لوگوی-قدپلاس

افزایش قد با سوجوک

افزایش قد با سوجوک

یکی از روش‌های درمانی مدرن در سراسر دنیا علم سوجوک می‌باشد. این علم با تمرکز بر روی کف دست و کف پا‌ها به تشخیص و درمان بیماری‌ها می‌پردازد. امروزه بسیاری از افراد برای درمان انواع بیماری‌ها از این علم جدید استفاده می‌کنند و از نتایج حاصل بسیار راضی هستند. یکی از پر طرفدار‌ترین کاربرد‌های این علم، افزایش قد با سوجوک می‌باشد. اگر شما هم اطلاعات دقیقی از این علم ندارید، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا شما را با این دانش کاربردی و پر طرفدار بیش‌تر آشنا کنیم.

علم سوجوک چیست؟

این علم یکی از جدید‌ترین علوم شناخته شده در جهان می‌باشد که بیش‌ترین توجه خود را بر روی دست و پا‌ها می‌گذارد. بنابراین این طب با تحریک نقاط مختلفی در دست و پا‌ها تأثیرات درمانی فراوانی بر روی بدن انسان می‌گذارد. در حالت کلی این روش درمانی ایمن و بی‌خطر، دست و پا‌ها را به عنوان یک کنترل برای کل بدن می‌داند.

با استفاده از این کنترل می‌توان اندام‌های دیگر را تحت درمان قرار داد و در زمان کوتاهی به نتیجه مطلوبی دست یافت. امروزه بسیاری از افراد با این علم، به درمان برخی بیماری‌ها می‌پردازند و به نظر می‌رسد که از روش درمانی که انتخاب می‌کنند بسیار راضی هستند. از طرفی امروزه محققان دریافته‌اند که افزایش قد با سوجوک امکان‌پذیر می‌باشد و بسیاری از افراد از این طریق بلند قد‌تر شده‌اند.

آیا علم سوجوک در افزایش قد مؤثر است؟

طبق پژوهش‌هایی که بر روی عوامل مؤثر در افزایش قد انجام می‌شود، افزایش قد با سوجوک (Height increase with Sujok) یک امر محتمل می‌باشد و افراد زیادی از این طریق به نتایج مناسبی دست می‌یابند. افراد در هر سنی می‌توانند افزایش قد را تجربه کنند اما این امر در دوران کودکی و نوجوانی بیش‌تر اتفاق می‌افتد.

با این علم فرد می‌تواند حدود نیم تا یک سانتی‌متر افزاش قد را تجربه کند. این روش کاملاً بدون دارو می‌باشد و فرد با راه‌هایی کاملاً ایمن افزایش قد را تجربه می‌کنند. این علم از طریق تأثیرات مثبتی که در بخش‌های مختلف بدن می‌گذارذ، سبب افزایش قد در انسان‌ها می‌شود. بیش‌ترین نتایج مثبتی که این علم بر بدن می‌گذارد، عبارتند از:

 • هضم غذا
 • افزایش ترشح هورمون HGH
 • تقویت استخوان‌ها

اینجا همان جاییست که پکیج قدپلاس به کمک افراد می‌آید. تمرکز این پکیج روی افزایش قد با تغذیه و ورزش بر افراد بوده و علاوه بر انجام این کار، به افزایش سلامتی افراد نیز کمک زیادی می‌کند.

قد پلاس بدون هیچ دارو یا عمل جراحی قد شما را افزایش میدهد

پکیج افزایش قد

منشاء درمان علم سوجوک

این روش درمانی توسط یک پزشک در سال ۱۹۷۰ ابداع شد که این فرد متولد کشور کره می‌باشد. این واژه به معنای کف دست می‌باشد و از نظر پزشکی مشابه طب سوزنی می‌باشد. در این روش درمانی بیش‌ترین تمرکز بر روی دست و پا‌ها می‌باشد و از وسایلی مانند آهن ربا و حلقه‌های ماساژور به عنوان ابزار‌های درمان استفاده می‌شود. علاوه بر آن از دانه‌هایی مانند لوبیا، نخود سبز، نخود فرنگی و دانه کتان برای درمان در این روش استفاده می‌شود.

در بدن انسان سیستم انطباق حاکم می‌باشد. این سیستم در علم سوجوک بسیار کاربردی می‌باشد و با کمک آن می‌توان به ارگان‌های مختلف بدن دسترسی پیدا کرد. با فشار دادن هر نقطه از دست و یا پا‌ها می‌توان به قسمت خاصی از بدن دسترسی پیدا کرد و بر روی آن نقطه تأثیر گذاشت. این علم در حقیقت با تکیه بر همین سیستم در بهبود بسیاری از درد‌ها مؤثر می‌باشد. علاوه بر آن کاهش وزن و یا حتی افزایش قد با سوجوک نیز امکان‌پذیر است.

