بهترین قرص افزایش قد برای بزرگسالان، کودکان و نوجوانان + عوارض!

قرص افزایش قد

قبل از اینکه سراغ قرص افزایش قد برای بعد از بلوغ، در بزرگسالی، در کودکی و یا در نوجوانی برویم این نکته را در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان مصرف داروها و قرص ها برای قد بلند شدن بدون تجویز پزشک توصیه نمی‌شود. در این مقاله ما با بهترین و قوی ترین قرص برای افزایش قد آشنا می‌شویم و همچنین پاسخ به سوالاتی از جمله اینکه چرا قرص افزایش قد در بزرگسالی دیگر تاثیر گذار نیست؟ و چطور برای کودکان از آن استفاده می‌شود؟

بهترین قرص برای افزایش قد

قرص ال آرژنین بهترین قرص افزایش قد و  بهترین قرص هورمون رشد افزایش قد است. که می‌توانید با تجویز پزشک آن را مصرف کنید.

بهترین قرص افزایش قد بزرگسالان

در حال حاضر، هیچ قرصی برای افزایش قد بزرگسالان وجود ندارد که به طور قطعی بتواند قد بزرگسالان را افزایش دهد. برخی از مکمل های گیاهی نیز ادعا می کنند که می توانند به افزایش قد کمک کنند. با این حال، هیچ مدرک علمی معتبری برای اثبات این ادعاها وجود ندارد. مصرف قرص برای افزایش قد برای بزرگسالان به دلیل عبور از مرحله بلوغ و بسته شدن صفحات رشد بی تاثیر است.
در حال حاضر، هیچ دارویی برای باز کردن صفحات رشد وجود ندارد

قوی ترین قرص افزایش قد

قرص های زیادی تحت عنوان قوی ترین قرص های افزایش قد در بازار موجود هستند ، با این حال قرصی که بیشترین تاثیر بر رشد قد را داشته باشد به عنوان قوی ترین قرص افزایش قد شناخته میشود .
استفاده از این قرص های افزایش رشد قد به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود ، چرا که دارای عوارض جانبی زیادی است.
عوارض جانبی مصرف قوی ترین قرص های افزایش قد

 • سردرد
 • حالت تهوع
 • استفراغ
 • مشکلات گوارشی
 • افزایش فشار خون
 • مشکلات قلبی
 • آکنه
 • ریزش مو
 • اختلالات جنسی
 • تغییرات خلق و خو
 • استرس

در برخی از موراد نیز منجر به عوارض بسیار شدید تری ماننده سرطان، سکته مغزی و نارسایی کلیه شده است که قابل جبران نخواهد بود

بهترین قرص افزایش قد برای کودکان

قرص ال آرژنین 1000 بهترین قرص افزایش قد برای کودکان است که تنها با تجویز پزشک باید از آن استفاده کنید. این قرص در واقع مناسب کودکانی است که دچار کمبود هورمون های رشد و یا مواد معدنی همچون کلسیم و ویتامین ها هستند.

آیا داروی افزایش قد وجود دارد؟

بکاربردن مکمل افزایش قد برای کودکان بدون تجویز پزشک می‌تواند بسیار خطرناک باشد. این درست است که بعضی از دارو‌های افزایش قد که زیر نظر پزشکان تجویز می‌شوند در رشد کودکان تأثیر بسزایی دارد. مثلاً هورمون رشد برای کودکانی که این هورمون در بدنشان کم تولید می‌شود و یا دچار بیماری‌هایی شده‌اند که باعث کوتاهی قد در آن‌ها شده‌است به رشد آن‌ها کمک می‌کند. اما استفاده از قرص افزایش قد بدون مشورت با پزشک نه تنها برای کودکان بلکه برای بزرگسالان نیز با عوارض زیادی همراه است.

قرص افزایش قد ۱۰۰ درصد تضمینی واقعی است؟

تأکید می‌شود که از خوردن داروی افزایش قد که به شما وعده‌ داشتن قد بلند را می‌دهد خودداری کنید. زیرا قرص یا داروی خاصی برای بلند شدن قد وجود ندارد. مگر مکمل‌هایی که حاوی کلسیم و پروتئین‌های مختلف می‌باشند و در دوران نوجوانی به رشد نوجوان کمک کرده و کمبود عناصر موجود در بدن را که عامل رشد قد می‌باشد تأمین می‌کنند.

همچنین قرص افزایش قد برای بزرگسالان به دلیل بسته‌شدن صفحات رشد کاملاً بی‌تأثیر می‌باشد و هیچ مکملی نمی‌تواند کمک به رشد آن‌ها کند. به جای استفاده از این دارو‌ی افزایش قد که وعده دروغین به شما می‌دهند و هیچ تأثیری بر روی قد شما ندارند از حرکات ورزشی و کششی استفاده کنید.

