طب سوزنی برای افزایش قد

رشد قدی تحت‌تأثیر عوامل متعددی از جمله ژنتیک، تغذیه و هورمون‌ها قرار دارد. در حالی که ژنتیک نقشی اساسی ایفا می‌کند، عوامل دیگر نیز می‌توانند در بهینه‌سازی قد نقش داشته باشند.

طب سوزنی، یک روش درمانی سنتی چینی است که قدمتی چند هزار ساله دارد. این روش بر تحریک نقاط خاصی از بدن با سوزن‌های ظریف تمرکز دارد.

افزایش قد با طب سوزنی، روشی کم‌عارضه و بدون نیاز به جراحی است که می‌تواند به تحریک هورمون رشد و افزایش قد کمک کند.

طب سوزنی چیست؟

سوزن‌زنی یا همان طب سوزنی یکی از روش‌های درمانی قدیمی و سنتی است که از دوران باستان در چین، ژاپن، کره و برخی کشورهای دیگر مورد استفاده قرار گرفته است. در این روش، سوزن‌های بسیار نازک و تیز به نقاط خاصی از بدن فرد فرو می‌رود. سوزن‌های استفاده شده معمولاً از فلزاتی مانند فولاد ضد زنگ، طلا یا نقره تهیه می‌شوند. با نصب سوزن در نقاط مختلفی از بدن، شبکه‌ای از انرژی در بدن ایجاد می‌شود که تاثیر مثبتی بر سلامتی فرد دارند.

سوزن‌زنی معمولاً برای درمان درد، التهابات، ناراحتی‌های عضلانی، بیماری‌های اعصاب و روان و برخی اختلالات پوستی استفاده می‌شود. با این حال در سال‌های اخیر برخی ادعا می‌کنند که افزایش قد نیز به روش طب سوزنی و با سوزن‌زنی امکان‌پذیر است. البته باید توجه داشت که استفاده از این روش باید توسط پزشکان و متخصصین مجرب انجام شود و در صورت نیاز، با سایر روش‌های درمانی ترکیب شود.

قد پلاس بدون هیچ دارو یا عمل جراحی قد شما را افزایش میدهد

پکیج افزایش قد

افزایش قد با طب سوزنی چگونه انجام می‌شود؟

طب سوزنی یکی از روش‌های مورد استفاده در پزشکی برای درمان بسیاری از بیماری‌ها و اختلالات جسمی به کار می‌رود. با این حال، تحقیقات نشان داده‌اند که طب سوزنی همچنین می‌تواند برای افزایش قد سریع افزایش قد نیز موثر باشد. باید به این نکته توجه داشت که این کار زمانی قابل انجام است که هنوز صفحات رشدی بسته نشده‌اند.

برای افزایش قد با طب سوزنی(Increase height with acupuncture)، سوزن‌هایی در نقاط مختلفی از جسم قرار داده می‌شود. این نقاط شامل نقاطی در اندام‌های بالا و پایین، ستون فقرات، بازوها و پاها می‌شوند. با قرار دادن سوزن در این نقاط، اعصاب و عروق را تحریک کرده و در نتیجه، جریان خون و انرژی در بدن افزایش می‌یابد. طب سوزنی به خودی خود باعث افزایش قد نمی‌شود، بلکه با لمس بخش‌های خاصی از بدن و تحریک غدد و هورمون‌ها این کار را انجام می‌دهد.

برای افزایش قد با طب سوزنی، ممکن است نیاز به چند جلسه درمانی باشد و همچنین باید به دقت انجام شود. لذا، بهتر است با یک پزشک متخصص در زمینه طب سوزنی مشورت کنید تا روش درمانی مناسب را برای شما تعیین کند.

طب سوزنی چگونه به افزایش قد کمک می‌کند؟

طب سوزنی یکی از چندین روش درمانی مؤثری است که برای افزایش قد استفاده می‌شود. این روش باعث تحریک هورمون رشد می‌شود. هورمون رشد یک هورمون طبیعی است که توسط غده پیشانی در بدن ترشح می‌شود و باعث رشد استخوان‌ها، عضلات و بافت های نرم می‌شود. همچنین طب سوزنی با بالابردن متابولیسم بدن و افزایش سوخت و ساز باعث می‌شود که قد نیز بلندتر شود.

البته باید توجه داشت که این روش فقط در صورتی کارساز است که رشد طبیعی بدن شما هنوز به پایان نرسیده باشد و در بین سنین ۸ تا ۲۱ سالگی قابل استفاده‌ است. اما بهترین سن برای انجام این روش در سنین قبل از بلوغ است. لازم به ذکر است که این کار فقط و فقط باید توسط متخصصین این امر انجام پذیرد.

