معرفی کتاب در زمینه افزایش قد

کتاب-در-زمینه-افزایش-قد

کتاب یکی از منابع مهم برای مطالعه می‌باشد و در مورد افزایش قد می‌توانید اطلاعات بسیار خوبی در کتاب بیابید. بیشتر افراد فکر می‌کنند که برای افزایش قد نیاز به استفاده از دارو‌های شیمیایی می‌باشد. اما متد‌های جدیدی برای افزایش قد آمده‌است که بدون استفاده از دارو و به روش طبیعی باعث افزایش قد می‌شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد روش‌های طبیعی افزایش قد بهتر است به کتاب در زمینه افزایش قد مراجعه کنید. شما می‌توانید اطلاعات لازم مربوط به افزایش قد به صورت طبیعی را در کتاب برای افزایش قد بیابید.

کتاب در زمینه افزایش قد

استفاده از کتاب برای موضوعی مانند افزایش قد برای بعضی از افراد عجیب می‌باشد. این مسأله کاملاً با چیزی که شما فکر می‌کنید فرق می‌کند. کتاب در زمینه افزایش قد با دادن‌آموزش حرکات کششی درست برای استخوان‌ها و تغییر در روتین روزمره می‌تواند به افزایش قد شما کمک کند. بهترین کتاب برای افزایش قد اکثراً به زبان فارسی ترجمه‌شده نیست، اما درسراسر جهان معروف می‌باشند و خریداران زیادی دارد.

بهترین کتاب در زمینه افزایش قد چیست؟

عالی ترین کتاب در زمینه افزایش قد کتاب‌هایی هستند که به زبان مرجع و اصلی نوشته شده‌اند. این کتاب‌ها معمولاً کتاب‌های بین‌المللی می‌باشند و فروش آن‌ها بسیار بالا می‌باشد.

لیست کتاب‌های افزایش قد

کتاب‌های افزایش قد با توجه به میزان انتشاری که داشته‌اند نتایج عالی داشته و با اطلاعاتی که به مردم می‌دهند این مسأله را ثابت کردند که برای افزایش قد احتیاجی به تغییرات پزشکی وجود ندارد و آن‌ها می‌توانند با انجام یک سری تغییرات روزمره باعث بلند شدن قد شوند. این کتاب‌ها به شما کمک می‌کنند تا افزایش چند سانتی‌متری قد را در منزل تجربه کنید و این خود می‌تواند یک تحول بزرگ برای فرد باشد. لیست مجموعه‌ای از کتاب در زمینه افزایش قد را در زیر برای شما بیان می‌کنیم.

کتاب افزایش قد به سبک قد پلاس – جلد ۱ و ۲

این کتاب که جلد ۱ آن برای افزایش قد افراد ۷ تا ۱۸ سال و جلد ۲ آن برای افزایش قد افراد ۱۸ تا ۴۵ سال نوشته‌شده است کتابی با ارزش و پر از نکات مهم کمک به افزایش قد به صورت طبیعی و بدون استفاده از دارو می‌باشد. جلد اول و دوم این کتاب در مورد بکار بردن نوع تغذیه، تمرین‌های ورزشی، رشد و بلوغ، تکنولوژی و فیزیولوژی انسان، چگونگی بلند شدن قد با تمرینات ورزشی صحبت می‌کند.

پکیج قد پلاس چیست؟

پکیج-قد-پلاس

قد پلاس پکیج افزایش قد می‌باشد که برخلاف پکیج‌های دیگری که در بازار وجود دارای تمرین‌ها و شیوه‌هایی است که برای افزایش قد بسیار مؤثر می‌باشد. در واقع می‌توان گفت این پکیج جزء بهترین پکیج افزایش قد است. این پکیج بدون استفاده از دارو در دوران نوجوانی باعث رشد طبیعی قد می‌شود. استفاده از این پکیج نیاز به صبر و حوصله دارد و مقداری زمان بر است. محتوای پکیج افزایش قد قد پلاس عبارتند از:

  • تمرینات ورزشی
  • برنامه غذایی
  • برنامه تنظیم خواب
  • قوز بند قد پلاس
  • پشتیبانی اختصاصی شبانه روزی
  • ضمانت‌نامه

