لوگوی-قدپلاس

بهترین قرص‌های افزایش قد برای سنین مختلف

قرص افزایش قد

رشد قد تحت تاثیر ژنتیک و هورمون ها قرار دارد. در دوران کودکی و نوجوانی، صفحات رشد استخوان باز هستند و با ترشح هورمون رشد، قد افراد افزایش می‌یابد. اما مصرف قرص‌های افزایش قد در دوران بلوغ و بزرگسالی تاثیری بر افزایش قد ندارد، زیرا صفحات رشد بسته شده است. همچنین، مصرف این قرص‌ها در دوران کودکی و نوجوانی فقط با تجویز پزشک و در صورت کمبود هورمون رشد یا مواد مغذی مانند کلسیم و ویتامین ها مجاز است. مصرف خودسرانه این قرص‌ها می‌تواند عوارض جانبی جدی ایجاد کند. به جای مصرف قرص‌های افزایش قد، راه‌های دیگری برای افزایش قد در دوران کودکی و نوجوانی وجود دارد که شامل ورزش‌های مناسب، تغذیه سالم، خواب کافی و کاهش استرس است.

بهترین قرص هایی که می توان برای افزایش قد نام برد شامل: قرص هورمون تحریک کننده فولیکول (FSH)، قرص هورمون افزایش رشد قد انسانی (hGH) و قرص هورمون تحریک کننده تیروئید (TSH) برای بزگسالان و بهترین قرص افزایش قد برای کودکان قرص ال آرژنین 1000  است که در ادامه بیشتر راجب آنها توضیح خواهیم داد.

بهترین قرص برای افزایش قد کودکان و نوجوانان

قرص های مختلفی در بازار میتوان یافت برای افزایش قد  کودکان نوجوانان که بیشتر توسط پزشک تجویز میشوند زیرا مصرف خودسرانه آنها ممکن است عوارض جبران ناپذیری به همراه داشته باشد .

 • قرص هورمون افزایش رشد قد انسانی (hGH): هورمون رشد انسانی یک هورمون طبیعی است که توسط غده هیپوفیز تولید می شود. این هورمون نقش مهمی در رشد استخوان ها و عضلات دارد. هورمون رشد انسانی به صورت قرص یا تزریق در دسترس است.

 • قرص هورمون تحریک کننده فولیکول (FSH): هورمون تحریک کننده فولیکول یک هورمون طبیعی است که توسط غده هیپوفیز تولید می شود. این هورمون نقش مهمی در تولید اسپرم در مردان و تخمک در زنان دارد. FSH همچنین می تواند به رشد استخوان ها کمک کند.

 •  قرص هورمون تحریک کننده تیروئید (TSH): هورمون تحریک کننده تیروئید یک هورمون طبیعی است که توسط غده هیپوفیز تولید می شود. این هورمون نقش مهمی در عملکرد تیروئید دارد. تیروئید یک غده کوچک در گردن است که هورمون های مهمی برای رشد و نمو تولید می کند.

 • قرص ال آرژنین 1000: بهترین قرص افزایش قد برای کودکان است که تنها با تجویز پزشک باید از آن استفاده کنید. این قرص در واقع مناسب کودکانی است که دچار کمبود هورمون های رشد و یا مواد معدنی همچون کلسیم و ویتامین ها هستند.

تأکید می‌شود که از خوردن داروی افزایش قد که به شما وعده‌ داشتن قد بلند را می‌دهد خودداری کنید. زیرا قرص یا داروی خاصی برای بلند شدن قد وجود ندارد. مگر مکمل‌هایی که حاوی کلسیم و پروتئین‌های مختلف می‌باشند و در دوران نوجوانی به رشد نوجوان کمک کرده و کمبود عناصر موجود در بدن را که عامل رشد قد می‌باشد تأمین می‌کنند.

همچنین قرص افزایش قد برای بزرگسالان به دلیل بسته‌شدن صفحات رشد کاملاً بی‌تأثیر می‌باشد و هیچ مکملی نمی‌تواند کمک به رشد آن‌ها کند. به جای استفاده از این دارو‌ی افزایش قد که وعده دروغین به شما می‌دهند و هیچ تأثیری بر روی قد شما ندارند از حرکات ورزشی و کششی استفاده کنید.