فواید افزایش قد با طب سوزنی چیست؟

طب سوزنی یکی از روش‌های بسیار پرکاربرد و در عین حال مفید و بی‌ضرر و یکی از عوامل مؤثر در افزایش قد است. انجام این کار فوایدی به همراه دارد که در ادامه به برخی از آنها خواهیم پرداخت:

 1. اصلاح قوام و تعادل بدن: طب سوزنی به کمک تحریک نقاط خاصی در بدن، باعث اصلاح قوام و تعادل بدن می‌شود و در نتیجه باعث افزایش قد نیز می‌شود.
 2. طب سوزنی برای افزایش قد؛ تحریک هورمون رشد: تحریک نقاط خاصی در بدن با استفاده از سوزن‌های طب سوزنی، می‌تواند باعث افزایش هورمون رشد شود که می‌تواند در افزایش قد موثر باشد.
 3. بهبود جریان خون: طب سوزنی می‌تواند بهبود جریان خون در بدن را به دنبال داشته باشد و این منجر به افزایش قد می‌شود.
 4. طب سوزنی برای افزایش قد؛ کاهش فشار دردها: طب سوزنی می‌تواند به کاهش فشار دردهای مربوط به عضلات و استخوان‌ها کمک کند، چرا که این دردها می‌توانند باعث تنگ شدن عضلات و کاهش قد شوند.
 5. بهبود رشد استخوان‌ها: تحریک نقاط خاصی با سوزن‌های طب سوزنی می‌تواند بهبود رشد استخوان‌ها را به دنبال داشته باشد که می‌تواند در افزایش قد بسیار مفید باشد.

مشکلات احتمالی طب سوزنی برای افزایش قد

 • اثربخشی محدود: مطالعات نشان می دهد که طب سوزنی می تواند به افزایش قد در نوجوانان کمک کند. با این حال، این روش درمانی در همه افراد موثر نیست. در برخی از افراد، ممکن است افزایش قد قابل توجهی مشاهده نشود.
 • هزینه: طب سوزنی یک روش درمانی گران قیمت است. هزینه هر جلسه درمانی طب سوزنی معمولاً بین 150 تا 500 تومان است.
 • زمان بر بودن: برای مشاهده نتایج قابل توجه از طب سوزنی، معمولاً به چندین جلسه درمانی نیاز است. هر جلسه درمانی معمولاً 30 تا 60 دقیقه طول می کشد.
 • عوارض جانبی احتمالی: عوارض جانبی طب سوزنی معمولاً خفیف هستند و شامل کبودی، درد یا خونریزی می شوند. با این حال، در برخی موارد نادر، ممکن است عوارض جانبی جدی تری نیز رخ دهد.

 

رشد-قد-با-طب-سوزنی

 

چگونه اثرگذاری طب سوزنی در افزایش قد را بالا ببریم؟

 1. استفاده از مکمل های غذایی: پس از انجام طب سوزنی، رژیم‌های غذایی خاص می‌توانند اثربخشی این روش را بالاتر ببرند. برخی مکمل های غذایی، از جمله ویتامین D و کلسیم، می توانند به رشد استخوان ها و در نتیجه رشد قد کمک کنند.
 2. خواب به موقع و کافی: خواب به موقع و کافی، به بدن اجازه می‌دهد بهینه‌تر از مواد غذایی استفاده کند و در نتیجه به رشد قد کمک می‌کند. بنابراین همزمان با طب سوزنی نیاز است که به این نکته نیز توجه شود.
 3. استفاده از تکنیک های طبیعی: برخی تکنیک هایی مانند ماساژ و یوگا می توانند به رشد قد کمک کنند. همچنین ورزش‌هایی مثل والیبال و بسکتبال هم می‌توانند اثر مثبتی روی افزایش قد داشته باشند. برای بالابردن اثربخشی نتیجه سوزن‌زنی، می‌توانید از ورزش‌هایی هم که در پکیج قدپلاس به شما معرفی می‌شوند استفاده کرده و به طور طبیعی قد خود را افزایش دهید.

مجموعه قدپلاس جزو اولین مراکز در کشور است که توانسته است تنها با تمرکز بر روی اصلاح ساختار و اناتومی بدن افراد، بدون قرص و دارو، افزایش قد بین 3 الی 12 سانت را تضمین نماید. پکیج قد پلاس  دارای مجوز ثبت است. کافی‌ست جهت مشاوره هم اکنون با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در خصوص افزایش قد شما را راهنمایی نمایند.