قد پلاس بدون هیچ دارو یا عمل جراحی قد شما را افزایش میدهد

پکیج افزایش قد

بهترین قرص برای افزایش قد نوجوانان

قرص های مختلفی در بازار میتوان یافت برای افزایش قد نوجوانان که بیشتر توسط پزشک تجویز میشوند زیرا مصرف خودسرانه آنها ممکن است عوارض جبران ناپذیری به همراه داشته باشد .

 • قرص هورمون افزایش رشد قد انسانی (hGH): هورمون رشد انسانی یک هورمون طبیعی است که توسط غده هیپوفیز تولید می شود. این هورمون نقش مهمی در رشد استخوان ها و عضلات دارد. هورمون رشد انسانی به صورت قرص یا تزریق در دسترس است.

 • قرص هورمون تحریک کننده فولیکول (FSH): هورمون تحریک کننده فولیکول یک هورمون طبیعی است که توسط غده هیپوفیز تولید می شود. این هورمون نقش مهمی در تولید اسپرم در مردان و تخمک در زنان دارد. FSH همچنین می تواند به رشد استخوان ها کمک کند.

 •  قرص هورمون تحریک کننده تیروئید (TSH): هورمون تحریک کننده تیروئید یک هورمون طبیعی است که توسط غده هیپوفیز تولید می شود. این هورمون نقش مهمی در عملکرد تیروئید دارد. تیروئید یک غده کوچک در گردن است که هورمون های مهمی برای رشد و نمو تولید می کند.

 

قرص افزایش قد بعد از بلوغ

عوامل زیادی در افزایش قد مؤثر می‌باشد. ژنتیک ۶۰ تا۸۰ درصد بر روی قد تأثیر می‌گذارد. افزایش قد در دختران با شروع دوره نوجوانی آغاز می‌شود و با رسیدن به دوران بلوغ کم می‌شود اما در پسران این رشد در پایان دوره نوجوانی آغاز می‌گردد. افزایش قد تا زمانی که رشد استخوان‌های طولی ادامه دارد و صفحات رشد بسته نشده ادامه دارد.

یکی از عوامل مؤثر در افزایش قد صفحه رشد است که نزدیک به پایان استخوان‌های طولی قرار گرفته است و محل رشد استخوان‌های جدید می‌باشد. در طول این دوران می‌توان با مصرف مکمل یا قرص افزایش قد که شامل یکسری ویتأمین‌های ضروری بدن می‌باشد زیر نظر پزشک به رشد بیشتر استخوان‌ها کمک کرد.

بطور کلی از مصرف قرص افزایش قد بعد از بلوغ (Height increase pills) که در بازار وجود دارد خودداری کنید بخصوص بعد از بلوغ که رشد طولی استخوان‌ها کم می‌شود. یکی از راه‌های مؤثر در افزایش قد بعد از بلوغ استفاده از پکیج قد پلاس می‌باشد که برای هر سن و سالی مناسب است.
این پکیج یکی از راههای کمک به افزایش قد بعد از بلوغ بدون استفاده از داروی افزایش قد برای فرزندتان می‌باشد که به سن بلوغ رسیده و رشد طبیعی او کم شده است. تا زمانی که صفحات رشد کاملاً بسته نشده می‌توانید به او کمک کنید تا با انجام یکسری از کار‌ها بطور منظم به رشد بیشتر خود کمک کند این کار‌ها عبارتند از:

 • خواب
 • رژیم غذایی سالم
 • مصرف ویتأمینD و کلسیم و روی

خواب درست و رژیم مناسب و مصرف مکمل برای رشد اگر با هم و در کنار هم بصورت برنامه‌ای درست اجرا شود باعث رشد قد خواهد شد. ورزش‌هایی مانند:
شنا، بارفیکس، رساندن انگشتان دست به پا، طناب، صاف نشستن، تقویت سیستم ایمنی می‌تواند تاثیر زیادی در افزایش قد داشته باشد.

قرص ال آرژنین ۱۰۰۰ برای افزایش قد

قرص-ال-آرژنین-۱۰۰۰-برای-افزایش-قد

مهمترین عامل در افزایش قد ژنتیک می‌باشد. اما به غیر از ژنتیک عوامل دیگری هم در افزایش قد مؤثر است. رژیم غذایی درست، مکمل‌های دارویی، خواب درست، و ورزش مناسب بسیار در افزایش قد مؤثر می‌باشد. ال آرژنین ۱۰۰۰ داروی مکمل می‌باشد که سرشار از ویتامین بوده و در افزایش قد به خصوص در کودکان مؤثر می‌باشد. نام دیگر این قرص مولکول معجزه می‌باشد. در واقع این قرص افزایش قد از آمینو اسید‌های ضروری بدن می‌باشد.
این قرص افزایش قد باعث ترشح هورمون رشد در بدن خواهد شد و مواد زائد را از بدن دفع می‌کند و باعث باز شدن رگ‌های قلب می‌شود.

