بارفیکس برای افزایش قد مفید است؟ + نحوه بارفیکس و برنامه ورزشی

بارفیکس برای افزایش قد

بارفیکس برای افزایش قد: افراد زیادی به دنبال پیدا کردن راهی هستند که بتوانند قد خود را بلندتر کنند. این گروه گاهی اوقات حتی به مصرف دارو برای انجام این کار روی می‌آورند و یا اینکه به وسیله جراحی می‌خواهند قد خود را بلندتر کنند. اما افرادی وجود دارند که دوست ندارند از دارو و جراحی برای انجام این کار استفاده کنند به دنبال راهی راحت‌تر و ایمن‌تر می‌گردند. یکی از راه‌هایی که می‌تواند به بلند شدن قد کمک کند انجام ورزش‌های کششی و بارفیکس می‌باشد. در اینجا معمولاً این سؤال پیش می‌آید که آیا واقعاً بارفیکس برای افزایش قد مفید و مؤثر می‌باشد؟

بارفیکس چطور قد را افزایش می‌دهد؟

بارفیکس از بهترین روش‌ها و حرکت‌ها برای افزایش قد (Barfix to increase height) می‌باشد. به کمک یک میله فرد آویزان‌ شده‌ و‌ جاذبه‌ زمین باعث‌ کشیده‌شدن فرد به سمت پایین و همچنین کشیده‌شدن ستون فقرات می‌گردد و فشاری که فرد برای نگه داشتن خود به ستون مهره‌ها وارد می‌کند باعث می‌شود تا بارفیکس برای افزایش قد مفید باشد. در واقع کار با بارفیکس در سنین پایین بسیار تأثیرگذار می‌باشد اما در بزرگسالی هم به افزایش قد کمک خواهد کرد. فاصله میله بارفیکس از زمین هر چقدر بیشتر باشد جاذبه بیشتری به ستون فقرات وارد‌‌شده و باعث افزایش قد بیشتر خواهد شد.

آیا بارفیکس اثر دائمی بر قد دارد؟

شاید شما هم از افرادی هستید که در مورد اثر بارفیکس برای افزایش قد دچار تردید هستید. معمولاً افرادی که در مورد رشد قدمطالعه می‌کنند در مقالات مختلف خوانده‌اند که بعد از بسته‌شدن صفحات رشد دیگر امکان رشد برای فرد وجود ندارد. تأثیر بارفیکس از طریقه معکوس کردن اثرات گرانش روی ستون فقرات می‌باشد. اکثر ما بیشتر ساعت‌های روز را در حالت‌ایستاده به سر می‌بریم و جاذبه زمین بر روی ۳۳ استخوان ستون فقرات ما تأثیر می‌گذارد و باعث فشرده‌ شدن و تراکم آن‌ها می‌گردد. اما بارفیکس کمک می‌کند تا این فشار بر روی ستون فقرات کاهش یابد و در نتیجه به بلند شدن قد نیز کمک می‌کند بنابراین می‌تواند اثر دائمی بر روی قد داشته باشد.

چگونه به درستی بارفیکس کنید؟

بارفیکس بدون‌‌ گرفتن‌ وقت زیاد از شما با توجه به‌داشتن‌ حرکاتی سخت می‌تواند به افزایش قد شما کمک کند. در طول انجام تمرین بارفیکس کشیدگی در بدن شما ایجاد می‌شود و ستون فقرات شما کشیده‌ خواهد‌شد. در واقع بارفیکس ورزشی است که ضد جاذبه زمین می‌باشد و باعث‌ کشیده‌شدن استخوان‌ها و ماهیچه‌ها می‌گردد و به گردش اکسیژن در سراسر بدن کمک زیادی می‌کند.

قد پلاس بدون هیچ دارو یا عمل جراحی قد شما را افزایش میدهد

پکیج افزایش قد

میزان استفاده از بارفیکس برای افزایش قد

میزان استفاده از بارفیکس برای افزایش قد به توانایی و استقامت بدنی شما وابسته است. انجام این ورزش ۳ تا ۴ دقیقه در هر روز کافی می‌باشد و انجام بیش از اندازه آن باعث سفت شدن عضلات و رباط‌ها می‌گردد.

نکات انجام بارفیکس برای افزایش قد

  1. در طی انجام عمل بارفیکس پا‌های خود را از زمین دور کنید
  2. میله‌های بارفیکس را محکم بگیرید
  3. به آرامی بدن خود را شل و ر‌ها کنید
  4. افزایش قد رابطه مستقیم با کشش و گردش خون و اکسیژن در بدن شما دارد. بنابراین قسمت پایینی بدن خود را بکشید.
  5. مطمئن شوید که کف دست‌های شما به سمت بیرون قرار گرفته است. شانه‌ها و باسن‌های شما شل و ر‌ها باشد تا نیروی جاذبه زمین بتواند آن‌ها را بکشد
  6. زمانی که از بارفیکس آویزان می‌شوید نیروی جاذبه شما را به سمت پایین می‌کشد که همین کشش باعث افزایش قد می‌شود
  7. برای نتیجه گرفتن از تمرینات بارفیکس برای افزایش قد باید رژیم غذایی درست و سرشار از پروتئین و ویتامین‌های مورد نیاز برای بدن را داشته باشید
  8. خواب درست و کافی و به موقع قبل و بعد از تمرینات بارفیکس و ماساژ کف پا برای افزایش قد بسیار مؤثر می‌باشد.

