تاثیر طناب زدن بر روی افزایش قد چگونه است؟

تاثیر-طناب-زدن-بر-روی-افزایش-قد-

طناب زدن یک روش عالی برای سوزاندن کالری و افزایش استحکام بدن است. تمرین با طناب، بهترین ورزش برای افزایش قد در منزل است زیرا به فضای زیاد و تجهیزات گران‌قیمت نیاز ندارد. این فعالیت هیجان‌انگیز علاوه‌بر افزایش قد، برای کاهش وزن نیز بسیار مؤثر است زیرا تمام عضلات بدن را به چالش می‌کشد و در مدت‌زمان کوتاه، چربی زیادی می‌سوزاند. اگر شما هم می‌خواهید از فواید طناب زدن برای افزایش قد بهره‌مند شوید، این تمرین ساده و مؤثر را روزانه تکرار کنید.

در این مقاله روش‌های طناب زدن را بررسی خواهیم کرد تا با مطالعه و اجرای آن‌ها استقامت بدن‌تان را افزایش دهید. با استفاده از پکیج افزایش قد قدپلاس می‌توانید از این ورزش مفید برای سلامتی و افزایش قد بهره ببرید.

قد پلاس بدون هیچ دارو یا عمل جراحی قد شما را افزایش می دهد.

پکیج افزایش قد

فواید طناب زدن برای قد و سلامت عمومی بدن چیست؟

فواید-طناب-زدن-برای-افزایش-قد-

طناب زدن یک فعالیت ورزشی هوازی است که می‌تواند به تقویت عضلات و افزایش قد کمک کند. پرش با طناب باعث تقویت عضلات پا، شکم، ساق پا می‌شود و به افزایش قدرت بدن کمک می‌کند. از طرفی طناب زدن به‌دلیل کاهش وزن و سوزاندن کالری، می‌تواند نقش مهمی در تناسب اندام داشته‌باشد. همچنین برخی از فواید طناب زدن برای قد که منجر به افزایش سلامت جسمی و ذهنی می‌شوند، به شرح زیر است:

 • طناب زدن سطح فعالیت بدن را در مدت‌زمان کوتاه، به‌شدت افزایش می‌دهد و به‌مرورزمان استقامت آن بهبود می‌یابد.
 • تمرین منظم با طناب علاوه‌بر افزایش قد، ارتفاع پرش را افزایش می‌دهد.
 • پرش با طناب علاوه‌بر سوزاندن کالری، می‌تواند باعث افزایش تمرکز و توجه شود.

برای افزایش قد چگونه طناب بزنیم؟

برای-افزایش-قد-چگونه-طناب-بزنیم؟

پرش با طناب یک ورزش جذاب و مؤثر برای تقویت قوای جسمانی است. اما اگر شما مبتدی هستید، باید به اصول و تکنیک‌های تمرین با طناب مسلط باشید تا از این فعالیت ورزشی نهایت استفاده را ببرید. اصول کلی که باید قبل از شروع طناب زدن بدانید، به شرح زیر است:

 • نگهداری صحیح طناب: باید طناب را با دو دست به‌صورت متقارن و با فاصله یکسان از وسط طناب نگهدارید.
 • نحوه حرکت صحیح: تمرکزتان را روی حرکت بدن بگذارید. به‌طوری‌که فاصله بین آرنج‌ها را متناسب با شانه‌هایتان تنظیم و حرکت طناب را از مچ دست‌های خود شروع کنید.
 • نحوه صحیح پرش: برای پرش با طناب از یک الگوی ثابت پیروی کنید. همچنین با هر پرش، ۲٫۵ تا ۵ سانتی‌متر از زمین فاصله بگیرید.
 • موقعیت صحیح پاها: هنگام پرش، پاهای خود را به سمت عقب بکشید و زانوهایتان را کمی خم کنید اما در طول طناب زدن آنها را ثابت نگه‌دارید.

برای افزایش قد، روزی چند بار طناب بزنیم؟

برای-افزایش-قد،-روزی-چند-بار-طناب-بزنیم؟

این مقدار، متناسب با ویژگی‌های فردی مانند سن، قد و وضعیت فیزیکی هر فرد ممکن است متفاوت باشد. همچنین برای دستیابی به نتایج بهتر، مهم است که تمرینات دیگری را به برنامه روزانه‌تان اضافه کنید. اما به‌طورکلی توصیه می‌کنیم هر روز بین ۱۵ تا ۳۰ دقیقه طناب بزنید تا به‌اندازه کافی از فواید طناب زدن برای افزایش قد بهره ببرید.

