ویتامین D برای رشد قد

ویتامین D برای رشد قد

ویتامین D برای رشد قد بسیار لازم و ضروری است، با این حال این ماده در کنار بقیه مواد مغذی تکمیل می‌شود و رشد قد را به خوبی پیش می‌برد. هر ماده مغذی نقش مهمی در بدن ایفا می‌کند و اگر یکی از آنها در بدن کم باشد رشد به خوبی اتفاق نمی‌افتد. اهمیت مواد غذایی و تاثیر آنها در رشد را باهم بررسی می‌کنیم و یاد می گیریم که برای افزایش قد چه بخوریم تا بیشتر با بدن و انرژی آشنا شویم.

اهمیت کلسیم و ویتامین D برای رشد قد

ویتامین D برای رشد قد یک ماده مغذی ضروری است که نقش مهمی در سلامت اسکلتی دارد. کمبود ویتامین D همچنین با پیامدهای سلامت غیراسکلتی مانند رشد مرتبط است. کوتاهی رشد و رشد ضعیف در میان کودکان زیر پنج سال همچنان یک چالش بزرگ جهانی است. این مهم ترین ویتامینی است که به قوی و بلند شدن استخوان ها کمک می‌کند. وقتی فرد ویتامین D برای رشد قد را به میزان لازم دریافت نکند، استخوان‌ها و دندان هایش ضعیف می‌شوند.

به غیر از نور خورشید که منبع اصلی ویتامین D برای رشد قد است، می‌توانید با گنجاندن غذاهای غنی از ویتامین D در رژیم غذایی خود مانند شیر و قارچ غنی‌شده با ویتامین D برای رشد قد ، مصرف خود را افزایش دهید . همچنین در کنار مواد مغذی مهم استفاده از پکیج افزایش قد پلاس در افزایش رشد به ما کمک می‌کند. ویتامین D برای رشد قد همچنین ممکن است با کمک به بدن برای جذب موثر فسفر و کلسیم که برای رشد استخوان‌ها مهم هستند، فرد را در رسیدن به قد مطلوب کمک کند.

قد پلاس بدون هیچ دارو یا عمل جراحی قد شما را افزایش میدهد

پکیج افزایش قد

علاوه بر ویتامین D برای رشد قد ، کلسیم ماده‌ای است که بدن تمامی موجودات زنده برای زندگی و ادامه حیات به آن نیاز دارد. بسیاری از غذایی که روزانه مصرف می‌کنیم از جمله محصولات لبنی، سبزیجات، آجیل، دانه‌ها و محصولات غنی‌شده حاوی کلسیم هستند. این ماده جزو فراوان‌ترین مواد مغذی در بدن محسوب می‌شود که باعث حفظ و سلامت جسم می‌گردد.

بسیاری از اجزای بدن مخصوصاً استخوان‌ها و دندان‌ها برای آنکه محکم باقی بمانند و قوی رشد کنند به کلسیم نیاز دارند. بدن و مغز برای آنکه بتوانند به خوبی باهم تعامل داشته‌باشند نیز به این ماده مغذی احتیاج دارند. همچنین قلب و عروق و حرکت عضلات وابسته به کلسیم است. گاهی بدن در طول روز نمی‌تواند این ماده را تأمین کند. بنابراین شما نیاز به پکیج قد پلاس خواهید داشت تا روند رشد بدون اختلال پیش برود.

مطالعه بیشتر: ورزش برای افزایش قد

فواید کلسیم و ویتامین D برای رشد قد چیست؟

 • بیشتر از 99 درصد بدن انسان از کلسیم ساخته‌شده است. این ماده به رشد استخوان و دندان بسیار کمک می‌کند و یک ماده ضروری به حساب می‌آید.
 • کلسیم باعث می‌شود تا انقباض عضلانی به درستی پیش برود. کلسیم زمانی آزاد می‌شود که عصب عضله تحریک گردد. کلسیم و پروتئین‌ها به کار انقباض بسیار کمک می‌کند.
 • یکی از موادی که باعث لخته‌شدن خون می‌گردد، کلسیم است و تاثیر بسیار مهمی بر روی بدن دارد.
 • ویتامین D برای رشد قد برای استحکام استخوان ضروری است و ممکن است از سیستم ایمنی و سایر عملکردها حمایت کند. بدن انسان ویتامین D برای رشد قد را در پاسخ به قرارگرفتن در معرض نور خورشید تولید می‌کند. فرد همچنین می تواند ویتامین D خود را از طریق برخی غذاها یا مکمل ها افزایش دهد.
 • ویتامین D برای رشد قد جذب کلسیم روده‌ای را افزایش می‌دهد و به حفظ سطح کافی کلسیم و فسفر خون کمک می‌کند که برای معدنی‌شدن استخوان‌های سالم ضروری است.
 • مصرف کافی ویتامین D برای رشد قد ممکن است از عملکرد خوب سیستم ایمنی حمایت کرده و خطر ابتلا به بیماری‌های خود ایمنی را کاهش دهد.

