قرص افزایش قد

قرص افزایش قد

داشتن قد بلند آرزوی هر فردی است. پدرو مادر‌های با قد متوسط آرزوی داشتن فرزندانی بلند قامت را دارند. آن‌ها به دنبال راهی برای بلندتر شدن قد فرزندانشان هستند. بلند شدن قد تا زمانی که رشد استخوان‌های طولی به پایان نرسد امکانپذیر می‌باشد. روش‌های مختلفی برای بلند شدن قد وجود دارد که بعضی از افراد به سمت استفاده از قرص افزایش قد ‌می‌روند. حال این پرسش بوجود می‌آید که آیا استفاده از داروی افزایش قد روش معتبر و خوبی برای رسیدن به هدف است؟

آیا داروی افزایش قد وجود دارد؟

بکاربردن مکمل افزایش قد برای کودکان بدون تجویز پزشک می‌تواند بسیار خطرناک باشد. این درست است که بعضی از دارو‌های افزایش قد که زیر نظر پزشکان تجویز می‌شوند در رشد کودکان تأثیر بسزایی دارد. مثلاً هورمون رشد برای کودکانی که این هورمون در بدنشان کم تولید می‌شود ویا دچار بیماری‌هایی شده‌اند که باعث کوتاهی قد در آن‌ها شده‌است به رشد آن‌ها کمک می‌کند. اما استفاده از قرص افزایش قد بدون مشورت با پزشک نه تنها برای کودکان بلکه برای بزرگسالان نیز با عوارض زیادی همراه است.

قرص افزایش قد ۱۰۰ درصد تضمینی واقعی است؟

تأکید می‌شود که از خوردن داروی افزایش قد که به شما وعده‌ داشتن قد بلند را می‌دهد خودداری کنید. زیرا قرص یا داروی خاصی برای بلند شدن قد وجود ندارد. مگر مکمل‌هایی که حاوی کلسیم و پروتئین‌های مختلف می‌باشند و در دوران نوجوانی به رشد نوجوان کمک کرده و کمبود عناصر موجود در بدن را که عامل رشد قد می‌باشد تأمین می‌کنند.

همچنین قرص افزایش قد برای بزرگسالان به دلیل بسته‌شدن صفحات رشد کاملاً بی‌تأثیر می‌باشد و هیچ مکملی نمی‌تواند کمک به رشد آن‌ها کند. به جای استفاده از این دارو‌های افزایش قد که وعده دروغین به شما می‌دهند و هیچ تأثیری بر روی قد شما ندارند از حرکات ورزشی و کششی استفاده کنید.

قد پلاس بدون هیچ دارو یا عمل جراحی قد شما را افزایش میدهد

پکیج افزایش قد

قرص افزایش قد بعد از بلوغ

عوامل زیادی در افزایش قد مؤثر می‌باشد. ژنتیک ۶۰ تا۸۰ درصد بر روی قد تأثیر می‌گذارد. افزایش قد در دختران با شروع دوره نوجوانی آغاز می‌شود و با رسیدن به دوران بلوغ کم می‌شود اما در پسران این رشد در پایان دوره نوجوانی آغاز می‌گردد. افزایش قد تا زمانی که رشد استخوان‌های طولی ادامه دارد وصفحات رشد بسته نشده ادامه دارد.

یکی از عوامل مؤثر در افزایش قد صفحه رشد است که نزدیک به پایان استخوان‌های طولی قرار گرفته است و محل رشد استخوان‌های جدید می‌باشد. در طول این دوران می‌توان با مصرف مکمل یا قرص افزایش قد که شامل یکسری ویتأمین‌های ضروری بدن می‌باشد زیر نظر پزشک به رشد بیشتر استخوان‌ها کمک کرد.

بطور کلی از مصرف قرص افزایش قد (Height increase pills) که در بازار وجود دارد خود داری کنید بخصوص بعد از بلوغ که رشد طولی استخوان‌ها کم می‌شود. یکی از راه‌های مؤثر در افزایش قد بعد از بلوغ استفاده از پکیج قد پلاس می‌باشد که برای هر سن و سالی مناسب است.
این پکیج یکی از راههای کمک به افزایش قد بعد از بلوغ بدون استفاده از داروی افزایش قد برای فرزندتان می‌باشد که به سن بلوغ رسیده و رشد طبیعی او کم شده است. تا زمانی که صفحات رشد کاملاً بسته نشده می‌توانید به او کمک کنید تا با انجام یکسری از کار‌ها بطور منظم به رشد بیشتر خود کمک کند این کار‌ها عبارتند از:

 • خواب
 • رژیم غذایی سالم
 • مصرف ویتأمینD و کلسیم و روی

خواب درست ورژیم مناسب و مصرف مکمل برای رشد اگر با هم و در کنار هم بصورت برنامه‌ای درست اجرا شود باعث رشد قد خواهد شد. ورزش‌هایی مانند:
شنا، بارفیکس، رساندن انگشتان دست به پا، طناب، صاف نشستن، تقویت سیستم ایمنی می‌تواند تاثیر زیادی در افزایش قد داشته باشد.