اگر مبتدی هستید، طناب زدن را از روزانه 300 تمرین شروع کنید و به‌مرورزمان آن را متناسب با شرایط جسمانی خود افزایش دهید. همچنین اگر می‌خواهید از حداکثر فواید این ورزش بهره‌مند شوید، بهتر است این فعالیت ورزشی را به‌ مدت 3 تا 6 ماه انجام دهید.

با این وجود مجموعه قدپلاس، با تکیه بر علم متخصصین حرکات اصلاحی خود؛ رویای داشتن قد بلندتر برای سنین بزرگسالی را محقق کرده است. پکیج افزایش قدپلاس تنها با اصلاح آناتومی بدن، توانسته است رشد قد بین 5 الی 12 سانت را کمتر از دو ماه تضمین نماید. جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

M010T164 Software Box 4 1 1 1

  پکیج افزایش قد  

روش صحیح طناب زدن برای افزایش قد

طناب زدن مانند سایر ورزش‌ها اصولی دارد که باید رعایت شوند. اگر اشتباه طناب بزنید احتمالا دچار زانودرد و کمردرد خواهید شد. این اصول عبارت‌اند از:

 • اصول پرش: درحالی‌که می‌پرید، پاهای خود را نزدیک به هم نگه دارید.
 • اصول فرود آمدن: همیشه بر روی میانه پاهای خود فرود بیایید تا با زمین به‌طور ملایم و نرم برخورد کنید.
 • وضعیت بدن: در طول تمرین، ستون فقرات خود را راست و سر و سینه‌تان را روبه‌بالا نگه‌دارید.
 • وضعیت شانه و آرنج: شانه‌های خود را به عقب بکشید و بازوهای خود را پایین نگه‌دارید.
 • حرکت مچ دست: فقط از مچ دست خود (نه از شانه‌ها یا آرنج‌ها) برای چرخاندن طناب استفاده کنید.

آیا پریدن باعث افزایش قد می‌شود؟

آیا-پریدن-باعث-افزایش-قد-می‌شود؟

هرچند نمی‌توان فواید طناب زدن برای افزایش قد را انکار کرد، اما انجام این فعالیت ورزشی برای رشد قد کافی نیست. مطالعات علمی ثابت کرده‌اند که پریدن به‌تنهایی نمی‌تواند باعث افزایش قد شود. پریدن و ورزش‌های دیگر می‌توانند باعث تقویت عضلات و استقامت بدن شوند و رشد قد را تقویت کنند.

به‌عبارتی برای افزایش قد باید علاوه‌بر، ورزش‌های پرشی مانند طناب زدن و بسکتبال، به تغذیه مناسب، خواب کافی و تمرینات خاصی که توسط پزشکان و متخصصان ورزشی توصیه می‌شوند، توجه کنید.

درحالت‌کلی طناب زدن و پریدن فواید زیادی برای بدن دارد که عبارتند از:

 • تقویت عضلات و استخوان‌ها: پریدن، یک فعالیت ورزشی با شدت بالاست و انجام آن می‌تواند عضلات و استخوان‌های شما را تقویت کند و می‌تواند در افزایش قد نیز تأثیر بگذارد.
 • بهبود سلامت عمومی بدن: پریدن می‌تواند منجر به بهبود وضعیت بدن و تعادل عضلانی شود که درنهایت می‌تواند به ایجاد اندام بلندتر و قدرتمندتر کمک کنند.

بنابراین، بهتر است علاوه‌بر تمرین روزانه طناب زدن، به عوامل مؤثر در افزایش قد اهمیت دهید. پیشنهاد می‌کنیم از پکیج قد پلاس کمک بگیرید تا از دانش نیروهای تخصصی برای افزایش قدتان بهره‌مند شوید.

سخن پایانی

طناب زدن برای افزایش قد ، یک تمرین کارآمد و ساده است که عضلات پا و همه بدن را درگیر و به شما کمک می‌کند که عضلات بدن‌تان را تقویت کنید. برای بهبود عملکرد خود در طناب زدن و افزایش قد، می‌توانید با استفاده از تکنیک‌هایی مانند تمرین‌های کششی، تمرینات هوازی و تغذیه صحیح به هدف‌تان برسید. برای مثال، می‌توانید با خوردن غذاهایی که حاوی کلسیم و پروتئین هستند، رشد عضلات و استخوان‌هایتان را تقویت کنید. برای بهبود قدتان، باید به اندازه کافی آب بخورید و استراحت کنید. همچنین با استفاده از تمریناتی که در پکیج قد پلاس وجود دارد، می‌توانید از فواید طناب زدن برای افزایش قد بهره‌مند شوید و از داشتن بدنی نیرومند و قدی بلند لذت ببرید.

منابع:

 1. elevaterope.com
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghadpl.com/?p=8776