لوگوی-قدپلاس

افزایش قد با قانون جذب

افزایش-قد-با-قانون-جذب

بلند قد شدن یکی از‌ایده‌آل‌های هر انسانی می‌باشد. افراد زمانی که بلند قد‌تر باشند، اعتماد به نفس بالاتری دارند و در زندگی اجتماعی موفق‌تر هستند. افزایش قد در سنین پایین امکان‌پذیر است اما در بزرگسالی این امر بسیار سخت و زمان بر می‌باشد. افزایش قد با قانون جذب یکی از روش‌های افزایش قد است که افراد در بزرگسالی از آن استفاده می‌کنند. اگر می‌خواهید بدانید که این امر حقیقت دارد یا نه؟ تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

افزایش قد با قانون جذب یا تلقین جواب می‌دهد؟

افراد زیادی افزایش قد با قانون جذب را تجربه می‌کنند. طبق تحقیقاتی که بر روی این افراد انجام می‌شود، مشخص است که این امر حقیقت دارد. شما در بزرگسالی نیز می‌توانید افزایش قد را تجربه کنید اما این مقدار نهایتاً در حدو دو تا سه سانتی‌متر می‌باشد. امکان افزایش قد ۱۰ تا ۱۵ سانتی‌متری برای افراد بزرگسال وجود ندارد، ‌اما با استفاده از قانون جذب می‌توان کمی بلند قد‌تر شد.

قد پلاس بدون هیچ دارو یا عمل جراحی قد شما را افزایش میدهد

پکیج افزایش قد

 قانون جذب چیست؟

این قانون که مطابق با اصول روانشناسی به وجود می‌آید، از تلقین نشأت می‌گیرد. یعنی فرد با تلقین و تمرکز بسیار بالا بر روی یک هدف می‌تواند به آن دست یابد. برای دستیابی به افزایش قد با قانون جذب باید برای مدت طولانی بر روی این هدف تمرکز کنید. طبق اصول این قانون باید کاملاً مثبت‌اندیش باشید و هرگز بر روی منفی‌های زندگی خود تمرکز نکنید. این قانون در طول زمان می تواند اهداف شما را به سمتتان جذب کند و شما را به خواسته‌هایتان برساند.

از حقیقت تا افسانه قانون جذب

افزایش قد با قانون جذب یک امر حقیقی می‌باشد و هرگز افسانه نیست. در عین حال تنها افرادی می‌توانند از این روش برای افزایش قد خود استفاده کنند که این مسأله را باور داشته باشند. افراد برای رسیدن به هدف باید بر روی احساسات خود تمرکز کنند تا با انرژی مثبت به افزایش قد فکر کنند.

اگر منفی بافی کنید و همیشه انرژی منفی به سمت خود بفرستید، نمی‌توانید به هدف خود نزدیک شوید. قانون جذب می‌تواند شما را به هدف خود نزدیک کند اما این اتفاق در شرایطی رخ می‌دهد که ذهنیت مثبتی نسبت به این قانون داشته باشید.

موانع را کنار بگذارید تا رشد کنید

بزرگ‌ترین مانع برای افزایش قد با قانون جذب، نگرش و ذهنیت منفی به این قانون می‌باشد. تا زمانی که شما باور مناسبی نسبت به این قانون نداشته باشید، نمی‌توانید به نتایج مناسبی دست یابید. یکی دیگر از موانع برای رسیدن به این هدف، عجول بودن شما می‌باشد. بنابراین برای این که بتوانید به هدف خود دست یابید، باید ذهنیت خود را مثبت کنید و کاملاً صبور باشید. تنها در صورتی می‌توانید افزایش قد را تجربه کنید که حداقل چند ماه برای انجام این تمرینات زمان بگذارید و د این مدت بر روی اتفاقات مثبت زندگی تمرکز کنید.


نشانه های رشد قد چیست؟


شکرگزاری کنید تا برسید به قدی بلند‌تر

شما باید به خاطر نعمت‌هایی که دارید، شکرگزاری کنید. زمانی که داشته‌های خود را ببینید و قدر‌دان آن‌ها باشید، احساس بهتری نسبت به زندگی خود خواهید داشت. ذهن شما به مرور زمان مثبت اندیش می شود و بر روی خوبی‌ها تمرکز می‌کند. در نتیجه ذهن و فکر شما مثبت می‌شود و در نهایت نتایجی بهتری از افزایش قد با قانون جذب دریافت کنید.