قرص ال آرژنین ۱۰۰۰ برای افزایش قد

قرص-ال-آرژنین-۱۰۰۰-برای-افزایش-قد

مهمترین عامل در افزایش قد ژنتیک می‌باشد. اما به غیر از ژنتیک عوامل دیگری هم درافزایش قد مؤثر است. رژیم غذایی درست، مکمل‌های دارویی، خواب درست، و ورزش مناسب بسیار در افزایش قد مؤثر می‌باشد. ال آرژنین ۱۰۰۰ داروی مکمل می‌باشد که سرشار از ویتامین بوده و در افزایش قد به خصوص در کودکان مؤثر می‌باشد. نام دیگر این قرص مولکول معجزه می‌باشد. در واقع این قرص از آمینو اسید‌های ضروری بدن می‌باشد.
این قرص باعث ترشح هورمون رشد در بدن خواهد شد و مواد زائد را از بدن دفع می‌کند و باعث باز شدن رگ‌های قلب می‌شود.

گشاد شدن رگ‌ها باعث خونرسانی بیشتر به عضلات خواهد شد به‌همین خاطر ورزشکاران و بدنساران از این قرص افزایش قد به‌عنوان مکمل استفاده می‌کنند. ال آرژنین بر غده‌ هیپوفیز تأثیر‌گذاشته و باعث ترشح هورمون رشد می‌شود. بنابراین باعث می‌شود.

قسمت نرم استخوان رشد کند و همچنین با جذب کلسیم و ویتأمین دی این قسمت نرم به استخوان تبدیل می‌شود. ال آرژنین برای کودکان بخاطر رشد طولی استخوان‌ها و بسته‌نشدن صفحه رشد می‌تواند بسیار مؤثر باشد. استفاده از این قرص اگر با تجویز پزشک نباشد و مصرف بیش از اندازه آن باعث درد‌های شکمی، اسهال و تهوع خواهد شد.

افرادی که از ال آرژنین برای افزایش قد استفاده می‌کنند باید درکنار مصرف این قرص افزایش قد خواب منظم و ورزش درست و تغذیه سالم داشته باشند وگرنه نمی‌توانند به هدف خود برسند. این اسید آمینه باعث پاکسازی خون، تقویت کارکرد سلول‌های عضلات، آزاد‌سازی هورمون رشد می‌شود. ال آرژنین را می‌توانید با مصرف غذا‌هایی مانند اجیل و بادام یا بادام زمینی وارد بدن کنید. همچنین این ماده در شکلات و کشمش هم وجود دارد.

عملکرد ال آرژنین در بدن

 • گشاد کردن رگ‌های خونی بر اثر باز کردن عروق و بهبود عملکرد خونرسانی
 • کمک به ترمیم جراحات زخم
 • دفع مواد زائد از کلیه‌ها
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی

ال ارژنین عملکرد‌های متفاوتی در بدن دارد که یکی از این‌ها افزایش ترشح هورمون رشد و خونرسانی به بافت‌ها می‌باشد که این دو عمل در کنار هم باعث افزایش قد خواهد شد.
ال آرژنین در کنار ویتامین دی و کلسیم و تغذیه مناسب می‌تواند تأثیر زیادی بر روی رشد استخوان‌ها داسته باشد. اگر می‌خواهید از ال آرژنین برای افزایش قد استفاده کنید باید بدانید استفاده از این قرص به تنهایی بدون رعایت رژیم غذایی مناسب و خواب کافی و ورزش تأثیر زیادی نمی‌گذارد.

مضرات قرص افزایش قد

مضرات-قرص-افزایش-قد

 • معده درد شدید
 • افزایش فشار خون
 • افزایش قند خون
 • حبس آب و نمک در بافت‌های بدن
 • مسمومیت کبد
 • اختلالات متابولیکی در هورمون جنسی

اگر می‌خواهید برای افزایش قد اقدام کنید و به دنبال راه حل اساسی هستید اما از ضرر‌های آن می‌ترسید پکیج قد پلاس بهترین گزینه می‌باشد. در واقع این پکیج برای افراد ۷ الی ۲۲ سال و افرادی که صفحات رشد در آن‌ها بسته‌شده است مثل ۲۱ تا ۴۱ سال استفاده می‌گردد. برنامه این پکیج تمرکز بر روی هورمون رشد است و در افرادی که رشد طولی استخوان در آن‌ها متوقف نشده است با تحریک هورمون رشد باعث افزایش قد در این افراد می‌شود. همچنین در افرادی که صفحه رشد در آن‌ها بسته‌شده است با بهبود آناتومی بدن باعث افزایش قد خواهد شد. این پکیج برای هر سن و سالی مناسب است و هیچ گونه عوارضی دارویی را در پی ندارد.

