دكتر افزايش قد

دكتر افزايش قد

در دنیای امروز که ملاک قضاوت بسیاری از افراد برای کار، معاشرت و یا حتی ازدواج در وهله‌ اول ظاهر و مسائل مربوط به آن شده‌، تعداد کسانی که به خصوصیات ظاهری خود اهمیت می‌دهند بسیار افزایش یافته‌ است. اما می‌توان گفت یکی از ملاک‌های همیشگیِ بسیار مهم از منظر زیبایی‌شناسی، قد افراد بوده و هست. بنابراین افرادی که از میزان قد خود رضایت ندارند، همیشه با این معضل روبه رو هستند. چون برای لاغری، ایرادات ظاهری در چهره و … عموما روش‌های متعدد و زودبازدهی وجود دارد و به نظر می‌رسد که کار افزایش قد، کمی دشوارتر از سایر تغییرات مدنظر افراد باشد.

باید این نکته را در نظر گرفت که همیشه هم بحث توجه به ظاهر نیست. برای مثال برخی شغل‌ها نیازمند این هستند که میزان قد افراد از حد مشخصی بالاتر باشد. یا اصلا ممکن است کوتاه ماندن قد نشانه‌ای از عدم سلامت بدن و مشکلات هورمونی باشد. بنابراین نیاز است که به این موضوع توجه ویژه‌ای شود. در ادامه با مطلب دكتر افزايش قد بیشتر آشنا می شویم

آیا اصلا افزایش قد در سنین بالاتر امکان پذیر است؟

این سوالی است که بسیاری از افرادی که از قد خود رضایت ندارند، در ذهن دارند. با این حال با پیشرفت علم جدیدا، تقریبا دیگر چیزی غیرممکن نیست. بنابراین اگر شما هم به دنبال افزایش قد خود هستید، می‌توانید امیدوار باشید که با روش‌ها و مشاوره‌های صحیح قادر به افزایش قد خود خواهید بود. ممکن است بسیاری از افراد به راحتی در شهر یا کشور خود به پزشک قابل اعتماد و توانمند در این زمینه‌، دسترسی نداشته‌ باشند و برایشان این سوال به‌ وجود آمده باشد که آیا می‌شود از روش دیگری این مشکل را حل کرد یا خیر. آیا اصلا به دکتر قد نیاز است؟

آیا دکتر افزایش قد می‌تواند به افراد بزرگسال کمک کند؟

آیا-دکتر-افزایش-قد-می‌تواند-به-افراد-بزرگسال-کمک-کند

هرچند که قد افراد تا سن مشخصی افزایش پیدا می‌کند، اما اخیرا روش‌های جدید و بسیار مؤثری برای افزایش قد افراد بزرگسال شناخته و معرفی شده‌اند. یکی از این روش‌ها انجام عمل جراحی توسط دكتر برای افزايش قد است. با این حال روش‌های آسان‌تر و زودبازده‌تری نیز برای بلندتر شدن قد در بزرگسالی وجود دارد. همانطور که می‌دانید ژنتیک عامل اصلیِ افزایش قد در افراد به شمار می‌رود. پس اگر از نظر ژنتیکی، استعداد رشد چندانی ندارید، نباید انتظار داشته باشید که قدتان از میانگین افراد خانواده‌تان بالاتر باشد.

عوامل دیگری که در افزایش قد مؤثر هستند، نوع کارکرد غدد درون‌ریز بدن است. این غدد بر عملکرد هورمون‌ها تأثیر گذاشته‌ و باعث افزایش یا توقف رشد در افراد می‌شوند. این هورمون‌ها تا سن خاصی باعث افزایش قد می‌شوند و پس از گذر از این مرحله، دستور توقف رشد را خواهند داد. کاری که یک دکتر قد متخصص یا دارو و مکمل‌ می‌تواند برای شما انجام دهد این است که برای غدد درون‌ریز و هورمون‌های شما شرایطی را فراهم کند که مغزتان احساس کند همچنان در شرایط رشد است.

بنابراین دكتر افزايش قد با افزایش ترشح هورمون رشد، به افزایش قد شما کمک کند. هرچند این روش چندان کار آسانی نیست و فراهم آوردن چنین شرایطی، تخصص و علم فراوانی می‌طلبد. علاوه بر این با بسته شدن صفحه رشدی شما، استفاده از داروها و هورمون‌ها عملا کمک زیادی به شما نخواهد کرد.