گشاد شدن رگ‌ها باعث خونرسانی بیشتر به عضلات خواهد شد به‌همین خاطر ورزشکاران و بدنسازان از این قرص افزایش قد به‌عنوان مکمل استفاده می‌کنند. ال آرژنین بر غده‌ هیپوفیز تأثیر‌گذاشته و باعث ترشح هورمون رشد می‌شود. بنابراین باعث می‌شود.

قسمت نرم استخوان رشد کند و همچنین با جذب کلسیم و ویتامین دی این قسمت نرم به استخوان تبدیل می‌شود. ال آرژنین برای کودکان بخاطر رشد طولی استخوان‌ها و بسته‌نشدن صفحه رشد می‌تواند بسیار مؤثر باشد. استفاده از این قرص افزایش قد اگر با تجویز پزشک نباشد و مصرف بیش از اندازه آن باعث درد‌های شکمی، اسهال و تهوع خواهد شد.

افرادی که از ال آرژنین برای افزایش قد استفاده می‌کنند باید در کنار مصرف این قرص افزایش قد خواب منظم و ورزش درست و تغذیه سالم داشته باشند وگرنه نمی‌توانند به هدف خود برسند. این اسید آمینه باعث پاکسازی خون، تقویت کارکرد سلول‌های عضلات، آزاد‌سازی هورمون رشد می‌شود. ال آرژنین را می‌توانید با مصرف غذا‌هایی مانند آجیل و بادام یا بادام زمینی وارد بدن کنید. همچنین این ماده در شکلات و کشمش هم وجود دارد.

عملکرد ال آرژنین در بدن

 • گشاد کردن رگ‌های خونی بر اثر باز کردن عروق و بهبود عملکرد خونرسانی
 • کمک به ترمیم جراحات زخم
 • دفع مواد زائد از کلیه‌ها
 • کمک به تقویت سیستم ایمنی

ال آرژنین عملکرد‌های متفاوتی در بدن دارد که یکی از این‌ها افزایش ترشح هورمون رشد و خونرسانی به بافت‌ها می‌باشد که این دو عمل در کنار هم باعث افزایش قد خواهد شد.
ال آرژنین در کنار ویتامین دی و کلسیم و تغذیه مناسب می‌تواند تأثیر زیادی بر روی رشد استخوان‌ها داسته باشد. اگر می‌خواهید از ال آرژنین برای افزایش قد استفاده کنید باید بدانید استفاده از این قرص به تنهایی بدون رعایت رژیم غذایی مناسب و خواب کافی و ورزش تأثیر زیادی نمی‌گذارد.

مضرات-قرص-افزایش-قد

عوارض استفاده از قرص افزایش قد بعد از بلوغ

قرص های افزایش قد حاوی مواد شیمیایی مختلفی هستند که می توانند عوارض جانبی جدی برای سلامتی ایجاد کنند. از جمله عوارض جانبی استفاده از قرص های افزایش قد بعد از بلوغ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سردرد
 • حالت تهوع
 • استفراغ
 • مشکلات گوارشی
 • افزایش فشار خون
 • مشکلات قلبی
 • آکنه
 • ریزش مو
 • اختلالات جنسی
 • تغییرات خلق و خو
 • استرس

در برخی موارد، مصرف قرص های افزایش قد بعد از بلوغ می تواند منجر به عوارض جانبی جدی تر مانند سرطان، سکته مغزی و نارسایی کلیه شود.
بنابراین، توصیه می شود که افراد بالای 18 سال از مصرف قرص های افزایش قد خودداری کنند.

اگر می‌خواهید برای افزایش قد اقدام کنید و به دنبال راه حل اساسی هستید اما از ضرر‌های آن می‌ترسید پکیج قد پلاس بهترین گزینه می‌باشد. در واقع این پکیج برای افراد ۷ الی ۲۲ سال و افرادی که صفحات رشد در آن‌ها بسته‌شده است مثل ۲۱ تا ۴۱ سال استفاده می‌گردد. برنامه این پکیج تمرکز بر روی هورمون رشد است و در افرادی که رشد طولی استخوان در آن‌ها متوقف نشده است با تحریک هورمون رشد باعث افزایش قد در این افراد می‌شود. همچنین در افرادی که صفحه رشد در آن‌ها بسته‌شده است با بهبود آناتومی بدن باعث افزایش قد خواهد شد. این پکیج برای هر سن و سالی مناسب است و هیچ گونه عوارضی دارویی را در پی ندارد.