محتوای پکیج قد پلاس

 • تمرینات ورزشی
 • برنامه غذایی
 • برنامه تنظیم خواب
 • قوزبند
 • پشتیبانی شبانه روزی
 • ضمانت نامه

M010T164 Software Box 4 1 1 1

با توجه به مواردی که در پکیج قد پلاس به آن اشاره شد می‌بینید که برای کودکان نیز مناسب می‌باشد. در واقع این پکیج با کمک‌گرفتن از چندین عامل خارجی که بصورت طبیعی افزایش هورمون رشد را بیشتر می‌کنند به افزایش قد کمک می‌کند. سه عامل خواب، برنامه غذایی، و ورزش از عوامل مهم در ترشح هورمون رشد وافزایش قد می‌باشند. خواب منظم‌ و درست بدلیل دفع‌ سموم از بدن در کنار انجام‌ حرکات‌ کششی و خوردن‌مواد غذایی مغزی‌ و سالم برای دریافت ویتامین های ضروری باعث‌ تقویت استخوان ها‌ شده‌‌ و به‌رشد آنها کمک می‌کند.

مطالعه بیشتر: ورزش برای افزایش قد

قرص افزایش قد در داروخانه‌ها به راحتی قابل دسترسی است؟

قرص‌های افزایش قد در داروخانه برای کمک به ترشح هورمون رشد می‌باشد که این هورمون یکی از مواد ضروری برای افزایش قد می‌باشد. در داروخانه می‌توانیم به مارک‌های خاصی از این قرص‌ها به صورت تولید داخلی و خارجی دسترسی داشته باشید. این قرص‌ها در واقع با تقویت سیستم ایمنی بدن و تأمین مواد معدنی که کمبود آن در بدن وجود دارد باعث تولید غضروف می‌شود.

و از پوکی استخوان جلوگیری می‌کند بنابراین افرادی که در سن ۱۷ تا ۱۸ سال قرار گرفتند می‌توانند از این قرص‌ها با مشورت پزشک استفاده کنند. افراد میانسال هم می‌توانند از این قرص‌ها برای جلوگیری از پوکی استخوان استفاده کنند. در هر صورت استفاده از قرص‌های افزایش قد بدون مشورت با پزشک متخصص ممکن است بجای افزایش قد مشکلات دیگری را برای شما ایجاد کند.

مجموعه قدپلاس جزو اولین مراکز در کشور است که توانسته است تنها با تمرکز بر روی اصلاح ساختار و اناتومی بدن افراد، بدون قرص و دارو، افزایش قد بین 3 الی 12 سانت را تضمین نماید. پکیج افزایش قد مجموعه قد پلاس دارای مجوز ثبت است. کافی‌ست جهت مشاوره هم اکنون با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در خصوص افزایش قد شما را راهنمایی نمایند.

قدپلاس

سخن پایانی

داروی افزایش قد معمولاً دارای ویتامین‌های B و C و کلسیم می‌باشند و مواد ضروری برای رشد قد را فراهم می‌کند. این قرص‌ها در واقع کمبود ویتامین‌های لازم برای رشد را تأمین می‌کند و معمولاً در افرادی تأثیر‌گذار هستند که رشد استخوان‌های طولی آن‌ها به پایان نرسیده باشد. معمولاً این دارو‌ها در داروخانه‌ها به عنوان قرص‌های تقویت‌کننده و تأمین‌کننده مواد ضروری بدن به فروش می‌رسد.

افرادی که صفحه رشد در آن‌ها بسته‌‌ شده‌‌ است با خوردن‌ این قرص‌ها فقط کمبود مواد ضروری در بدن آن‌ها جبران‌ شده و از پوکی‌ استخوان جلوگیری‌ می‌شود. قرص‌های افزایش قد اگر با مشورت پزشک مصرف نشود می‌تواند عوارض زیاد داشته باشد. بجای استفاده از داروی افزایش قد که مصرف ان با نگرانی‌های زیادی همراه است از پکیج قد پلاس استفاده کنید که بدون محدودیت سن هیچ عوارضی ندارد.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghadpl.com/?p=10663

اطلاعات خود را در زیر درج نمایید، تا کارشناسان ما در اسرع وقت جهت مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.

قدپلاس