کدام ویتامین ها باعث بلندی قد می‌شود؟

بدن انسان برای آنکه بتواند به رشد ایده‌آل خود برسد نیاز دارد که روزانه مقدار مشخصی از ویتامین‌ها را دریافت کند. هر کدام از این مواد را می‌توانید با مشورت پزشک به سیستم غذایی خود اضافه کنید. با این حال ممکن است هر کدام از این مواد در بدن شما کاهش پیدا کند، بنابراین بهتر است به سراغ پکیج قد پلاس بروید تا جایگزینی برای این مواد باشد. این پکیج به شما کمک می‌کند تا به رشد ایده آل خود برسید. ویتامین‌هایی که به شما در افزایش رشد قد کمک می‌کنند شامل:

مطالعه بیشتر: تاثیر سیاه دانه بر افزایش قد

افزایش رشد قد با ویتامین B1

یکی از روش های افزایش قد تغذیه درست است و این ماده ازجمله ویتامین‌های لازم و ضروری بدن می‌باشد که باعث هضم غذا را منظم پیش می‌برد. همچنین قلب و سیستم عصبی را سالم نگه می‌دارد. تمامی این عوامل در کنارهم منجر به رشد و افزایش قد می‌گردند. برنج، بادام زمینی، گوشت خوک و دانه های سویا منبع غنی ویتامین B1 هستند.

افزایش رشد قد با ویتامین D

ویتامین D برای رشد قد

این ماده مغذی استخوان‌های شما را قوی و بلند می‌کند. کمبود آن تاثیر معکوس بر رشد استخوان‌ها و دندان‌های شما دارد. شما می‌توانید ویتامین D را از نور خورشید نیز دریافت کنید. شیر، گوجه فرنگی، مرکبات، سیب زمینی و گل کلم منابع غنی ویتامین D برای رشد قد هستند.

افزایش رشد قد با ویتامین A

استخوان ها را می‌سازد، دندان‌ها را قوی می‌کند و قد را افزایش می‌دهد. شیر، ماست، جگر، گوشت گاو، سالمون و سبزیجات سبز منبع غنی ویتامین A هستند. همچنین خاصیت آنتی اکسیدانی آن باعث می‌شود که سیستم ایمنی بدن تقویت شود.

افزایش رشد قد با ویتامین C

این ماده سرشار از آنتی اکسیدان است که به رشد بدن کمک می‌کند. گوجه فرنگی، سیب زمینی، مرکبات، توت ها و لیمو منبع غنی ویتامین C هستند. این ماده مغذی سیستم ایمنی بدن را افزایش می‌دهد و سرشار از آنتی اکسیدان است.

افزایش رشد قد با کلسیم

این ماده مغذی برای رشد استخوان بسیار مهم و ضروری است. اطمینان حاصل کنید که فرزندانتان مقدار کافی کلسیم در روز مصرف می‌کنند زیرا به افزایش قد کمک می کند. شیر، لبنیات، اسفناج، کولارد و محصولات سویای غنی‌شده منابع غنی کلسیم هستند.

افزایش رشد قد با ویتامین F

این ویتامین حاوی اسیدهای چرب است که در رشد، تولید هورمون و نگهداری سلول‌ها مفید است. بنابراین مطمئن شوید که مصرف این ویتامین‌ ضروری را افزایش می‌دهید تا رشد قد کافی را به دست بیاورید. زمانی که نتایج شما ثمر بدهد و به رشد ایده‌آل خود برسید، در جامعه با اعتماد به نفس بیشتری ظاهر خواهید شد.

