لوگوی-قدپلاس

بلند ترین ادم جهان کیست؟ بلند قد ترین مرد و زن جهان چندمتری اند

بلند ترین ادم جهان کیست؟

قد بلندی یکی از‌ایده‌آل‌های بسیار مهم برای همه افراد به حساب می‌آید و افراد در جوامع مختلف تمایل دارند که قد بلند‌تری داشته باشند و جزء افراد قد بلند جامعه محسوب شوند. شاید بخواهید بدانید بلند ترین ادم جهان کیست و چه ویژگی‌هایی دارد. رابرت والدو به عنوان بلند قد‌ترین فرد جهان معرفی شده است. این فرد در سن ۲۲ سالگی به قد۲.۷۲ متری رسید و از همه افراد دنیا بلند‌تر بود. در ادامه این مطلب بلندترین ورزشکاران بازیگران جهان را نیز به شما معرفی می‌کنیم.

بلند قد‌ترین فرد جهان

سلطان کوسن که در ماردین به دنیا آمده است، با ۲ متر و ۵۱ سانتی‌متر قد اسم خود را با لقب بلند‌ترین ادم جهان به ثبت رسانده است.

سلطان کوسن بلندترین مرد جهان

بلندترین مرد جهان

شاید شما نیز بخواهید بدانید بلند قد‌ترین فرد جهان چند متر است؟ افراد زیادی در سراسر دنیا و سال‌های مختلف این لقب را از آن خود کرده‌اند که هر یک از آن‌ها قد‌های متفاوتی داشتند. در حال حاضر بلند قد‌ترین مرد جهان ۲ متر و ۷۲ سانتی‌متر قد دارد و بقیه افراد جهان از او کوتاه‌تر هستند.

رابرت وادلو بلندترین آدم جهان
رابرت وادلو بلندترین آدم جهان
رابرت وادلو بلندترین آدم جهان
رابرت وادلو بلندترین آدم جهان

بلندترین زن جهان

شاید بخواهید بدانید بلند قد‌ترین زن جهان کیست؟ رومیسا گلگی این عنوان را از آن خود کرده است. این خانم ترک زبان بوده و وکیل و پژوهشگر می‌باشد. این فرد رکورددار بلند‌ترین انگشت یک انسان زنده است و بزرگ‌ترین دست‌ها را به نام خود ثبت کرده است.

رومیسا گلگی بلندترین زن جهان با بلندترین انگشتان
رومیسا گلگی بلندترین زن جهان با بلندترین انگشتان

بلند قد ترین در آسیا

سیاه خان لپویی این عنوان را از آن خود کرد. ‌ایشان با ۲۵۰ کیلوگرم وزن و دو متر و پنجاه و یک سانتی‌متر قد در کل قاره آسیا به عنوان بلندترین فرد انتخاب شده است.

سیاه خان لپویی
سیاه خان لپویی

بلند قد ترین در ایران

مرتضی مهرزاد فردی است که اکثر افراد به خاطر قد بلندش او را می‌شناسند. قد او ۲ متر و ۴۴ سانتی‌متر می‌باشد و به عنوان برترین عضو تیم والیبال نشسته انتخاب شده است.

بلندترین مرد ایران
بلندترین فرد ایران

بلند قد ترین فرد اروپا

اکثر افرادی که لقب بلندترین آدم جهان را به خود اختصاص داده‌اند، در ایالات متحده امریکا و کشور‌های آسیایی زندگی می‌کنند اما در قاره اروپا نیز افراد زیادی هستند که می‌توان آن‌ها را جزء افراد قد بلند معرفی کرد. افرادی مانند آنتون دو فرانکن پوینت و یا فرد دیگری به نام والتر استراوب از کشور آلمان جزء بلند قد‌ترین افرادی هستند که در این قاره زندگی می‌کنند.

بلند ترین فرد امریکا

در میان ایالت‌های مختلف آمریکایی افراد قد بلند زیادی وجود دارد اما همه آن‌ها نتوانسته‌اند لقب بلند قد‌ترین فرد جهان در حال حاضر را کسب نمایند. رابرت والدو نام خود را در کتاب گینس و با عنوان قد بلند‌ترین فرد امریکایی به ثبت رساند. این فرد که در سال ۱۹۱۸ در امریکا متولد شد، دوران کودکی را به طور کاملاً عادی سپری کرده است. اما در سنین نوجوانی و جوانی به سرعت رشد کرده است.

