تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس چقدر است؟

تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس

تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس؛ بسیاری از افراد در جوامع مختلف نسبت به هم نوعان خود کوتاه قد‌تر هستند و این مسأله می‌تواند مشکلاتی را برای آن‌ها به همراه داشته باشد. یکی از مهم‌ترین مسائل تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس است. البته که سلامتی مهم‌ترین فاکتور در زندگی می‌باشد اما در همه فرهنگ‌ها افراد بلند قد جذاب‌تر به نظر می‌رسند. از این رو بسیاری از انسان‌ها همواره در تلاش هستند تا از روش‌های مختلفی به رشد قدی خود کمک کنند. این امر در اثر عوامل مختلفی به وجود می‌آید و با شناخت این عوامل می‌توان راحت‌تر به نتیجه رسید و راه مناسب‌تری برای افزایش قد خود پیدا کرد.

با کوتاهی قد و عدم اعتماد به نفس چه کنیم؟

قطعاً تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس یک امر حتمی و واضح می‌باشد. افرادی که قد بلند‌تری دارند، خوش استایل‌تر به نظر می‌رسند و جذاب‌تر هستند. همین امر سبب می‌شود تا اعتماد به نفس آن‌ها افزایش یابد. اما کوتاهی قد در افراد نیز نشانه بی‌ارزش بودن و یا عدم زیبایی آن‌ها نمی‌باشد. چه بسا بسیاری از افراد کوتاه قد بسیار زیبا، خوش اندام و با هوش هستند و همین امر سبب می‌شود تا در جامعه از اعتماد به نفس بالایی برخوردار باشند.

امروزه علم پزشکی موفق به دستاورد‌هایی در این رابطه شده است و افراد به کمک این روش‌ها می‌توانند به افزایش قد خود کمک کنند. معمولاً احتمال افزایش قد در سنین بزرگسالی بسیار کم می‌باشد اما شما با استفاده از پکیج قد پلاس می‌توانید افزایش قد را تجربه کنید. تنها کافیست که این مسأله را باور داشته باشید و از نظر ذهنی کاملاً آماده باشید تا با تمرین و صبوری بتوانید به نتیجه مطلوبی دست یابید.

قد پلاس بدون هیچ دارو یا عمل جراحی قد شما را افزایش میدهد

پکیج افزایش قد

تاثیر قد بلند در جامعه

در جامعه ما تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس بسیار زیاد می‌باشد و افراد قد بلند‌تر بیش‌تر مورد توجه و احترام قرار می‌گیرند. همین مسأله سبب می‌شود تا این افراد بیش‌تر دیده شوند و در نهایت نیز اعتماد به نفس بالاتری داشته باشند. این مسأله از دوران کودکی در میزان اعتماد به نفس و موفقیت افراد مؤثر است و کودکان قد بلند‌تر بیش‌تر در جامعه جلب توجه می‌کنند.

فاکتور قد بلندی برای آقایان و تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس آنها بیش‌تر اهمیت دارد و مردن قد بلند از جذابیت خاصی برخوردار هستند و همین امر سبب می‌شود تا از این طریق نظر افراد مختلف جامعه به سمت آن‌ها جلب شود. همین موضوع می‌تواند به موفقیت هر چه بیش‌تر این افراد کمک کند.

تأثیرات کوتاهی قد روی زندگی زناشویی

علاوه بر تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس، این مسأله می‌تواند در بخش‌های دیگری از زندگی نیز مؤثر باشد. معمولاً خانم‌های جوان تمایل دارند که همسرانی بلند قد داشته باشند و طبق نظر آن‌ها آقایان باید از خانم‌ها بلند قد‌تر باشند. البته این فاکتور با گذشت زمان کم اهمیت‌تر می‌شود و معیار‌های مهم دیگری جایگزین خواهد شد.

البته این امر در مورد آقایان نیز صدق می‌کند و آن‌ها نیز به دنبال خانم‌های قد بلند و خوش اندام هستند، اما مردان در مورد این مسأله انعطاف پذیر‌تر عمل می‌کنند و فاکتور قد برای آن‌ها اولویت اول به حساب نمی‌آید.