قد پلاس بدون هیچ دارو یا عمل جراحی قد شما را افزایش میدهد

پکیج افزایش قد

 

بهترین قرص افزایش قد بزرگسالان

در حال حاضر، هیچ قرصی برای افزایش قد بزرگسالان وجود ندارد که به طور قطعی بتواند قد بزرگسالان را افزایش دهد. برخی از مکمل های گیاهی نیز ادعا می کنند که می توانند به افزایش قد کمک کنند. با این حال، هیچ مدرک علمی معتبری برای اثبات این ادعاها وجود ندارد. مصرف قرص برای افزایش قد برای بزرگسالان به دلیل عبور از مرحله بلوغ و بسته شدن صفحات رشد بی تاثیر است.
در حال حاضر، هیچ دارویی برای باز کردن صفحات رشد وجود ندارد

قرص افزایش قد بعد از بلوغ

عوامل زیادی در افزایش قد مؤثر می‌باشد. ژنتیک ۶۰ تا۸۰ درصد بر روی قد تأثیر می‌گذارد. افزایش قد در دختران با شروع دوره نوجوانی آغاز می‌شود و با رسیدن به دوران بلوغ کم می‌شود اما در پسران این رشد در پایان دوره نوجوانی آغاز می‌گردد. افزایش قد تا زمانی که رشد استخوان‌های طولی ادامه دارد و صفحات رشد بسته نشده ادامه دارد.

یکی از عوامل مؤثر در افزایش قد صفحه رشد است که نزدیک به پایان استخوان‌های طولی قرار گرفته است و محل رشد استخوان‌های جدید می‌باشد. در طول این دوران می‌توان با مصرف مکمل یا قرص افزایش قد که شامل یکسری ویتأمین‌های ضروری بدن می‌باشد زیر نظر پزشک به رشد بیشتر استخوان‌ها کمک کرد.

بطور کلی از مصرف قرص افزایش قد بعد از بلوغ (Height increase pills) که در بازار وجود دارد خودداری کنید بخصوص بعد از بلوغ که رشد طولی استخوان‌ها کم می‌شود. یکی از راه‌های مؤثر در افزایش قد بعد از بلوغ استفاده از پکیج قد پلاس می‌باشد که برای هر سن و سالی مناسب است.
این پکیج یکی از راههای کمک به افزایش قد بعد از بلوغ بدون استفاده از داروی افزایش قد برای فرزندتان می‌باشد که به سن بلوغ رسیده و رشد طبیعی او کم شده است. تا زمانی که صفحات رشد کاملاً بسته نشده می‌توانید به او کمک کنید تا با انجام یکسری از کار‌ها بطور منظم به رشد بیشتر خود کمک کند این کار‌ها عبارتند از:

 • خواب
 • رژیم غذایی سالم
 • مصرف ویتأمینD و کلسیم و روی

خواب درست و رژیم مناسب و مصرف مکمل برای رشد اگر با هم و در کنار هم بصورت برنامه‌ای درست اجرا شود باعث رشد قد خواهد شد. ورزش‌هایی مانند:
شنا، بارفیکس، رساندن انگشتان دست به پا، طناب، صاف نشستن، تقویت سیستم ایمنی می‌تواند تاثیر زیادی در افزایش قد داشته باشد.

قرص ال آرژنین ۱۰۰۰ برای افزایش قد

قرص-ال-آرژنین-۱۰۰۰-برای-افزایش-قد

مهمترین عامل در افزایش قد ژنتیک است. اما به غیر از ژنتیک عوامل دیگری هم در افزایش قد مؤثر است. رژیم غذایی درست، مکمل‌های دارویی، خواب درست، و ورزش مناسب بسیار در افزایش قد مؤثر می‌باشد. ال آرژنین ۱۰۰۰ داروی مکمل می‌باشد که سرشار از ویتامین بوده و در افزایش قد به خصوص در کودکان مؤثر می‌باشد. نام دیگر این قرص مولکول معجزه می‌باشد. در واقع این قرص افزایش قد از آمینو اسید‌های ضروری بدن می‌باشد. این قرص افزایش قد در یک ماه باعث ترشح هورمون رشد در بدن خواهد شد و مواد زائد را از بدن دفع می‌کند و باعث باز شدن رگ‌های قلب می‌شود.

گشاد شدن رگ‌ها باعث خونرسانی بیشتر به عضلات خواهد شد به‌همین خاطر ورزشکاران و بدنسازان از این قرص افزایش قد به‌عنوان مکمل استفاده می‌کنند. ال آرژنین بر غده‌ هیپوفیز تأثیر‌گذاشته و باعث ترشح هورمون رشد می‌شود. بنابراین باعث می‌شود. قسمت نرم استخوان رشد کند و همچنین با جذب کلسیم و ویتامین دی این قسمت نرم به استخوان تبدیل می‌شود. ال آرژنین برای کودکان بخاطر رشد طولی استخوان‌ها و بسته‌نشدن صفحه رشد می‌تواند بسیار مؤثر باشد. استفاده از این قرص افزایش قد اگر با تجویز پزشک نباشد و مصرف بیش از اندازه آن باعث درد‌های شکمی، اسهال و تهوع خواهد شد.