بلند قدترین فرد در فوتبال

در میان بازیکنان جام جهانی فوتبالیست‌های زیادی هستند که قد بسیار بلندی دارند و در این میان آندریاس نوپرت با ۲۰۳ سانتی‌متر قد عنوان برتر را به خود اختصاص می‌دهد. اما اگر نخواهیم آمار جام جهانی را در نظر بگیریم، کریستوف فان هوت بلژیکی این عنوان را خواهد گرفت. این دروازه‌بان بلند قامت با ۲۰۸ سانتی‌متر قد به عنوان بلند قامت‌ترین فرد در فوتبال فعالیت می‌کند.

بلند قدترین فرد در فوتبال
بلند قدترین فرد در فوتبال

بلندقدترین فرد در والیبال

معمولاً اکثر والیبالیست‌ها افرادی قد بلند هستند اما برخی از آن‌ها نسبت به بقیه قد بلند‌تری دارند. دیمیتری موزرسکی یکی از والیبالیست‌های اهل روسیه می‌باشد که نسبت به همه والیبالیست‌های در سراسر دنیا قد بلند‌تری دارد.

بلندقدترین فرد در والیبال
بلندقدترین فرد در والیبال

بلندترین بازیگران در سینما ایران

همایون شجریان: با 1 متر و 96 سانتی متر قد، علاوه بر خوانندگی، در فیلم “رستاخیز” نیز بازی کرده است.
حامد حدادی:
با 2 متر و 18 سانتی متر قد، بسکتبالیست و بازیگر فیلم “بولینگ بهشت”.

محمد رضا گلزار: با 1 متر و 89 سانتی متر قد، در فیلم های متعددی مانند “سلام بمبئی” و “آتش بس 2” بازی کرده است.

مهتاب کرامتی: با 1 متر و 75 سانتی متر قد، در فیلم هایی مانند “مسافر شهر لاجورد” و “مطرب” بازی کرده است.
الهام چرخنده: با 1 متر و 75 سانتی متر قد، در سریال های “دلدادگان” و “ستایش” حضور داشته است.
رعنا آزادی ور: با 1 متر و 75 سانتی متر قد، در فیلم هایی مانند “مادر قلب اتمی” و “خشم و هیاهو” بازی کرده است.

بلندترین بازیگران در سینما در جهان

سلطان کوسن: با 2 متر و 51 سانتی متر قد، بلندترین فرد جهان و بازیگر فیلم “Erşan Kuneri” است.
برایان اندرسون: با 2 متر و 36 سانتی متر قد، در فیلم های متعددی مانند “هالووین: رستاخیز” و “هالووین 2” بازی کرده است.
جورج بل: با 2 متر و 31 سانتی متر قد، بیشتر به خاطر نقش آفرینی در فیلم “غول” شناخته می شود.
گوئندولین کریستی: با 1 متر و 91 سانتی متر قد، در سریال “بازی تاج و تخت” و فیلم “جومانجی: مرحله بعدی” بازی کرده است.
الیزابت دبیکی: با 1 متر و 90 سانتی متر قد، در فیلم هایی مانند “گتسبی بزرگ” و “نگهبانان کهکشان” نقش آفرینی کرده است.
جینا دیویس: با 1 متر و 83 سانتی متر قد، در فیلم های “تلما و لوئیز” و “بتمن” بازی کرده است.

بهترین راه افزایش قد در بزرگسالی

اگر شما نیز تمایل دارید که قد بلند‌تری داشته باشید، کافیست که از پکیج افزایش قد (قد پلاس) استفاده کنید. این پکیج به شما کمک می‌کند تا در مدت زمان کوتاهی بلند قد‌تر شوید. اگر برای کودکان و یا نوجوانان خود از این پکیج استفاده نماید به نتایج شگفت‌انگیزی دست خواهید یافت و رشد قدی آن‌ها را به سرعت مشاهده می‌کنید اما این بدان معنی نیست که شما بزرگسالان نمی‌توانید رشد قدی را تجربه کنید. با استفاده از پکیج کاملاً استاندارد و تخصصی ما، شما نیز می‌توانید افزایش قد را تجربه کنید.

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا با بلند ترین ادم جهان آشنا شویم و ببینیم چه افرادی در کتاب گینس این عنوان را به خود اختصاص داده‌اند. قد بلندی یکی از تمایلات و‌ایده‌آل‌های هر فردی است و اکثر انسان‌ها در طول زندگی را‌های مختلفی را تجربه می‌کنند تا قد بلند‌تری داشته باشند. یکی از بهترین روش‌ها برای این کار استفاده از پکیج افزایش قد (قد پلاس) می‌باشد، این پکیج با ارائه راهکار‌هایی کاملاً اصولی و علمی به شما کمک می‌کند تا فرد قد بلند‌تری باشید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghadpl.com/?p=11115
0:00
0:00