مطالعه بیشتر: قد مرد باید چقدر باشه

چه عواملی در رشد قد مهم هستند

فاکتور‌های زیادی می‌توانند در تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس مهم باشند. از آن جایی که میزان تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس بسیار بالا است، بهتر است که با این عوامل آشنا شویم. البته که رشد قدی بیش‌تر در سنین کودکی و نوجوانی اتفاق می‌افتد و پس از آن دیگر فرد رشد قدی چشم‌گیری نخواهد داشت. از این رو بهتر است که به دنبال عوامل موثر بر رشد قدی در این سنین باشیم. مهم‌ترین نمونه از عوامل افزایش رشد قدی عبارتند از:

 • تغذیه سالم و مناسب
 • فعالیت بدنی مناسب
 • تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس با ورزش برای افزایش قد
 • انجام حرکات کششی خاص
 • سلامتی فرد در دوران جنینی
 • عدم مصرف دارو‌های مضر در دوران بارداری و شیردهی
 • عوامل ژنتیکی و تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس

راه حل مناسب شما چیست؟

با توجه به شناخت عوامل موثر در افزایش قد، بهتر است که برای رسیدن به قد مناسب باید از دوران کودکی شروع کنید. برای این کار می توانید با خوردن غذا های سالم و مقوی و همچنین انجام حرکات کششی مناسب به نتیجه دلخواه دست یابید و به قد ایده آل خود برسید. اما در کنار این کار ها ما برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم.

بهتر است که برای افزایش قد در سنین جوانی و بزرگسالی از پکیج قد پلاس کمک بگیرید تا به هدف خود نزدیک‌تر شوید. برای استفاده از این پکیج ابتدا باید ذهنی آماده داشته باشید و بپذیرید که می‌توانید بلند قد‌تر شوید. خسته نشوید و همه اقدامات لازم را مطابق با اصولی که در پکیج گفته شده است انجام دهید تا بتوانید به نتایج مطلوبی دست یابید.

قدپلاس

ارتباط قد انسان با موفقیت‌های کاری و روابط شغلی

اکثر افراد معتقد هستند که تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس بسیار زیاد می‌باشد. به گونه‌ای که آن‌ها افراد با قد بلند‌تر را انسان‌های قابل اعتماد‌تری می‌دانند. از نظر آن‌ها این افراد در شرایط شغلی مختلف موفق‌تر عمل می‌کنند و از هوش بالاتری برخوردار هستند. امروزه نیز زیبایی و خوش استایل بودن نیرو‌ها و پرسنل یکی از فاکتور‌های مهم در کسب و کار‌ها به حساب می‌آید.

همه این عوامل سبب می‌شوند تا افراد با قد بلند‌تر بتوانند شغل‌های مناسب‌تری را انتخاب کنند و در حیطه کاری خود موفق‌تر ظارهر شوند. همین مسأله افراد کوتاه قد را بسیار اذیت می‌کند و آن‌ها را مجبور می‌کند تا به دنبال راهی برای بلند‌تر شدن باشند. بهترین راهکار برای رسیدن به این هدف، استفاده از پکیج قد پلاس می‌باشد.

دلیل و علت کوتاهی قد برخی افراد

تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس

با توجه به تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس بهتر است که با دلایل کوتاهی قد در افراد بیش‌تر آشنا شویم. با این کار می‌توان فاکتور‌های مهم در قد کوتاهی را کاهش داد و از این طریق نیز قد بلند‌تری را تجربه کرد. البته برخی از این فاکتور‌ها مانند ژنتیک تقریباً غیر قابل تغییر می‌باشد. مهم‌ترین عواملی که می‌توانند در کوتاهی قد افراد مؤثر باشند عبارتند از:

 • کوتاهی قد ژنتیکی
 • کوتاهی قد غیر ژنتیکی

در مورد کوتاهی غیر ژنتیکی باید بگوییم که این عوامل بسیار متنوع و مختلف هستند. برخی از بیماری‌ها در سنین نوزادی و کودکی، اختلالاتی که جنین در رحم مادر تجربه می‌کند و مصرف برخی از دارو‌ها از مهم‌ترین عوامل غیر ژنتیکی به حساب می‌آیند که می‌توانند در کوتاهی قد افراد مؤثر باشند.

کوتاهی قد زنتیکی

یکی از مهم‌ترین عوامل تأثیر‌گذار در رشد قدی افراد، ژنتیک می‌باشد. معمولاً افرادی که پدر و یا مادر قد بلندی دارند، خود نیز در بزرگسالی انسان‌هایی قد بلند می‌شوند. البته این مسأله زمانی محتمل‌تر می‌باشد که پدر و مادر هر دو قد بلند باشند. در این شرایط به احتمال خیلی زیاد، فرزندان نیز قد بلند خواهند بود.

تأخیر سرشتی در رشد

زمانی که با این واژه مواجه می‌شویم، به یاد تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس می‌افتیم. یکی از عواملی که می‌تواند از افزایش قد افراد جلوگیری کند، همین مسأله می‌باشد. این واژه بیش‌تر زمانی به کار می‌رود که فرد نسبت به سن طبیعی خود رشد کم‌تری داشته است. این افراد معمولاً در رشد استخوان‌ها و سرعت رشد طبیعی با تأخیر مواجه شده‌اند. معمولاً این اتفاق در اثر ترشح کم‌تر هورمون‌های رشد به وقوع می‌پیوندد و احتمال دیر‌تر به بلوغ رسیدن این افراد نیز وجود دارد.