مطالعه بیشتر: افزایش قد با مدیتیشن

فرایند درمانی علم سوجوک

فرایند-درمانی-علم-سوجوک

طبق نظر متخصصین فعال در این علم، با فشار دادن نقاط خاصی از دست پا می‌توان به درمان بسیاری از بیماری‌ها کمک کرد و اکثر بیماری‌ها با این روش بهبود می‌یابند. طبق نظر کارشناسان این رشته درمانی، در شرایطی که بخواهید طحال را درمان کنید، باید کف دست را فشار دهید.

همچنین این علم به افرادی که استرس بالایی را در طول روز تجربه می‌کنند، پیشنهاد می‌کند که نوک انگشتان دست خود را بفشارند. امروزه افزایش قد با سوجوک امکان‌پذیر می‌باشد و بسیاری از بزرگسالان با استفاده از این روش درمانی قد بلند‌تر می‌شوند. این علم هر یک از انگشتان دست را به اندام خاصی در بدن انطباق می‌دهند.

به طور مثال شست را با کبد در ارتباط می‌داند، اشاره را با قلب و انگشت میانی را با طحال مرتبط می‌کند. طبق نظریه‌های موجود در این روش درمانی برای برقراری ارتباط با کلیه‌ها باید از انگشت کوچک استفاده کرد و مشکلات ریوی نیز با انگشت حلقه قابل درمان هستند. معمولاً از این روش درمانی برای بهبود بیماری‌های زیر استفاده می‌کنند:

 • میگرن
 • اختلال در خواب
 • بهبود آرتروز
 • درد‌های ناحیه کمر
 • خستگی
 • مشکلات گوارشی
 • بیماری‌های معده
 • مشکلات تنفسی
 • التهاب مثانه
 • اضطراب
 • کوتاهی قد

مطالعه بیشتر: یوگا برای افزایش قد


درمان سوجوک

این روش درمانی در حقیقت یکی از روش‌های سنتی برای درمان بیماری‌ها می‌باشد که افراد بدون نیاز به دارو‌ها به درمان بیماری خود می‌پردازند. تمام ابزار‌ها و روش‌های درمانی که در این علم استفاده می‌شوند، کاملاً امن و بی‌خطر هستند و این درمان نیاز به تمرکز و توجه بالا دارد. برای افزایش قد با سوجوک از روش‌های مختلفی استفاده می‌شود که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 • طب سوزنی
 • طب فشاری
 • رنگ درمانی
 • جهت درمانی
 • مدیتیشن
 • و…

مجموعه قدپلاس جزو اولین مراکز در کشور است که توانسته است تنها با تمرکز بر روی اصلاح ساختار و اناتومی بدن افراد، بدون قرص و دارو، افزایش قد در 22 سالگی بین 3 الی 12 سانت را تضمین نماید. پکیج قد پلاس  دارای مجوز ثبت است. کافی‌ست جهت مشاوره هم اکنون با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در خصوص رشد قد در سن 22 سالگی شما را راهنمایی نمایند.

قدپلاس

مزایای درمان سوجوک

افزایش قد با سوجوک یکی از مهم‌ترین کاربرد‌های این علم در سراسر جهان می‌باشد. این علم علاوه بر اقزایش قد می‌تواند مزایای زیادی داشته باشد که هم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 • درمان اضطراب
 • درمان اعتیاد
 • بهبود کیفیت خواب
 • درمان درد‌های مربوط به ستون فقزات
 • درمان سنگ کلیه
 • کاهش وزن
 • درمان بیماری‌های پوستی
 • بهبود بیماری‌هایی مانند سندروم روده، یبوست و مشکلات معده
 • کاهش عوارض شیمی درمانی

افزایش قد با طب سنتی

دلایل عدم افزایش قد

امروزه انسان‌های زیادی به دنبال افزایش قد با سوجوک هستند و از این طریق به نتایج جالبی رسیده‌اند. طبق تحقیقات انجام شده، بسیاری از افراد از کوتاهی قد خود رنج می‌برند که این مشکل در افراد می‌تواند تحت تأثیر عوامل مختلفی در افراد به وجود بیاید که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

کمبود ویتامین D

مطابق با تحقیق پژوهشگران در زمینه افزایش قد با سوجوک، یکی از مهم‌ترین عوامل کاهش قد کمبود این ویتأمین در بدن می‌باشد. انسان‌ها برای دریافت این ویتأمین باید پانزده دقیقه در معرض نور خورشید قرار بگیرند.