قد پلاس
قد پلاس

نقاط طب سوزنی برای افزایش قد

در طب سوزنی، برخی از نقاط برای افزایش قد وجود دارند که به صورت عمده در مناطقی از بدن قرار دارند که برای رشد استخوان‌ها مهم هستند. اما باید توجه داشت که درمان به صورت کامل بر روی چند نقطه متمرکز نمی‌شود و به صورت کلی بر سیستم عصبی و هورمونی فرد تاثیر می‌گذارد. بعضی از این نقاط عبارتند از:

 • نقطه DU-2: در محدوده‌ میانی شکم و سینه‌ واقع شده‌ و به‌ عنوان یکی از نقاط مهم برای رشد استخوان‌های ستون فقرات شناخته‌ می‌شود.
 • نقطه BL-11: در ارتفاع ستون فقرات قسمت گردنی واقع شده‌ و به‌ عنوان نقطه‌ دیگری که‌ برای رشد استخوان‌ها مفید است، از آن یاد می‌شود.
 • نقطه‌ SP-6: در محدوده‌ قسمت داخلی پاها واقع شده‌ و به‌ عنوان نقطه‌ای که‌ به‌ تنظیم سیستم هورمونی بدن کمک می‌کند، شناخته‌ می‌شود.

نقاط-طب-سوزنی-برای-افزایش-قد-کجاست

افزایش قد با طب سوزنی چقدر موفق بوده است؟

افزایش قد با طب سوزنی یکی از روش‌های جدید و کمتر شناخته‌ شده‌ برای افزایش قد است. اما مطالعات علمی در این زمینه هنوز کافی نیستند و به دلیل کمبود شواهد، اثربخشی این روش با دقت قابل توجهی مشخص نشده است. بنابراین، از لحاظ علمی نمی‌توانیم بگوییم که این روش چقدر موفق بوده است. و از آنجا که ممکن است پیدا کردن افرادی که در این زمینه تخصص کافی داشته باشند کمی دشوار است، احتمالا انجام آن برای افراد کمی چالش‌برانگیز باشد.

بنابراین می‌توان گفت که همچنان یکی از بهترین روش‌های افزایش قد که کمترین هزینه و عوارض را برایتان دارد، انجام حرکات ورزشی مناسب است. یکی از بهترین و مؤثرترین پکیج‌هایی که به شما در بلندتر شدن قد کمک می‌کند، پکیج قد پلاس است. این پکیج بدون استفاده از دارو و مواد شیمیایی و همینطور عمل‌های جراحی کمک می‌کند تا بلندقدتر به نظر برسید. این پکیج به‌ صورت شخصی‌سازی شده‌ است. همچنین ورزش‌های خاصی به‌ شما معرفی می‌کند که‌ با بهبود پاسچر و فرم کلی بدن، قد شما را تا 15 سانتی‌متر افزایش خواهد داد.

 

قدپلاس

نکاتی که باید در طب سوزنی برای افزایش رعایت کنیم

 1. مشاوره با پزشک متخصص: قبل از شروع هرگونه درمانی، باید با پزشک متخصص مشورت کنید و روش های درمانی مناسب را با او بررسی کنید. طب سوزنی نیز از این مقوله مستثنا نیست. بنابراین قبل از انجام آن با فردی که در این زمینه تجربه کافی دارد مشورت نموده و از مزایا و معایبی که ممکن است برای شما داشته باشد، آگاهی پیدا کنید.
 2. رعایت نکات بهداشتی: در هنگام انجام طب سوزنی باید به نکات بهداشتی مربوط به ضدعفونی کردن وسایل و محیط کار توجه کنید. باید از فردی که این کار را برایتان انجام می‌دهد بخواهید با رعایت همه مسائل بهداشتی شروع به کار نماید.
 3. استفاده از نقاط اصلی: در طب سوزنی برای افزایش قد، باید نقاط اصلی بر روی بدن به‌کار گرفته شود که باعث افزایش قد شما خواهند شد. در غیر این صورت نه تنها تأثیری نخواهد داشت، بلکه ممکن است باعث آسیب‌ها و عوارض جدی در بدنتان نیز شود.
 4. سن: نکته بسیار مهمی که در قسمت‌های قبلی نیز به آن اشاره شد، توجه به سن است. ایده‌آل‌ترین زمان برای انجام این کار، قبل از دوره بلوغ است. نهایتا تا سن 20 سال و قبل از بسته شدن صفحات رشدی نیز می‌توان این کار را انجام داد.
 5. مراقبت از خود در زمان درمان: در طول دوره‌ باید از خود مراقبت کرده و از نظر تغذیه و ورزش نیز به طور کامل به خود رسیدگی نمایید تا به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنید.

سخن پایانی؛ طب سوزنی برای افزایش قد

طب سوزنی برای افزایش قد یکی از چندین روش کاربردی برای بلندتر شدن قد است که در میان روش‌های کم‌هزینه به شمار می‌رود. این روش اگر به درستی انجام شود عوارض خاصی نیز به همراه نخواهد داشت. اما مراجعه به یک پزشک متخصص در این زمینه بسیار مهم است. بنابراین در صورتی که تصمیم به انجام این کار گرفتید، حتما با تحقیق و بررسی فردی را انتخاب کنید که از مهارت او اطمینان پیدا کرده باشید.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghadpl.com/?p=10693