این پکیج شامل برنامه‌های منظم برای افرادی که صفحه رشد آن‌ها بسته‌ نشده و افرادی که صفحه رشد آن‌ها بسته‌شده است می‌باشد. معمولاً در سن ۷ تا ۲۲ سال برنامه‌ها شامل برنامه ورزشی ، تنظیم خواب و برنامه غذایی می‌باشد. هدف از انجام این برنامه‌ها تحریک هورمون رشد است که به رشد استخوان‌های طولی کمک می‌کند.  طول دوره برای این افراد ۸ تا ۱۰ ماه طول می‌کشد. بین ۲۱ تا ۴۱ سالگی معمولاً صفحات رشد بسته‌می‌شود. برنامه‌های مربوط به این افراد باید مختص سن آن‌ها باشد. این برنامه طوری تنظیم می‌شود که مشکلات آناتومی بدن مثل گودی کمر، افتادگی‌شانه، قوز پشت، پای پرانتزی برطرف شود. افزایش قد برای این افراد بین ۴ تا ۸ سانتی‌متر و طول دوره درمان ۲ تا ۵ ماه است.
از مزایای این پکیج امکان افزایش قد پس از سن ۱۸ سالگی و بسته‌شدن صفحات رشد به میزان ۵ الی ۸ سانتی‌متر وجود دارد. همچنین تمرینات ورزشی با توجه به آناتومی بدن فرد طراحی می‌گردد.

کتاب چگونه قد بلند شویم

این کتاب جزء پرفروش‌ترین کتاب در زمینه افزایش قد می‌باشد. مطالبی که در این کتاب وجود دارد شامل مزایای داشتن قد بلند و همه جوانب داشتن قد بلند، روش‌های طبیعی برای بلندتر شدن قد، توصیه‌های مفید برای افزایش قد و… می‌باشد. اگر می‌خواهید این کتاب را بخوانید می‌توانید ترجمه‌شده آن را از فروشگاه‌های آنلاین بیابید. این کتاب باعث تغییر در تفکر شما درمورد افزایش قد خواهد شد و به شما راهکار‌هایی را که به صورت طبیعی می‌توانید قد خود را بلند کنید یاد می‌دهد.

اگر به دنبال کتاب برای افزایش قد می‌باشید کتاب آناتومی تمرینات قدرتی یک کتاب بسیار سودمند و مفید می‌باشد که باعث آشنایی شما با آناتومی بدن انسان میگردد و به شما کمک می‌کند تا تمرین‌های غلط که باعث آسیب دیدگی می‌شود را بشناسید و برای جلوگیری از این آسیب‌ها حالت‌های تمرینی متناسب با ساختار بدن خود را انتخاب کنید. این کتاب توسط فردریک دلاویه تنظیم‌ شده است و دارای سه جلد است.

جلد اول این کتاب در مورد تمرینات قدرتی نوشته‌شده است. در جلد دوم در مورد آناتومی و ریخت‌شناسی صحبت‌شده و اما جلد سوم به تمریناتی که در جلد دوم اشاره‌شده است می‌پردازد. این کتاب به صورت مصور طراحی‌شده است و در تصاویرعضلات درگیردر تمرینات بدنسازی را نشان می‌دهد. همچنین نحوه طراحی این کتاب به شکلی است که در عین حفظ کیفیت مطالب ساده و جذاب می‌باشد. همه ورزشکاران می‌توانند از مطالب این کتاب استفاده کنند. در واقع این کتاب بسیار پرفروش است و علت فروش بالای آن توصیه کامل در مورد عضلات درگیر در تمرینات قدرتی و بدنسازی می‌باشد.

کتاب افزایش طبیعی قد

یک کتاب برای افزایش قد که خوانندگان زیادی را به خود جلب کرده است کتاب افزایش طبیعی قد نوشته فرشید طهماسبی تحسین خطایی و سمیه فتحی می‌باشد. در این کتاب به شما به صورت تضمینی می‌گویند که برای مدت ۷ هفته می‌توانید قد خود را ۵ الی ۷ سانتی‌متر بلندتر کنید. البته باید توجه داشته باشید که قد  هر فردی به ژنتیک او بستگی دارد. این کتاب به شما می‌گوید که هرگز تأکید ندارد قد شما از میزان ژنتیکی که برای شما تعیین‌شده است بیشتر می‌شود. اما این تضمین را به شما می‌دهد که با توجه به سن و سابقه ورزشی قد شما بلندتر شود. یکی از هدف‌های این کتاب توجه والدین در مورد مهم بودن زمان خواب و تغذیه و ورزش و فعالیت بدنی فرزندانشان است. همچنین این کتاب به ورزشکارانی که بلندتر شدن قد برای آن‌ها مهم می‌باشد کمک می‌کند.