کنار تلقین ورزش کنید

برای این که بتوانید ذهن مثبتی داشته باشید باید از نظر جسمی نیز از سلامت کامل برخوردار باشید. بنابراین برای سالم بودن باید ورزش کنید. از طرفی تمرینات مختلفی برای افزایش قد وجود دارد که می‌تواند در افزایش قد مؤثر باشد. بنابراین شما با این کار می‌توانید هم جسم و روح سالمی داشته باشید و هم این که با انجام این حرکات کششی قد بلند‌تر شوید.

مطالعه بیشتر: افزایش قد با مدیتیشن

روی اصول پیش برید

برای افزایش قد با قانون جذب باید اصول خاصی را رعایت کنید تا بتوانید به نتایج مثبتی دست یابید. برای این کار علاوه بر تلقین، باید در ساعات مناسبی از روز ورزش کنید. همچنین از رژیم غذایی مناسبی استفاده کنید که پروتئین و کلسیم لازم به بدن شما برسد.

از طرفی علاوه بر مواردی که بیان کردیم، شما باید خواب و استراحت کافی داشته باشید تا بتوانید افزایش قد را تجربه کنید. بنابراین برای افزایش قد با قانون جذب باید اصول و قواعد لازم را رعایت کنید.

چگونه از قانون جذب برای افزایش قد استفاده کنیم؟

افزایش قد با قانون جذب

برای افزایش قد با قانون جذب باید مراحل مختلفی را سپری کنید. اگر هر مرحله با دقت و تمرکز بالا انجام شود، می‌تواند نتایج مثبت زیادی برای افراد داشته باشد. مهم‌ترین مراحل برای افزایش قد با این روش عبارتند از:

1. ایجاد یک باور قوی

در زندگی هر انسان باور یک موضوع بسیار مهم و حیاتی می‌باشد. هر آن چه که انسان‌ها تجربه می‌کنند به دلیل باور‌ها و اعتقادات آن‌ها به وقوع می‌پیوندد. بنابراین افراد برای رسیدن به اهداف خود باید ابتدا باور خود را تقویت کنند و مطمئن باشند که به هدف می‌رسند. امروزه افراد زیادی به دنبال افزایش قد با قانون جذب هستند اما تنها کسانی در این راه موفق می‌شوند که افزایش قد با این روش را باور کنند.

2. تجسم‌سازی افزایش قد

پس از آن که باور خود را نسبت به افزایش قد با قانون جذب تقویت کرید، حال باید مرحله بعدی را انجام دهید. در این مرحله شما باید قد مورد نظر خود را تجسم کنید. خود را یک فرد قد بلند و خوش استایل تصور کنید که نظر همه افراد را به خود جلب می‌کند. با این روش می‌توانید احساسات خود را تقویت کنید و ذهنتان را برای افزایش قد آماده می‌کنید.

برای این کار بهتر است که در مکانی آرام و ساکت بنشینید و با تمرکز نفس بکشید. افکار منفی را از ذهن خود خارج کنید و تلاش کنید تا مثبت‌اندیش باشید. اگر این مراحل را سپری کنید، ذهن شما برای دریافت هدف جدید آماده می‌شود. حال باید خود را یک فرد قد بلند مجسم کنید که بسیار جذاب است.

مطالعه بیشتر: یوگا برای افزایش قد

3. فکر کردن

با فکر کردن در مورد افزایش قد می‌توانید باور‌های خود را برای رسیدن به هدف تقویت کنید. از آن جایی که فکر انسان می‌تواند سرنوشت انسان را تغییر دهد، برای قد بلند شدن باید به این هدف فکر کنید تا به یک باور تبدیل شود و در نهایت به حقیقت بپیوندد.

4. استفاده از جملات تأکیدی برای قد

برخی از جملات می‌توانن مستقیماً بر ذهن و باور انسان‌ها اثر بگذارند و با تکرار آن‌ها می‌توان به هدف خود نزدیک‌تر شوید. زمانی که انسان به طور مدام یه جمله را تکرار کند، به مرور زمان آن را باور می کند و هر چیزی که توسط ذهن باور شود به وقوع می‌پیوندد. افزایش قد با قانون جذب نیز از این اصول تبعیت می‌کند. اگر در طول روز حداقل پنج بار این جمله‌ی (من بسیار قد بلند و خوش اندام هستم) را تکرار کنید، قطعاً در طول زمان می‌توانید افزایش قد را تجربه کنید.