بیماری‌ها

هنگام بررسی تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس با فاکتوری به نام بیماری‌ها مواجه می‌شویم. جدا از عوامل ارثی و ژنتیکی، این مسأله نیز می‌تواند در کوتاه‌تر شدن قد افراد مؤثر واقع شود. اگر بخواهیم مهم‌ترین نمونه از این بیماری‌ها را معرفی کنیم، عبارتند از:

 • کم کاری تیروئید در کودکی
 • بیماری قلبی نوزاد
 • آرتروز روماتیسمی در نوجوانی
 • بیماری کبد
 • دیابت
 • سوء تغذیه شدید
 • بیماری آکندروپلازی

اکثر این بیماری‌ها در دوران کودکی می‌توانند سبب کوتاهی قد در افراد می‌شوند و اجازه رشد قدی را به آن‌ها نمی‌دهند. همین مسأله سبب می‌شود تا افرادی که در دوران کودکی سالم‌تر زندگی می‌کنند در بزرگسالی نیز قد بلند‌تر و با اعتماد به نفس بالاتری زندگی کنند و در نهایت نیز انسان‌های موفق‌تری باشند.

مصرف برخی دارو‌ها

امروزه پزشکان متوجه شده‌اند که برخی از دارو‌ها می‌تواند سبب اختلال در رشد جنین و کودکان گردد. از این رو این عامل به یکی از دلائل عمده کوتاه‌تر شدن قد افراد تبدیل می‌شود. بر این اساس مصرف برخی از دارو‌ها در دوران بارداری، شیردهی و همچنین مصرف آن‌ها در دوران نوزادی می‌تواند مانع افزایش رشد قدی افراد می‌شود. از این رو خانم‌ها در دوران بارداری و شیردهی باید نسبت به مصرف دارو‌ها کاملاً حساس باشند و قبل از مصرف هر دارو حتماً با پزشک خود مشورت کنند.

اختلالات رشد داخل رحمی

علاوه بر همه موارد گفته شده تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس، ممکن است که فرد در دوران جنینی با اختلالاتی مواجه شود که همین مسأله سبب کوتاهی قد نوزاد گردد. دوران جنینی یکی از مهم‌ترین دوران‌ها در زندگی هر فرد به حساب می‌آید. در این دوران بدن انسان شکل می‌گیرد و کامل می‌شود. همین امر سبب می‌شود تا هر گونه اختلال در این دوران سبب اختلال در رشد قدی او می‌شود و باعث خواهد شود تا در بزرگسالی فرد کوتاه قدی باشد.

بررسی میزان اعتماد به نفس افراد بلند قد

بررسی-میزان-اعتماد-به-نفس-افراد-بلند-قد

اگر بخواهیم، میزان تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس را مورد بررسی قرار دهیم، باید بگوییم که بین افزایش قد و میزان اعتماد به نفس رابطه مستقیمی برقرار است. افرادی که قد بلندتری دارند، بسیار خوش اندام‌تر و جذاب‌تر به نظر می‌رسند. همین امر سبب می‌شود تا حس بهتری نسبت به خود داشته باشند. علاوه بر آن دیگران نیز نسبت به این افراد حس بهتری دارند و معمولاً به سمت آن‌ها جذب می‌شوند

از این رو اعتماد به نفس این افراد نسبت به سایرین بیش‌تر می‌باشد. با افزایش اعتماد به نفس حضور در جامعه برای فرد راحت‌تر می‌شود و در نتیجه به فرد موفق‌تری در زندگی اجتماعی تبدیل می‌شود. در بسیاری از مواقع افرادی با قد بلند‌تر نسبت به فرد کوتاه‌تر اما در عین حال باهوش‌تر، انسان‌های موفق‌تری در حیطه شغلی و زندگی اجتماعی هستند.

کلام آخر؛ تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس

همان طور که می‌دانید میزان تأثیر قد در اعتماد به‌ نفس بسیار زیاد است و افراد رابطه مستقیمی بین این دو فاکتور وجود دارد. افرادی که قد بلند‌تری دارند، انسان‌های با اعتماد به نفس هستند و از نظر روجی نیز بسیار قوی می‌باشند. جامعه نیز این افراد را بیش‌تر می‌پذیرد و همین امر سبب می‌شود تا این انسان‌ها در زندگی اجتماعی و زناشویی خود افراد موفق‌تری باشند. اگر به دنبال راهی برای افزایش قد خود هستید، بهتر است که پکیج افزایش قد قد پلاس را انتخاب نمایید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین نتیجه را دریافت کنید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghadpl.com/?p=11015