اما روش‌های اصلاحی و ورزش‌هایی هستند که به صورت تخصصی به شما کمک می‌کنند. در این روش‌ها شما بدون به‌ هم ریختن تعادل هورمون‌ها و استفاده از قرص و داروهای شیمیایی قدتان بلندتر می‌شود. بسیاری از مشکلاتی که ما در زمینه پاسچر بدن، نامتناسب بودن اندام و یا حتی کوتاهی قد داریم را می‌توان با داشتن ورزش و روتین صحیح به همراه حرکات اصلاحی مناسب از میان برد. پکیج‌های قدپلاس با انجام این کار قطعا در شمار بهترین گزینه‌ها برای افزایش قد به شمار می‌روند.

قد پلاس بدون هیچ دارو یا عمل جراحی قد شما را افزایش میدهد

پکیج افزایش قد

بهترین دکتر افزایش قد خارج از ایران

متأسفانه همیشه در ایران این پیش‌فرض وجود دارد که پزشکان خارج از ایران، توانایی و تخصص بیشتری نسبت به پزشکان داخل ایران دارند. بنابراین تعداد زیای از افراد برای انجام عمل‌های جراحی یا برای بسیاری دیگر از بیماری‌ها ترجیح می‌دهند از ایران خارج شوند. همه جای دنیا پزشکان و متخصصان حاذقی وجود دارند که می‌توانند به افراد کمک کنند. قطعا در خارج از کشور نیز می‌توان دکتر افزایش قد خوبی را پیدا کرد. اما انجام این کار در خارج از ایران، علاوه‌ بر اینکه‌ هزینه‌ بسیاری زیادی را به شما تحمیل می‌کند، دشواری‌هایی نیز از نظر رفت و آمد (بخصوص پس از جراحی) و همینطور تحت نظر دكتر افزايش قد بودن برای شما ایجاد می‌نماید.

یکی از عوامل مؤثر در افزایش قد انجام جراحی یا استفاده از داروهای افزایش قد است. بنابراین آیا به نظر شما استفاده از مشاوره‌های پزشکان و کارشناسان ایرانی یا استفاده از پکیج‌هایی مثل پکیج قدپلاس گزینه معقول و به صرفه‌تری نیست؟ بخصوص در مورد پکیج‌ها که دسترسی آسان‌تری داشته و با تضمینی که هنگام خرید یا مشاوره به شما می‌دهند، اطمینان خاطر بیشتری نیز برای شما فراهم می‌کنند.

آیا در ایران دکتر افزایش قد داریم؟

اگر بگوییم پزشکان ایرانی جزء بهترین دکترهای جهان در این زمینه محسوب می‌شوند دروغ نگفته ایم و می‌توان گفت که در میان بهترین گزینه‌ها برای انجام این کار هستند. در صورتی که تمایل به بلندتر شدن قدتان داشته باشید، احتمالا پیش از هر چیز، به دنبال یک پزشک معتمد و کاربلد هستید که بتواند مشاوره صحیحی به شما بدهد. برای انجام اینکار، پزشک متخصص غدد درون‌ریز و متابولیسم می‌تواند گزینه مناسبی برای مشاوره در زمینه افزایش قد بدون عمل جراحی باشد.

دكتر افزايش قد (Height increase doctor) با مشاوره و بررسی شرایط بدن شما، بهترین روش را به شما پیشنهاد می‌دهد. این افراد شرایطی را فراهم می‌کنند که در صورتی که توانایی لازم را داشته باشد، با تنظیم هورمون‌ها قد شما را افزایش دهند. اما همانطور که گفتیم افزایش قد با دستکاری هورمون‌ها برای افزایش قد پس از سن 23 سالگی تقریبا غیرممکن است. در صورتی که سنی کمتر از 23 سال داشته باشید یا بخواهید برای فرزندان خود این کار را انجام دهید، اینترنت این بستر را برای شما فراهم کرده که در ایران با بررسی پزشکان و همینطور محصولات متنوع، راحت‌ترین روش و البته کارآمدترین راه را بیابید.

مطالعه بیشتر: ورزش برای افزایش قد

بهترین-جراح-افزایش-قد-در-ایران

بهترین جراح افزایش قد در ایران

در  افزایش قد با عمل جراحی که با برش استخوان در هر دو ساق یا هر دو ران همراه است، دستگاهی در بدن و در ناحیه‌ای که تمایل به افزایش قد دارید، تعبیه می‌شود. با گذشت زمان این دستگاه کمک می‌کند تا فضای مورد نیاز برای ترمیم بافت استخوانی ایجاد شود. سپس بدن در این ناحیه بافت تازه‌ای تولید کرده و امکان افزایش طول استخوان را فراهم می‌کند.  انجمن جراحان ارتوپد ایران گزینه‌ مطمئن و مناسبی برای گرفتن مشاوره‌ از بهترین کارشناسان ایرانی جهت انجام جراحی یا روش‌های دیگر برای بلندتر شدن قد است.

جراحی، روشی تضمینی و البته دشوار و پرهزینه برای افزایش قد در بزرگسالی محسوب می‌شود. بسیاری از افراد با بررسی مضرات و سختی‌هایی که این جراحی ممکن است در پی داشته باشد، از انجام آن صرف نظر می‌کنند. اما اگر به دنبال انجام جراحی برای بلندتر شدن قد خود هستید، بهتر است که مطالعه بیشتری در این زمینه انجام دهید. شما باید با پیامدهای احتمالی این روش آشنایی پیدا کنید. در این صورت ممکن است با مشکلات کمتری مواجه شوید و در صورت امکان، از ایجاد برخی مشکلات احتمالی پیشگیری نمایید.

اولین نکته‌ای که مهم است مد نظر داشته باشید، این است که افزایش قد در عمل‌های جراحی خیلی زیاد نیست و این عدد زیر 5 سانتی‌متر است. پس باید ابتدا در نظر بگیرید که آیا این میزان از افزایش، ارزش این را دارد که چنین ریسکی را به جان بخرید یا خیر. از معروف ترین دکترای افزایش قد به دکتر نادر مطلبی زاده می توان اشاره کرد که در تهران فعالیت می کند.

طول دوره نقاهت این عمل حدود 6 ماه تا 8 ماه است. در طول این مدت باید هر دو یا سه هفته یک بار به دكتر افزايش قد مراجعه کنید. سپس با عکس‌برداری و بررسی شرایط استخوان‌ها، تحت نظر باشید. درد در ناحیه عمل، خطر آمبولی چربی و کبودی نیز از دیگر عوارض این نوع عمل‌ها محسوب می‌شوند.

بهترین دکتر افزایش قد در مشهد

از آنجا که مشهد یکی از بزرگترین و مهم‌ترین شهرهای ایران است، بسیاری از پزشکان حاذق و معتبر در این شهر هستند. بنابراین با تحقیق در مورد پزشکان متخصص غدد و دكتر افزايش قد می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. با این حال ممکن است پزشکی که دارای ویژگی‌های مدنظر شما باشد را در این شهر پیدا نکنید. اینجاست که اهمیت یک مشاوره آنلاین یا تلفنی مشخص می‌شود. اینکار می‌تواند تا حد زیادی مشکلات شما را برطرف کرده و نیاز شما را برای سفر به شهرها یا کشورهای دیگر برطرف نماید.

مجموعه قدپلاس جزو اولین مراکز در کشور است که توانسته است تنها با تمرکز بر روی اصلاح ساختار و اناتومی بدن افراد، بدون قرص و دارو، افزایش قد بین 3 الی 12 سانت را تضمین نماید. پکیج قد پلاس  دارای مجوز ثبت است. کافی‌ست جهت مشاوره هم اکنون با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در خصوص افزایش قد شما را راهنمایی نمایند.

M010T164 Software Box 4 1 1 1

قدپلاس

ممکن است اصلا نیازی به مراجعه به دكتر قد نباشد و با انجام حرکات اصلاحی و ورزشی بتوانید به نتیجه دلخواه برسید. کسانی که بین 7 تا 45 سال دارند، در طول دوره‌ای کوتاه یعنی حدود دوماه می‌توانند از 5 تا 10 سانتی‌متر افزایش قد را تجربه کنند. این همان کاری است که پکیج قد پلاس برای افراد می‌کند. تنها در  این روش است که افزایش قد بعد از بسته شدن صفحات رشد بدون هیچ عارضه‌ای صورت می‌گیرد. شما می‌توانید از هر جای ایران که هستید، به صورت آنلاین از مشاوره‌های اختصاصی و پکیج‌های افزایش قد تضمینی قدپلاس استفاده نموده و علاوه بر افزایش قد، به سلامت کلی بدن خود نیز کمک نمایید.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghadpl.com/?p=10671