کاهش فعالیت‌ها

امروزه با توجه به پیشرفته شدن زندگی‌ها، فعالیت‌های بدنی در افراد بسیار کاهش یافته است. اگر انسان‌ها از حرکات کششی مناسبی در طول روز استفاده کنند، می‌توانند به بلند‌تر شدن قد خود کمک کنند.

کمبود هورمون رشد

از دیگر عواملی که می‌تواند سبب کاهش قد انسان‌ها شود، همین مسأله می‌باشد. غده هیپوفیز می‌تواند در ترشح این هورمون بسیار مؤثر می‌باشد. از این رو برای افزایش قد با سوجوک بر روی این غده تمرکز می‌کنند تا بتوانند از این طریق به افزایش ترشح هورمون رشد کمک کنند.

رفع گودی کمر و افزایش قد

نحوه استفاده از علم سوجوک برای افزایش قد

افزایش قد با سوجوک در شرایطی امکان‌پذیر است که فرد بتواند تمرینات و اقدامات لازم را در طول سه ماه انجام دهد تا بتواند به نتایج مناسبی دست یابد. معمولاً فشار‌ها باید به صورت دورانی انجام شود. این کار باید با تمرکز و آرامش انجام شود تا بتواند فرد را به هدف خود نزدیک کند. بر اساس پژوهش‌هایی که توسط محققان در این روش درمانی انجام می‌شود، نقاط به خصوصی از بدن می توانند به افزایش قد کمک کنند که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

نقطه معده

افزایش-قد-با-سوجوک-و-نقطه-معده

برای این که بتوانید با این علم بر روی معده خود تأثیر بگذارید باید، کف دست و زیر انگشت شست خود را فشار دهید. بهتر است که ده مرتبه این ناحیه را فشار دهید تا بتوانید به نتایج مثبتی در جهت افزایش قد با سوجوک دست یابید.

بین انگشت دست

در شرایطی که خط بین انگشت شست را فشار دهید و این کار را ده بار تکرار کنید، می‌توانید بر روی غده هیپوفیز تأثیر بگذارید. اگر دو بار در طول روز این کار را انجام دهید، می‌توانید به ترشح بهتر هورمون رشد کمک کنید. بهتر است که این فشار‌ها به صورت دورانی انجام شود و  در محل آرام و ساکتی این کار را انجام دهید تا بتوانید از این طریق به افزایش قد با سوجوک دست یابید.

تطابق انگشت‌ها

فرایند-درمانی-علم-سوجوک-و-تطابق-انگشت‌ها

طبق نظریه هایی که در این روش درمانی ارائه می شود، اگر نوک انگشت شست را بر روی نوک انگشت وسط خود قرار دهید و بر روی هم بفشارید، می‌توانید به افزایش ترشح هورمون رشد کمک کنید. با این کار ترشح هورمون مورد نظر در بدن افزایش می یابد و شما با این کار می‌توانید به افزایش قد با سوجوک دست یابید.

افزایش قد با سوجوک؛ بین ابرو‌ها

محل قرار‌گیری غده هیپوفیز در حوالی پیشانی انسان می‌باشد. این غده تقریباً بین ابرو‌ها قرار دارد و شما با فشار دادن این ناحیه می‌توانید به نتایج مطلوبی دست یابید. اگر این حرکت را به صورت دایره‌ای انجام دهید و ده مرتبه تکرار کنید، می‌توانید به افزایش ترشح هورمون رشد کمک کنید. با این روش نیز می‌توان به افزایش قد با سوجوک دست پیدا کنید و حدود یک سانتی‌متر افزایش قد را تجربه خواهید کرد.

مطالعه بیشتر: ورزش برای افزایش قد

نتیجه مطلب علم سوجوک برای افزایش قد در بزرگسالی

تفکری که پشت این علم قرار دارد این است که تمام بیماری‌ها را می‌توان از طریق دست و پا‌ها درمان کرد. برای درمان نیز از فشار‌هایی به صورت دورانی در قسمت‌های مختلفی از دست و پا استفاده می‌شود. در حقیقت طبق نظریه بزرگان این علم، با استفاده از دست و پا می‌توان تمام اندام‌های بدن را کنترل کرد. یکی از کاربرد‌های مهم و پرطرفدار این علم افزایش قد با سوجوک می‌باشد. مطابق با تحقیقاتی که توسط پژوهشگران انجام می‌شود، این روش درمانی می‌تواند به قد بلند‌تر شدن افراد کمک کند.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghadpl.com/?p=10833
0:00
0:00