محتوای پکیج قد پلاس

 • تمرینات ورزشی
 • برنامه غذایی
 • برنامه تنظیم خواب
 • قوزبند
 • پشتیبانی شبانه روزی
 • ضمانت نامه

M010T164 Software Box 4 1 1 1

با توجه به مواردی که در پکیج قد پلاس به آن اشاره شد می‌بینید که برای کودکان نیز مناسب می‌باشد. در واقع این پکیج با کمک‌گرفتن از چندین عامل خارجی که بصورت طبیعی افزایش هورمون رشد را بیشتر می‌کنند به افزایش قد کمک می‌کند. سه عامل خواب، برنامه غذایی، و ورزش از عوامل مهم در ترشح هورمون رشد و افزایش قد می‌باشند. خواب منظم‌ و درست بدلیل دفع‌ سموم از بدن در کنار انجام‌ حرکات‌ کششی و خوردن‌مواد غذایی مغزی‌ و سالم برای دریافت ویتامین های ضروری باعث‌ تقویت استخوان ها‌ شده‌‌ و به‌رشد آنها کمک می‌کند.

مطالعه بیشتر: ورزش برای افزایش قد

آیا دارویی برای افزایش قد وجود دارد؟

بله، داروهایی وجود دارند که می‌توانند بر روی رشد قد تاثیرگذار باشند. اما تاثیر آن ها به عوامل زیادی بستگی دارد که در این مقاله ذکر شده است.

قرص افزایش قد در داروخانه‌ها به راحتی قابل دسترسی است؟

قرص‌های افزایش قد در داروخانه برای کمک به ترشح هورمون رشد می‌باشد که این هورمون یکی از مواد ضروری برای افزایش قد می‌باشد. در داروخانه می‌توانیم به مارک‌های خاصی از این قرص‌ها به صورت تولید داخلی و خارجی دسترسی داشته باشید. این قرص‌ها در واقع با تقویت سیستم ایمنی بدن و تأمین مواد معدنی که کمبود آن در بدن وجود دارد باعث تولید غضروف می‌شود.

و از پوکی استخوان جلوگیری می‌کند بنابراین افرادی که در سن ۱۷ تا ۱۸ سال قرار گرفتند می‌توانند از این قرص‌ها با مشورت پزشک استفاده کنند. افراد میانسال هم می‌توانند از این قرص‌ها برای جلوگیری از پوکی استخوان استفاده کنند. در هر صورت استفاده از قرص‌های افزایش قد بدون مشورت با پزشک متخصص ممکن است بجای افزایش قد مشکلات دیگری را برای شما ایجاد کند.

مجموعه قدپلاس جزو اولین مراکز در کشور است که توانسته است تنها با تمرکز بر روی اصلاح ساختار و آناتومی بدن افراد، بدون قرص و دارو، افزایش قد بین 3 الی 12 سانت را تضمین نماید. پکیج افزایش قد مجموعه قد پلاس دارای مجوز ثبت است. کافی‌ست جهت مشاوره هم اکنون با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در خصوص افزایش قد شما را راهنمایی نمایند.

قدپلاس

سخن پایانی

داروی افزایش قد معمولاً دارای ویتامین‌های B و C و کلسیم می‌باشند و مواد ضروری برای رشد قد را فراهم می‌کند. این قرص‌ها در واقع کمبود ویتامین‌های لازم برای رشد را تأمین می‌کند و معمولاً در افرادی تأثیر‌گذار هستند که رشد استخوان‌های طولی آن‌ها به پایان نرسیده باشد. معمولاً این دارو‌ها در داروخانه‌ها به عنوان قرص‌های تقویت‌کننده و تأمین‌کننده مواد ضروری بدن به فروش می‌رسد.

افرادی که صفحه رشد در آن‌ها بسته‌‌ شده‌‌ است با خوردن‌ این قرص‌ها فقط کمبود مواد ضروری در بدن آن‌ها جبران‌ شده و از پوکی‌ استخوان جلوگیری‌ می‌شود. قرص‌های افزایش قد اگر با مشورت پزشک مصرف نشود می‌تواند عوارض زیاد داشته باشد. بجای استفاده از داروی افزایش قد که مصرف ان با نگرانی‌های زیادی همراه است از پکیج قد پلاس استفاده کنید که بدون محدودیت سن هیچ عوارضی ندارد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghadpl.com/?p=10663