5. نوشتن در ساعات مناسب روز

بهترین زمان برای نوشتن جملات جادویی و تأکیدی آخر شب‌ها و صبح زود می‌باشد. زمانی که تازه از خواب بیدار می‌شوید و یا قبل از خواب، راحت‌تر می‌توان کنترل ضمیر ناخودآگاه را به دست گرفت. در نتیجه با نوشتن جملات تأکیدی در این زمان‌ها می‌توانید سریع‌تر به نتیجه برسید و در نهایت افزایش قد با قانون جذب را تجربه کنید.

نکات قانون جذب برای افزایش قد

مدیتیشن-و-قانون-جذب-برای-افزایش-قد

برای افزایش قد با قانون جذب باید به نکات مهمی توجه داشته باشید و آن‌ها را مد نظر خود قرار دهید تا بتونید نتایج مناسبی از این تمرینات دریافت کنید. مهم‌ترین نکاتی که در این قانون باید در نظر بگرید عبارتند از:

  • تجسم کامل و اصولی
  • تمرکز بالا در حین تمرینات
  • توجه به تدریجی بودن این فرآیند
  • صبور بودن
  • مثبت‌اندیشی
  • استفاده از غذا‌های سالم و مناسب
  • انجام منظم حرکات ورزشی مناسب
  • تکرار تمرینات تا سه ماه

پس از این مدت می‌توانید قد خود را اندازه بگیرید و حداقل دو تا سه سانتی‌متر افزایش قد را تجربه کنید. برای این که بتوانید راحت‌تر به نتیجه برسید بهتر است که از پکیج بسیار مناسب و با کیفیت افزایش قد قد پلاس استفاده کنید.

مجموعه قدپلاس جزو اولین مراکز در کشور است که توانسته است تنها با تمرکز بر روی اصلاح ساختار و اناتومی بدن افراد، بدون قرص و دارو، افزایش قد در 22 سالگی بین 3 الی 12 سانت را تضمین نماید. پکیج قد پلاس  دارای مجوز ثبت است. کافی‌ست جهت مشاوره هم اکنون با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در خصوص رشد قد در سن 22 سالگی شما را راهنمایی نمایند.

قدپلاس

قانون جذب چقدر در رشد قدی شما تأثیرگذار است؟

شاید کمی دور از باور باشد اما افزایش قد با قانون جذب امکان‌پذیر است. در عین حال افراد تنها با تصور و تجسم نمی‌توانند افزایش قد را تجربه کنند. برای این که بتوانید به نتیجه مطلوبی برای افزایش قد خود دست یابید، باید علاوه بر ذهن جسم را نیز آماده کنید.

باید از حرکات کششی مناسبی استفاده کنید و برنامه غذایی مناسبی داشته باشید. برای این که بتوانید تأثیر قانون جذب را در بدن خود افزایش دهید می‌توانید از پکیج افزایش قد قد پلاس استفاده کنید. این پکیج کاملاً استاندارد می‌باشد و توسط محققان بسیار خبره و حرفه‌ای فعال در این زمینه تهیه می‌شود. در نتیجه کاملاً علمی می‌باشد و می‌تواند در افزایش قد شما بسیار تأثیرگذار باشد.

نتیجه مطلب افزایش قد با قانون جذب

اگر می‌خواهید افزایش قد با قانون جذب را تجربه کنید باید نکات و اصول خاصی را در نظر بگیرید. باید دقت کنید که ذهن و افکار خود را کنترل کنید و به یک فرد مثبت‌اندیش تبدیل شوید. همچنین دقت کنید که این کار یک فرآیند تدریجی و زمان بر دارد و با تکرار و تمرکز امکان‌پذیر می‌شود. برای این که بتوانید سریع‌تر به نتیجه برسید، می‌توانید از پکیج افزایش قد بی‌نظیر و بسیار مؤثر قد پلاس استفاده کنید.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghadpl.com/?p=10885
0:00
0:00