غذاهای غنی از کلسیم و ویتامین D برای رشد قد

غذاهای-غنی-از-کلسیم-و-ویتامین-D-برای-رشد-قد

 • شیر و محصولات لبنی مانند ماست و پنیر – چه از شیر گاو، گوسفند یا بز تهیه شده‌باشد – منابع خوبی از پروتئین، کلسیم، ویتامین D برای رشد قد ، منیزیم و ویتامین های گروه B هستند. محصولات لبنی مانند ماست یونانی و پنیر لپه سرشار از پروتئین هستند و حاوی حدود 15 تا 20 گرم در هر وعده هستند.
 • ماهی و غذاهای دریایی نه تنها منابع خوبی از پروتئین هستند، بلکه ماهی‌های روغنی نیز یکی از غنی‌ترین منابع اسیدهای چرب امگا 3 سالم هستند که به بدن در حال رشد و متابولیسم استخوان کمک می‌کنند. برخی از انواع ماهی ها، از جمله  ماهی آزاد صیدشده و ساردین دارای مواد مغذی مهم برای رشد هستند، مانند آهن، کلسیم، فسفر، سلنیوم و ویتامین های گروه B.
 • سبزیجات از جمله منابع گیاهی برتر مواد معدنی از جمله کلسیم، منیزیم، ویتامین C و سایر آنتی اکسیدان‌ها هستند. این بدان معنی است که آنها می‌توانند به افزایش تراکم استخوان و دفع استرس اکسیداتیو کمک کنند.
 • تخم مرغ مملو از ویتامین‌ها و مواد معدنی استخوان‌ساز و عضله‌ساز مانند فسفر، ویتامین D برای رشد قد ، آهن، ویتامین های B، پروتئین و کاروتنوئیدهایی مانند لوتئین و زآگزانتین است.
 • گوشت گاو تغذیه‌شده با علف سرشار از پروتئین است که از اسیدهای آمینه تشکیل‌شده است که “بلوک های سازنده” ماهیچه ها‌و بافت‌ها هستند.
 • لوبیا و سایر حبوبات منابع خوبی از کلسیم و منیزیم هستند.
 • برخی از میوه‌ها مانند میوه‌های خشک‌شده مانند کشمش، آلو، انجیر و زردآلو منابع عالی کلسیم هستند. برخی میوه‌ها به ویژه پرتقال، کیوی، توت‌ها، آناناس، پاپایا و گریپ فروت سرشار از ویتامین هستند.
 • چای سبز و سیاه باعث افزایش استخوان و قوی ترشدن آنها می‌شود. همچنین خطر ابتلا به پوکی استخوان را کمتر می‌کند. چای سرشار از آنتی اکسیدان است و ممکن است در برابر استرس اکسیداتیو که می‌تواند به بافت‌های سراسر بدن آسیب برساند، دفاع کند.

مطالعه بیشتر: افزایش قد با سوجوک

کلسیم به تنهایی کافی نیست!

یکی از موادی که هم می‌توانیم از طریق مواد غذایی و هم از طریق مکمل‌های غذایی آن را به بدنمان تزریق کنیم  ویتامین D برای رشد قد است. همچنین بدنمان این ماده مغذی را می‌سازد و باعث سلامتی استخوان‌ها و افزایش قد می‌شود. این ویتامین یک ماده محلول در چربی است که بدن را حمایت می‌کند تا کلسیم و فسفر را جذب و انان را در استخوان‌ها حفظ کند.

اینگونه این ماده سلامتی بدن و افزایش رشد قد و استخوان‌ها را بر عهده دارد. علاوه بر آن تحقیقات نشان می‌دهند که ویتامین D رشد سلول‌های سرطانی را کاهش می‌دهد. همچنین این ماده به کاهش التهاب بدن و کنترل عفونت بدنی کمک می‌کند و باعث می‌شود تا سلامتی جسم تضمین شده‌باشد. اندام‌ها و بافت‌های بدن نقش مهمی را در سلامت استخوان‌ها به عهده دارند. آنها با جذب ویتامین D برای رشد قد توسط گیرنده‌های خود عملکردهای بدن را بهبود می‌بخشند.

با وجود تمامی این کارها و حفظ سلامتی بدن، کلسیم تنها برای افزایش رشد قد کافی نیست. برای آنکه بتوانید به رشدی ایده‌آل برسید نیاز دارید تا تمامی مواد مغذی را به درستی و با اندازه مناسب به صورت روزانه مصرف کنید. بهتر است یک رژیم غذایی مناسب، خواب کافی، ورزش و بسیاری از کارهای دیگر را تحت نظر و مشورت پزشک انجام دهید تا بتوانید به آن چیزی که می‌خواهید برسید. همچنین می‌توانید از پکیج قد پلاس با مشورت پزشک بهره ببرید. این پکیج به دلیل آنکه مجموعه‌ای از ویتامین‌ها را در خود جای داده‌است به افزایش قد شما کمک می‌کند و باعث اعتماد به نفس شما در جامعه می‌شود.

مجموعه قدپلاس جزو اولین مراکز در کشور است که توانسته است تنها با تمرکز بر روی اصلاح ساختار و اناتومی بدن افراد، بدون قرص و دارو، افزایش قد در 22 سالگی بین 3 الی 12 سانت را تضمین نماید. پکیج قد پلاس  دارای مجوز ثبت است. کافی‌ست جهت مشاوره هم اکنون با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در خصوص رشد قد در سن 22 سالگی شما را راهنمایی نمایند.

قدپلاس

سخن پایانی؛ ویتامین D برای رشد قد

همانطور که میدانید بدن به تمامی مواد غذایی از جمله ویتامین D برای رشد قد نیاز دارد تا سالم بماند و رشد کند. گاهی مواد غذایی نمی‌توانند مواد لازم مورد نیاز رشد را تهیه کنند. به همین دلیل مکمل‌های غذایی راهی ساده و آسان برای کمک به رشد می‌باشند. سعی کنید به کمک پزشک رژیم غذایی مناسبی را در پیش بگیرید و با کمک پکیج قد پلاس به رشد دلخواهتان برسید.

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghadpl.com/?p=10963