برنامه بارفیکس برای افزایش قد

تمرین‌های بارفیکس برای افزایش قد جزو بهترین ها برای ورزش افزایش قد می‌باشد که اگر طبق برنامه و اصول خاص خود انجام بگیرد می‌تواند نتایج شگفت‌انگیزی به جا بگذارد.

برپی + اسکات + بارفیکس

این تمرین بسیار سخت است اما کمک می‌کند تا هورمون رشد ترشح شود و باعث تراکم استخوان، رشد عضلات و همچنین سلامت بدن شما می‌گردد که نتیجه آن بلند شدن قد می‌باشد.

نحوه انجام به این صورت است که:

نخست زیر میله بارفیکس بایستید. سپس یک حرکت برپی انجام دهید و بعد از آن اسکات بروید. پس از اسکات یک حرکت بارفیکس را انجام‌ بدهید. این مراحل را در ۲ ست که هر ست ۵ مرتبه تکرار می‌شود انجام دهید.

آویزان شدن و بالا اوردن پاها

از میله بارفیکس آویزان شده‌و پا‌های خود را به داخل شکم بکشید. این تمرین را در دو ست ۵ تایی انجام دهید.

شنا سوئدی + بارفیکس

این تمرین هم آسان نیست اما ارزش انجام‌دادن را دارد. نخست یک شنا سوئدی بروید و بعد از آن یک بارفیکس برای افزایش قد انجام دهید. این تمرین را در دو ست ۴ تایی تکرار کنید.

نگه داشتن خود از میله بارفیکس

این حرکت بارفیکس برای افزایش قد راحت می‌باشد. خود را از میله بارفیکس آویزان کنید و ۱۵ ثانیه در این وضعیت بمانید.

برای افزایش دائمی قد چه مدت باید آویزان کنم؟

مدت زمان استفاده از بارفیکس برای افزایش قد به نیرو و توان شخصی شما بستگی دارد. مثلاً می‌توانید ۱۰ ثانیه آویزان بمانید و بعد این مدت را به ۳۰ ثانیه برسانید. در انجام این تمرین زیاده‌روی نکنید زیرا استخوان‌های شما تحت فشار زیاد قرار می‌گیرد در واقع ۲ تا ۳ دقیقه از روز خود را به این تمرین اختصاص دهید.

فواید بارفیکس برای افزایش قد

بارفیکس برای افزایش قد

آویزان‌ شدن از میله بارفیکس باعث قوی‌ شدن و بالابردن قدرت بدنی می‌گردد. در اینجا به چند مورد از فواید بارفیکس برای افزایش قد اشاره می‌کنیم.

1.عضلات پشت و بالاتنه را تقویت می‌کند

بارفیکس تمام عضلات کمر را درهنگام تمرین درگیر می‌کند. به کمک بارفیکس قدرت این عضلات بیشتر می‌شود. همچنین در تمرینات بارفیکس قدرت‌شانه‌ها و بازو‌ها زیاد شده و انجام مرتب این تمرین باعث تقویت آن‌ها می‌شود. با تقویت این عضلات ساختار درست بدن حفظ شده و شما بلندتر دیده می‌شوید.

2.باعث ترشح هورمون رشد می‌شود

کار کردن با بارفیکس باعث افزایش قد مخصوصاً در سنین رشد می‌شود. همچنین باعث ترشح هورمون‌های رشد بیشتر برای بلندتر شدن می‌‌گردد. با این وجود اگر بیش از اندازه‌ ورزش کنید و یا حرکات را درست انجام ندهید ممکن است مانع رسیدن به هدفتان شود.

3.به ساخت یک بدن عضلانی و ورزیده‌تر کمک می‌کند

یکی دیگر از فواید استفاده از بارفیکس برای افزایش قد رسیدن به بدنی فیتنسی می‌باشد. استفاده از بارفیکس نه تنها به صاف نگه داشتن بدن شما کمک می‌کند بلکه باعث می‌شود تا توده عضلانی در بدن شما بالاتر رود در نتیجه چربی کمتری در بدن شما می‌ماند. با انجام تمرینات منظم بارفیکس می‌توانید قدرت کلی بدن خود را بالا ببرید. زیرا تمرینات بارفیکس مقاومتی قدرتی بوده و تمام بدن در هنگام انجام آن درگیر خواهد شد.

