندگی ما هستند

چه لباسی برای افراد کوتاه قد مناسب است ؟ قد پلاس 

کراوات :

 کراوات هرچقدر باریک تر و بلندتر باشد سعی در بلند تر نشان دادن شما دارد برعکس کراوات های پهن و کوتاه شمارا کوتاه تر نشان میدهند .

 آقايان كفش‌هايی با تخت ( كفه ) بلند بپوشند :

 یکی از بهترین راه ها برای بلند تر دیده شدن استفاده از کفشهای پاشنه بلند است

البته این انتخاب فقط مختص خانومهاست ولی آقایان هم می‌توانند با پوشیدن کفش‌های لژدار و ضخیم به اندازه لژ کفش بلندتر دیده شوند.

در خیلی از کفشها این لژ مخفی بوده و از بیرون کفش هیچ نمای نامناسبی ندارد و با کفی ضخیم و بزرگی پوشیده شده است.

تاثیر مدل مو بر افزایش قد : 

بهترین مدل مو برای آقایان کوتاه کردم دور سر و بلند کردن موهای بالای سر و دادن حالت ایستاده به آن است ، این مدل مو میتواند تا ۳سانتی متر شمارا بلندتر نشان دهد.

جالب است بدانید افراد کچل کوتاه تر از قد عادی خود دیده میشوند.

پس مدل مو را جدی بگیرید!

مقاله مرتبط

تاثیر لباس بر روی قد

در انتها نتیجه گیری قدپلاس

اگر شما تمام این موارد را به دقت مطالعه کرده باشید

تبریک میگم از امروز به جمع قدبلند ها خوش آمدید زیرا با عملی کردن این موارد میتوانید تا چندین سانتی متر قد خود را بلند از آنچه که هست جلوه دهید.

ما در تیم قدپلاس امیدواریم با انتشار این موارد هرروز استایل شمارا زیبا تر از دیروز ببینیم

پس از اهمیت استایل غافل نشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *