سبک زندگی

چگونه با استفاده از قانون جذب بلندتر شویم ؟

چگونه از استفاده از قانون جذب بلندتر شویم ؟

قانون جذب توسط بسیاری از افراد برای نشان دادن چیزهای زیاد استفاده میشود سوالی که پرسیده میشود این است که آیا با قانون جذب قد بلندتر میشود ؟
روش های زیادی برای افزایش قد ارائه شده است اما افزایش قد با قانون جذب چیزی است که کمتر به ذهن مردم خطور میکند. باید دید که این قانون چگونه کار میتواند و میتواند قد شما را افزایش دهد.

واقعیت یا افسانه ؟

کسانی که تازه با قانون جذب آشنا شده اند برای درک این موضوع ممکن است که با مشکل مواجه شوند. یکی از مواردی که در مورد قانون جذب ممکن است بدانید این است که هرچیزی را میتوانید با استفاده از آن به خود جذب کنید.
بسیای از افرادی که این قانون جذب پیروی میکنند ادعا میکنند که این قانون میتواند قد شما را افزای شدهه . اگر بر روی احساساتی که در طول تمرینات تجسم دارید تمرکز کنید میتوانید به قد دلخواه خود برسید. این ارتعاشات شما افزایش پیدا میکند که میتواند پیام شما را به وضوح به کائنات نشان دهد.
اگر میخواهید چیزی را به دست بیاورید برای مثال چند اینچ به قد خود اضافه کنید باید با احساساتی که برای شما وجود دارد در تماس باشید. بسیاری از مردم به اشتباه فکر میکنند که میخواهند ثروتمند شوند. این احساس مرتبط با امنیت مالی است که به دنبال آن هستند.
البته با این که بعضی از افراد تصور میکنند که با داشتن پول زیاد میتوانند شاد و خوشحال باشند. برخی دیگر معتقد هستند که پول بیشتر میتواند همه مشکلات آن ها را حل کند.

استفاده از قانون جذب کائنات برای بلند شدن قد

اگر میخواهید که با استفاده از قانون جذب بلندتر شوید باید خود را جوری تصور کنید که قدبلندی دارید. در مورد احساساتی که پشت میل شما است در ارتباط باشید نه تجربه یا چیز دیگری.
قانون جذب فقط برای کسانی کار میکند که ذهنیت مثبتی را دارند. کائنات هرچیزی را که دریافت میکند به شما باز میگرداند. اگر دائم ناراضی یا افسرده باشید امواجی از انرژی منفی به سمت شما ارسال خواهد شد. به جای اینکه از قدبلند شدن ناامید شوید سعی کنید بر روی این احساس که میخواهید چند اینچ بلندتر باشید آن را تصور کرده و تمرکز کنید.
کائنات به شما نیاز دارند که آن احساساتی که دوست دارید را با خود حمل کرده و خودتان را همانطور که هست بپذیرید. هنگامی که این احساس در شما شروع شد به این معنی است که با انرژی جهان در حال هماهنگ شدن هستید که باعث میشود احساس و انرژی مثبتی را داشته باشید.

استفاده از قانون جذب برای افزایش قد

چه مدت طول میکشد تا تغییر در قد با استفاده از این روش شروع شود ؟

  • مدت زمانی که طول میکشد تا صد مشخص شود به این بستگی دارد که بر این بارو که شما میتوانید قدبلندتر شوید بمانید.
  • اگر همیشه نگران قد خود هستید و به توانایی خود برای افزایش قد شک پیدا کنید متاسفانه جلوی آشکار شدن تغییرات قد را خواهید گرفت.
  • اگر میخواهید به چیزی برسید باید اکثر افکار شما با بلندتر شدن شما همسو باشد.
  • نباید هیچ صحبت منفی با خود ، احساس تاسف برای خود و شک نسبت به خود را داشته باشید.
  • تا زمانی که به چیزی باور داشته باشید آن را در زندگی خود خواهید دید

آیا قانون جذب برای افزایش قد جواب میدهد ؟

بله ممکن است که نتیجه شما متفاوت با چیزی که برنامه ریزی کرده اید باشد.

این که تصور کنید با نوشیدن شیر یا قرص قدبلندتر میشوید تاثیرگذار است. روشی که فکر میکنید مهم است با این احساس قدبلندتر شدن هماهنگ باشید اما در مورد اینکه چه زمانی و چگونه اتفاق خواهد افتاد خود را محدود نکنید.

آیا میتوان از قانون جذب برای افزایش قد استفاده کرد ؟

قانون جذب نیرویی پشت همه تجربیات ما است. بهترین راه برای استفاده از قانون جذب برای افزایش قد این است که باور داشته باشید هرچه باشد میتوانید قد خود را بلندتر کنید.

چیزی که مانع از قد ایده آل شما میشود افکار منفی است.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *