معجون افزایش قد ابو علی سینا

بمب افزایش قد کودکان

معجون افزایش قد بوعلی سینا یکی از آشناترین و موثرترین معجون‌های افزایش قد است. این معجون متشکل از پودر سنجد، پودر هسته بادام، شیر، آرد، برنج و جوی دوسر پرک است که همگی با یکدیگر ترکیب می‌شوند و هر هفته باید یکبار مصرف گردند.

معجون افزایش قد بوعلی سینا یکی از بهترین تکنیک‌های افزایش قد در کودکان است و بزرگسالان با مصرف آن، هیچ افزایش قدی تجربه نخواهند کرد. در ادامه این مطلب از قد پلاس به بررسی کامل و دقیق این معجون می‌پردازیم، پس تا انتها با ما همراه باشید.

بمب افزایش قد

بوعلی سینا، حکیم و پزشک ایرانی، سال‌ها پیش یک ترکیب بسیار موثر و مفید با هدف افزایش قد معرفی کرد. این ترکیب امروزه در بسیاری از عطاری‌ها و طب‌های سنتی جهت افزایش قد تجویز می‌شود.

همانطور که گفتیم معجون افزایش قد بوعلی سینا متشکل از پودر سنجد، پودر هسته بادام، شیر، آرد برنج و جوی دوسر پرک است که همگی با یکدیگر ترکیب می‌شوند و هفته‌ای یکبار باید مصرف گردند.

بطورکلی افزایش قد در بزرگسالان و کودکان با یکدیگر متفاوت است و هرکدام باید از تکنیک‌های خاص بهره گیرند. افزایش قد در بزرگسالان نسبت به کودکان بسیار پیچیده‌تر است. چراکه صفحه‌های رشد آن‌ها بطورکامل بسته شده است و دیگر هیچ هورمونی جهت رشد استخوان‌ها وجود ندارد. در سمت دیگر در کودکان صفحات رشد بطورکامل فعال هستند و با تقویت آن‌ها می‌توان قد را به خوبی افزایش داد.

بیشتر بخوانید: برای افزایش قد چی بخوریم؟

معجون افزایش قد بوعلی سینا
معجون افزایش قد بوعلی سینا

استفاده از مکمل‌ها و معجون‌های گیاهی از بهترین و موثرترین تکنیک‌های افزایش قد است. این معجون‌ها بطورمعمول سرشار از ویتامین‌ها، موادمعدنی و عصاره گیاهان هستند و با تحریک ترشح هورمون رشد، موجب رشد سریع‌تر صفحات رشد استخوان می‌شوند. از مهم‌ترین و آشناترین ترکیبات معجون‌های افزایش قد می‌توان به کلسیم، گلوکوزآمین و عصاره گیاهانی نظیر؛ شیرین‌بیان و دم‌اسب اشاره کرد. البته باید توجه داشته باشید که برای کسب نتیجه بهتر می توانید در کنار مصرف این معجون از پکیج افزایش قد سایت قد پلاس نیز استفاده نمایید.

پکیج افزایش قد

درنهایت مطابق با مطالعات انجام‌شده، استفاده درست و منظم از مکمل‌ها و معجون‌های افزایش قد، رشد قدی نوجوانان و جوانان را امکان‌پذیر می‌کند.

جهت تهیه بمب افزایش قد کودکان، پیش از هرچیزی مواد اولیه موردنیاز که شامل شیر، عسل، کره، تخم‌مرغ، آرد گندم، دانه کتان، موز، هلو، آلو، مکمل‌های کلسیم و روی است را آماده نمایید. حال شیر و کره را در یک ماهیتابه بریزید و بر روی حرارت ملایم قرار دهید تا گرم شود. در این مرحله زرده تخم‌مرغ و عسل را اضافه نمایید و تا زمانی که یکنواخت شوند، بهم بزنید. حال نوبت به الک‌کردن و اضافه‌کردن آرد و دانه کتان می‌رسد. در پایان مکمل‌های افزایش قد که توسط پزشک برای کودکتان تجویز شده است را به مخلوط به‌دست آمده اضافه نمایید و بهم بزنید تا معجونی یکنواخت و کرمی‌شکل به دست آید.

معجون افزایش قد بوعلی سینا

همانطور که گفتیم معجون افزایش قد بوعلی سینا یکی از بهترین و موثرترین معجون‌ها و حتی تکنیک‌های افزایش قد در کودکان است. جهت تهیه این معجون شما باید موادمغذی و مفیدی نظیر؛ پودر سنجد، پودر هسته بادام، شیر، آرد برنج و جوی دوسر پرک را با یکدیگر ترکیب و مخلوط نمایید.

طرز تهیه معجون افزایش قد بوعلی سینا
طرز تهیه معجون افزایش قد بوعلی سینا

طرز تهیه معجون افزایش قد بوعلی‌سینا

 ۱_پیش از هرچیزی باید ۵ یا ۶ عدد سنجد را پودر کرد. البته شما می‌توانید سنجد با هسته آسیاب‌شده را از عطاری‌ها خریداری نمایید و دیگر خود آن‌ها را پودر نکنید. این نکته را در نظر داشته باشید که هسته سنجد برای افرادی که کم‌خونی دارند، مضر است و اگر کودک شما کم‌خونی دارد، حتماً هسته آن را جدا نمایید.

۲_ حال ۵ عدد بادام بشکنید و مغز آن را در آب داغ قرار دهید تا پوستش سریع‌تر جدا شود و درنهایت بادام‌ها را رنده یا آسیاب نمایید.

۳_یک قاشق غذاخوری پودر بادام، یک لیوان شیر، یک قاشق غذاخوری پودر سنجد، یک قاشق غذاخوری آرد برنج و یک قاشق غذاخوری جو دوسر پرک را با یکدیگر ترکیب نمایید و روی حرارت ملایم قرار دهید. 

۴_شروع به هم‌زدن مخلوط به دست آمده کنید و این کار را تا جایی انجام دهید که به غلظت دلخواه شما برسد.

جالب است بدانید به کمک هریک از مواد ذکرشده می‌توان یک معجون مفید و موثر جهت افزایش قد کودکان تهیه کرد. برای مثال جهت تهیه معجون جوانه گندم شما باید جوانه گندم یا جو را جدا نمایید و له کنید. حال به ازای هر قاشق جوانه له‌شده، سه قاشق عسل اضافه نمایید و درنهایت هر هشت ساعت یک قاشق از ترکیب به دست‌آمده به کودک خود دهید.

بهتر است این معجون را هفته 1 بار تا 6 ماه مصرف کرده  البته در کنار این معجون بهتر است از پکیچ افزایش قد استفاده کنید تا نتیجه شگفت انگیز آن را ببینید.

 

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghadpl.com/?p=11462