گرو تالر داینامیک در رشد قد

گرو تالر داینامیک در رشد قد

افزایش قد به روش‌های مختلف امکان‌پذیر است که بسیاری از آن‌ها تا زمانی که صفحات رشد شما فعال هستند، اثربخشی دارند و پس از پایان دوران رشد دیگر هیچ‌گونه تأثیری بر روی شما ندارند.

متد گروتالرداینامیک یکی از بهترین و موثرترین تکنیک‌های افزایش قد پس از دوران رشد است. در ادامه به بررسی کامل این متد می‌پردازیم و مزایا و معایب آن را بیان می‌کنیم، پس تا انتها با قد پلاس همراه باشید.

نحوه افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک به چه شکلی است؟

بطورکلی متد گروتالرداینامیک بهترین و موثرترین روش جهت افزایش قد خارج از سن رشد است. تمرکز این متد بر روی ستون فقرات است. لازم به ذکر است که یک سوم از قد هر فرد را ستون فقرات تشکیل می‌دهد. ستون فقرات تنها عضوی است که پس از سن رشد نیز قابلیت افزایش طول دارد.

ستون فقرات از دیسک‌هایی تشکیل می‌شود که به کمک غضروف به یکدیگر اتصال می‌یابند. بطورکلی افزایش قد را می‌توان وابسته به رشد غضروف‌ها دانست. غضروف‌ها پس از رشد تبدیل به استخوان می‌شوند و به این ترتیب طول استخوان را افزایش می‌دهند و شما قدبلندتر دیده خواهید شد.

متد گروتالرداینامیک به شما حرکات ورزشی مختلف را می‌آموزد. حرکات ورزشی که هدف آن‌ها بلندترکردن ستون فقرات و درنهایت افزایش قد شما است. گروتالرداینامیک را می‌توان ترکیبی از حرکات یوگا و کششی در نظر گرفت که موجب هماهنگی و تقویت ماهیچه‌ها و درنهایت رشد آن‌ها می‌شوند. این نکته را در نظر داشته باشید که حرکات کششی که شما جهت افزایش طول غضروف‌های خود انجام می‌دهید، بصورت روزانه هستند.

جهت آشنایی بیش‌تر با متد گروتالرداینامیک خوب است بدانید که حدود ۳۵ درصد از قد هرفرد را ستون فقرات وی تشکیل می‌دهد. درنتیجه این امر با حل مشکلات وضعیتی ستون فقرات، ۵ الی ۱۲ سانتیمتر قد افراد افزایش می‌یابد.

دیسک‌های غضروفی میان ۲۴ مهره بدن قرار دارند و از ستون فقرات در برابر ضربه‌ها و شوک‌ها محافظت می‌کنند.

ضخامت هر دیسک موجود در بدن با طول و بلندی ستون فقرات ارتباط مستقیم دارد و بصورت مستقیم موجب افزایش طول ستون فقرات می‌شود‌. بطورکلی می‌توان گفت بیش از ۲۵ دیسک مسئول بلندی یا کوتاهی قد افراد هستند. این دیسک‌ها در بدن بصورت بافت‌های غضروفی غیرمتصل هستند و تحت تحریکات هورمون رشد بصورت دائم رشد می‌کنند. به عبارت دیگر هرچه دیسک‌ها ضخیم‌تر شوند، طول ستون فقرات افزایش می‌یابد و به این ترتیب قد افراد بلندتر می‌شود‌.

ویژگی‌های متد گروتالرداینامیک

متد گروتالرداینامیک ویژگی‌های مختلف و بسیاری دارد که مهم‌ترین و اصلی‌ترین آن‌ها عبارت است از:

ویژگی‌های متد گروتالرداینامیک
ویژگی‌های متد گروتالرداینامیک
 • افزایش قد طبیعی
 • عدم نیاز به دارو
 • مناسب برای تمامی سنین ازجمله سن رشد به بعد
 • اصلاح مشکلات عضلانی و افزایش طول عمودی ستون فقرات
 • استفاده از آمینواسیدهای مناسب در رژیم غذایی و افزایش قد از طریق آن
 • تولید هورمون رشد به جای تزریق هورمون
 • ارائه تکنیک‌های جلوگیری از کوچک و فشرده‌شدن ستون فقرات
 • حل مشکلاتی نظیر؛ قوز کمر و لوردوز
 • همیشگی و دائمی‌بودن نتیجه  البته در صورت داشتن سبک زندگی سالم و ورزش منظم
 • و…

مزایا و معایب استفاده از روش گروتالرداینامیک

استفاده از متد گروتالرداینامیک همانند دیگر متدهای افزایش قد با مزایا و معایب مختلفی همراه است که بطورکلی مهم‌ترین و اصلی‌ترین آن‌ها عبارت است از:

 • افزایش قد تضمینی بدون استفاده از داروهای شیمیایی و آسیب‌رسان
 • افزایش قد بدون درد و خونریزی و عمل
 • زمان‌بربودن دوره درمان
 • انجام مداوم و منظم تمرین‌های ورزشی و کششی که برای بسیاری از افراد خسته‌کننده است.
 • و…

متد گروتالرداینامیک مناسب برای چه کسانی است؟

بطورکلی می‌توان گفت متد گروتالرداینامیک برای تمام افرادی که در محدوه سنی ۱۰ تا ۴۰ سال هستند، کاربردی و موثر است. البته این متد تا ۴۰ سالگی را تضمین می‌کند و در سنین بالاتر افزایش قد به خود فرد و ساختار فیزیولوژیکی بدن وی، وابسته است.

درنهایت هنگام استفاده از متد گروتالرداینامیک این نکته را در نظر داشته باشید که مصرف قرص‌های افزایش قد هیچ تأثیری در افزایش قد شما ندارد و این قرص‌ها تنها تبلیغات هستند و در بسیاری از موارد آسیب‌های جبران‌ناپذیری به بدن شما وارد می‌کنند. برای مشاوره و یا خرید پکیج افزایش قد کارشناسان ما در قد پلاس تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره‌مند شوید!

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghadpl.com/?p=11384