افرادی که از ال آرژنین برای افزایش قد استفاده می‌کنند باید در کنار مصرف این قرص افزایش قد خواب منظم و ورزش درست و تغذیه سالم داشته باشند وگرنه نمی‌توانند به هدف خود برسند. این اسید آمینه باعث پاکسازی خون، تقویت کارکرد سلول‌های عضلات، آزاد‌سازی هورمون رشد می‌شود. ال آرژنین را می‌توانید با مصرف غذا‌هایی مانند آجیل و بادام یا بادام زمینی وارد بدن کنید. همچنین این ماده در شکلات و کشمش هم وجود دارد.

 

مضرات-قرص-افزایش-قد

عوارض استفاده از قرص افزایش قد بعد از بلوغ

قرص های افزایش قد حاوی مواد شیمیایی مختلفی هستند که می توانند عوارض جانبی جدی برای سلامتی ایجاد کنند. از جمله عوارض جانبی استفاده از قرص های افزایش قد بعد از بلوغ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سردرد
 • حالت تهوع
 • استفراغ
 • مشکلات گوارشی
 • افزایش فشار خون
 • مشکلات قلبی
 • آکنه
 • ریزش مو
 • اختلالات جنسی
 • تغییرات خلق و خو
 • استرس

در برخی موارد، مصرف قرص های افزایش قد بعد از بلوغ می تواند منجر به عوارض جانبی جدی تر مانند سرطان، سکته مغزی و نارسایی کلیه شود.
بنابراین، توصیه می شود که افراد بالای 18 سال از مصرف قرص های افزایش قد خودداری کنند.

اگر می‌خواهید برای افزایش قد اقدام کنید و به دنبال راه حل اساسی هستید اما از ضرر‌های آن می‌ترسید پکیج قد پلاس بهترین گزینه می‌باشد. در واقع این پکیج برای افراد ۷ الی ۲۲ سال و افرادی که صفحات رشد در آن‌ها بسته‌شده است مثل ۲۱ تا ۴۱ سال استفاده می‌گردد. برنامه این پکیج تمرکز بر روی هورمون رشد است و در افرادی که رشد طولی استخوان در آن‌ها متوقف نشده است با تحریک هورمون رشد باعث افزایش قد در این افراد می‌شود. همچنین در افرادی که صفحه رشد در آن‌ها بسته‌شده است با بهبود آناتومی بدن باعث افزایش قد خواهد شد. این پکیج برای هر سن و سالی مناسب است و هیچ گونه عوارضی دارویی را در پی ندارد.

محتوای پکیج افزایش قد، قد پلاس

 • تمرینات ورزشی
 • برنامه غذایی
 • برنامه تنظیم خواب
 • قوزبند
 • پشتیبانی شبانه روزی
 • ضمانت نامه

M010T164 Software Box 4 1 1 1

با توجه به مواردی که در پکیج قد پلاس به آن اشاره شد می‌بینید که برای کودکان نیز مناسب می‌باشد. در واقع این پکیج با کمک‌گرفتن از چندین عامل خارجی که بصورت طبیعی افزایش هورمون رشد را بیشتر به افزایش قد کمک می‌کند. سه عامل خواب، برنامه غذایی، و ورزش از عوامل مهم در ترشح هورمون رشد و از بهترین روش های افزایش قد کودکان می‌باشند. خواب منظم‌ و درست بدلیل دفع‌ سموم از بدن در کنار انجام‌ حرکات‌ کششی و خوردن‌مواد غذایی مغزی‌ و سالم برای دریافت ویتامین های ضروری باعث‌ تقویت استخوان ها‌ شده‌‌ و به‌رشد آنها کمک می‌کند.

مطالعه بیشتر: ورزش برای افزایش قد

قدپلاس

سخن پایانی

داروی افزایش قد معمولاً دارای ویتامین‌های B و C و کلسیم می‌باشند و مواد ضروری برای رشد قد را فراهم می‌کند. این قرص‌ها در واقع کمبود ویتامین‌های لازم برای رشد را تأمین می‌کند و معمولاً در افرادی تأثیر‌گذار هستند که رشد استخوان‌های طولی آن‌ها به پایان نرسیده باشد. معمولاً این دارو‌ها در داروخانه‌ها به عنوان قرص‌های تقویت‌کننده و تأمین‌کننده مواد ضروری بدن به فروش می‌رسد.

افرادی که صفحه رشد در آن‌ها بسته‌‌ شده‌‌ است با خوردن‌ این قرص‌ها فقط کمبود مواد ضروری در بدن آن‌ها جبران‌ شده و از پوکی‌ استخوان جلوگیری‌ می‌شود. قرص‌های افزایش قد اگر با مشورت پزشک مصرف نشود می‌تواند عوارض زیاد داشته باشد. بجای استفاده از داروی افزایش قد که مصرف ان با نگرانی‌های زیادی همراه است از پکیج قد پلاس استفاده کنید که بدون محدودیت سن هیچ عوارضی ندارد.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghadpl.com/?p=10663
0:00
0:00