آیا با مطالعه کتاب‌ها می‌توان افزایش قد داشت؟

آیا-با-مطالعه-کتاب‌ها-می‌توان-افزایش-قد-داشت؟ 

باید بگوییم بله شما می‌توانید با مطالعه کتاب در زمینه افزایش قد  و کمک‌گرفتن از کتاب‌هایی که در بالا نام بردیم به آسانی قد خود را افزایش دهید. البته این نکته مهم است که همه راهکار‌هایی را که در کتاب گفته‌شده است را به درستی انجام دهید. نتیجه‌ای که از مطالعه کتاب برای افزایش قد می‌گیریم دریافت آموزش‌ها و اطلاعات لازم برای افزایش قد می‌باشد. اما مهم‌ترین نکته برای بلندتر شدن قد اراده و تمرکز شما است. با تنظیم برنامه روزانه و انجام‌دادن تمام نکاتی که در کتاب گفته‌شده است به آسانی می‌توانید در مدت ۱ تا ۳ ماه به نتیجه برسید.  این کتاب‌ها جزء بهترین کتاب‌ها در سراسر دنیا بوده‌اند و نتایج موفقیت‌آمیز زیادی داشته اند اما یکی از بزرگترین دلایل موفقیت افرادی که این کتاب را مطالعه کرده‌اند نظم و اراده آن‌ها بوده است.

تا چه سنی می‌توان برای افزایش قد‌ امید داشت؟

افزایش قد معمولاً زمانی اتفاق می‌افتد که صفحات رشد کاملاً بسته‌نشده باشند. در کودکان و نوجوانان معمولاً تا سنین ۱۸ سالگی صفحات رشد باز می‌باشد و معمولاً پس از آن رشد به کندی صورت می‌گیرد. البته بعد از سن ۲۰ سال هم می‌توان با استفاده از کتاب‌هایی که در بالا معرفی شد و بکار بردن تمرین‌های موجود در این کتاب‌ها باعث رشد قد شد. در کتاب‌هایی که نام آن‌ها در بالا آمده است روش‌هایی ذکر شده است که برای افراد ۱۵ تا ۴۰ سال مؤثر می‌باشد. بعد از ۴۰ سالگی معمولاً هیچ رشد قدی اتفاق نمی‌افتد. به طور کل می‌توانیم بگوییم مطالعه یک کتاب در زمینه افزایش قد به شما کمک می‌کند تا جدای از مسائل ژنتیکی و تغذیه‌ای و ورزشی در صورت راضی نبودن از قد خود باز هم بتوانید رشد کنید.

نتیجه معرفی کتاب در زمینه افزایش قد

اگر به دنبال روشی هستید که بتوانید قد خود را افزایش دهید و دوست ندارید از از دارو استفاده کنید بهتر است به دنبال کتاب برای افزایش قد باشید. کتاب‌های بسیار خوبی در بازار وجود دارد که به زبان اصلی نوشته شده و این کتاب‌ها جزء بهترین کتاب در زمینه افزایش قد می‌باشد. با به کار بردن تمرین‌های موجود در این کتاب به صورت درست و اصولی می‌توانید باعث رشد قد خود حتی پس از بسته شدن صفحات رشد شوید. استفاده از حرکات کششی و انجام حرکات درست ورزشی می‌تواند کمک زیادی در افزایش قد شما داشته باشد. البته باید بدانید برای افزایش قد به صورت طبیعی نیاز است تا با یک مشاور و راهنما مشورت کنید.

همچنین مطالعه کتاب‌های افزایش قد می‌تواند راه‌درست برای‌رسیدن به نتیجه دلخواه را به شما نشان دهد. با خواندن این کتاب‌ها و انجام دادن تمریناتی که در آن‌ها گفته شده است به آسانی می‌توانید به قد‌ایده‌آل خود برسید. همچنین در کنار تمریناتی که داخل این کتاب‌ها گذاشته شده است می‌توانید از پکیج قد پلاس که شامل تمرینات منظم ورزشی می‌باشد استفاده کنید تا بتوانید زودتر به نتیجه مطلوب خود برسید. قبل از تهیه پکیج قد پلا س از طریق تماس با مشاوران و متخصصین این امر مشورت کرده و سپس اقدام به تهیه این پکیج کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghadpl.com/?p=11038