4.یک سری گروه‌های عضلانی را فعال و تقویت می‌کنند

شما هنگامی که از میله بارفیکس آویزان می‌شوید بدون اینکه حتی هیچگونه فعالیتی از خود نشان دهید گروهی از عضلات خود را درگیر می‌کنید که باعث تقویت آن‌ها می‌شود. عضلات قسمت بالای‌شانه، میان تنه‌ها،  ساعد، خم‌کننده دست و مچ جزء این عضلات هستند.

5.فشار روی ستون فقرات را رفع می‌کند

نشستن‌ پشت‌میز در تمام روز و یا مدام درازکشیدن باعث می‌شود که ستون فقرات شما دچار خستگی شود و سفت گردد‌. با آویزان شدن از میله بارفیکس به کمر خود استراحت می‌دهید.

6.یک تمرین کششی برای بالاتنه است

آویزان شدن از میله بارفیکس برای افزایش قد یک تمرین بسیار خوب برای‌شانه‌ها، بازو‌ها، کمر و شکم می‌باشد، زیرا زمانی که از میله بارفیکس آویزان می‌شوید در واقع در حال مقابله با گرانش زمین هستید. اگر می‌خواهید که درکوتاه‌ترین مدت به نتیجه مطلوب خود برسید بهترین کار کمک‌گرفتن از یک برنامه تمرینی عالی می‌باشد. پکیج قد پلاس یک پکیج کامل و دارای تمرینات منظم می‌باشد که می‌تواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را نتیجه دلخواهتان برساند. در این پکیج از هیچ دارویی استفاده نمی‌شود. با استفاده از یک سری تمرینات ورزشی منظم و خواب درست ترشح هورمون رشد تحریک‌شده و باعث افزایش قد می‌شود.

مجموعه قدپلاس جزو اولین مراکز در کشور است که توانسته است تنها با تمرکز بر روی اصلاح ساختار و اناتومی بدن افراد، بدون قرص و دارو، افزایش قد در 22 سالگی بین 3 الی 12 سانت را تضمین نماید. پکیج قد پلاس  دارای مجوز ثبت است. کافی‌ست جهت مشاوره هم اکنون با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در خصوص رشد قد در سن 22 سالگی شما را راهنمایی نمایند.

قدپلاس

درد‌شانه را کاهش می‌دهد

آویزان‌ شدن از میله بارفیکس برای افرادی که دچار مشکلات‌شانه هستند بسیار مفید می‌باشد. آویزان‌ شدن باعث کشش در شریان‌های بازویی می‌شود و تاندون‌ها را تقویت می‌کند. در نتیجه تاندون‌ها که وظیفه تحرک و قدرت‌شانه‌ها را به عهده دارند قوی‌تر شده و راحت‌تر حرکت می‌می‌کنند.

وضعیت بدن را اصلاح می‌کند

زمانی که از میله بارفیکس آویزان می‌شوید هر دو دست شما میله را نگه می‌دارد در نتیجه وزن شما بین دو دست تقسیم می‌شود. این عمل باعث می‌شود تا بدن شما تراز قرارگرفته و هرگونه بی‌تعادلی که در بدن وجود دارد اصلاح گردد.

آیا بارفیکس بعد از ۱۸ یا ۲۱ سالگی باعث افزایش قد می‌شود؟

در۱۸ تا ۲۱ سالگی به خاطر بسته شدن صفحات رشد معمولاً با تأخیر این عمل اتفاق می‌افتد و شاید به مقدار کم این عمل اتفاق بیفتد اما اگر صفحات رشد باز باشد حتماً باعث افزایش قد خواهد شد.

نتیجه مطلب آیا بارفیکس باعث افزایش قد می‌شود؟

عوامل مختلفی مانند ژنتیک و یا بیماری‌های خاص مانع رشد افراد به اندازه دلخواهشان می‌شود. بارفیکس برای افزایش قد یکی از ورزش‌های بی‌دردسر و عالی می‌باشد که اگر به موقع شروع به انجام آن شود نتایج فوق‌العاده‌ای خواهد داشت. تمرینات منظم بعد از مدت چند ماه نشان دهنده نتایج استفاده از بارفیکس خواهند بود. در واقع انجام بارفیکس برای افزایش قد یک روش‌ بی‌دردسر و بدون استفاده از دارو می‌باشد که با استفاده از حرکات کششی می‌تواند نتیجه مطلوب را به وجود آورد.

پکیج قد پلاس یک پکیج عالی می‌باشد که بدون استفاده از دارو و با استفاده از حرکات منظم ورزشی تغذیه سالم و خواب مناسب منجر به تحریک هورمون رشد بیشتر و افزایش قد می‌شود. اگر می‌خواهید اطلاعات کافی در مورد این پکیج به دست‌آورید می‌توانید از طریق شماره تماس‌هایی که در سایت قرار داده شده است با کارشناسان متخصص در این امر مشورت کرده و این پکیج را تهیه نمایید.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghadpl.com/?p=10934