افزایش قد با ضخیم شدن غضروف

افزایش قد با ضخیم شدن غضروف

افزایش قد با ضخیم شدن غضروف یکی از تکنیک‌هایی است که امروزه بسیاری برای افزایش قد یا داشتن استخوان‌هایی سالم در پیش می‌گیرند. بسیاری از افراد بر اثر مشکلاتی که در دوران رشد با آن مواجه می‌شوند، نمی‌توانند خوب قد بکشند. همین موضوع باعث می‌شود که آنان احساس سرافکندگی کنند و یا شاید نتوانند به بسیاری از آرزوهای خود که نیاز به قد بلند دارد برسند. بنابراین پزشکان بسیاری تلاش کرده‌اند تا این موضوع را تحقق ببخشند.

غضروف و صفحه رشد چیست؟

صفحه رشد که به عنوان فیزیک نیز شناخته می شود، قسمت غضروفی انتهای استخوان‌های بلند است که رشد طولی استخوان در آن انجام می‌شود. این ناحیه که از عوامل مؤثر در افزایش قد است، از استخوان با فعالیت متابولیکی بالا مشخص می شود و تحت کنترل تنظیمی طیف گسترده‌ای از هورمون‌ها و ترکیبات سیگنال‌دهنده است. تنظیم هورمونی صفحه رشد می تواند تحت تأثیر ضربه، داروها و سایر متغیرهای بیرونی قرار گیرد که باعث اختلالات صفحه رشد و افزایش یا کاهش رشد استخوان‌ها در نتیجه افزایش قد با ضخیم شدن غضروف (Height increase with cartilage thickening) گردد.

نحوه افزایش قد از طریق ضخیم کردن غضروف

بر خلاف اکثر استخوان‌ها که کاملاً توسط پریوستوم پوشانده شده‌اند، استخوان‌های بلند بدن انسان فقط حاوی پریوستوم در طرفین استخوان‌ها هستند. اگر امکان افزایش اندازه این غضروف مفصلی وجود داشته‌باشد، باعث افزایش ارتفاع بدن می‌شود. ریزشکستگی [باعث] آزاد شدن سلول های بنیادی مزانشیمی پرتوان از مغز استخوان می شود که با بافت ترمیمی متشکل از بافت فیبری، فیبرو غضروف یا غضروف هیالین مانند بهبود می‌یابد.

خون و مغز استخوان (که حاوی سلول های بنیادی است) از شکستگی ها خارج می شود. بنابراین لخته خونی ایجاد می‌شود که سلول های غضروف ساز را آزاد می کند. حتی اگر ریزشکستگی‌ها به‌طور مستقیم در ناحیه زانو ایجاد نشده باشند، می‌توان  از طریق جراحی میکروشکستگی این کار را انجام داد. آزادسازی مغز استخوان ناشی از ریزشکستگی در غضروف مفصلی گیر می‌کند و باعث رشد غضروف و تحریک آن می‌شود. در نهایت غضروف مفصلی به غضروف کلسیفیه تبدیل می‌شود و از این طریق استخوان ارتفاع می‌گیرد و باعث افزایش قد با ضخیم شدن غضروف می شود.

علاوه بر همه این موارد با رعایت اصولی و ورزش برای افزایش قد طبق نظر دکتر و رژیم غذایی مناسب می‌توان باعث افزایش قد با ضخیم شدن غضروف شد. در هنگام رژیم غذایی برای افزایش قد پکیج قد پلاس نیز می‌تواند بسیار موثر باشد و شما را در داشتن قدی ایده‌آل یاری دهد.

قد پلاس بدون هیچ دارو یا عمل جراحی قد شما را افزایش میدهد

پکیج افزایش قد

تکنیک گرو تالر داینامیک چیست؟

اغلب اوقات، ما همیشه شاهد این موضوع هستیم که چگونه افراد در مورد قد خود نگرانند و یا نمی‌توانند به آرزوهای خود برسند. یک فرد کوتاه قد تنها به دلیل قد کوتاه خود با مشکلات ناگفته زیادی روبرو می‌شود. در بازار داروها و مکمل‌های زیادی برای افزایش قد وجود دارد ولی بیشتر آنها برای سنین خاصی مؤثر هستند.

Grow Taller Dynamics یک راه حل نهایی برای افرادی است که با مشکلات کوتاهی قد دست و پنجه نرم می‌کنند. این فرایند تمام نکات و تکنیک‌هایی را  به اصلاح انحنای بیش از حد ستون فقرات کمک کند را ارائه می‌دهد تا استخوان‌ها بتوانند قد بکشند. همچنین تمرینات خاصی را معرفی می‌کند که ستون فقرات را هدف قرار می‌دهد و به شما کمک می کند تا به ارتفاع دلخواه خود برسید.

اسیدهای آمینه باعث افزایش سطح هورمون رشد انسانی می شوند که درنهایت برای افزایش قد مؤثرند. این هورمون رشد است که قد را افزایش می‌دهد. هورمون رشد انسانی مسئول ترکیب بدن، ترکیب مایعات، توده عضلانی، رشد استخوان، متابولیسم و عملکرد قلب است. تمامی این نکات به طور خاص در این تکنیک رعایت‌شده است.

تمرینات ویژه‌ای که توسط مخصصین به شما آموزش‌داده می‌شود بر قد تأثیر می‌گذارند و آن را بهبود می‌بخشند. این تمرینات توسط تحقیقات علمی و توسط متخصصان تناسب اندام طراحی‌شده است. این تمارین باعث انقباض معکوس ستون فقرات و درنهایت ایجاد اختلال در صفحه رشد و افزایش قد با ضخیم شدن غضروف شما می‌شود.

مطالعه بیشتر: تا چه سنی افزایش قد داریم

مزایا روش گرو تالر داینامیک برای ضخیم شدن غضروف‌ها

افزایش قد با ضخیم شدن غضروف

Grow Taller Dynamics نه تنها به افزایش قد شما کمک می کند، بلکه از بسیاری جهات برای شما مفید خواهد بود. مزایای روش گرو تالر شامل:

 • افزایش دهنده قد: این تکنیک جدیدترین، ایمن ترین، ارزان ترین و منحصر به فرد ترین برنامه‌ای است که به شما کمک می‌کند قد خود را افزایش دهید.
 • وضعیت بدن را بهبود می بخشد: وضعیت نامناسب بدن با افزایش سن باعث کاهش قد شما می‌شود.  این تکنیک با توجه به فهرستی از برنامه‌های بدنی شما را برای جلوگیری از این وضعیت راهنمایی می‌کند. چالش‌هایی که بدن شما براساس برنامه‌های این تکنیک مواجه می‌شود وضعیت قد و بدن را بهبود می‌بخشد.
 • عضلات لاغر بسازید: پویایی قد بلندتر حتی برای ورزشکاران یا تمرین‌کنندگان وزنه‌برداری نیز مفید است. هدف این برنامه افزایش قدرت مرکزی بدن بدون وزنه‌برداری است، بنابراین می‌توان از آن حتی برای افراد عادی نیز استفاده کرد.
 • ترمیم عضلات: عدم تعادل عضلانی بر قد انسان تأثیر منفی می گذارد. از آنجایی که ماهیچه‌ها برای وجود و عملکرد خاص خود با روش‌های خاصی طراحی شده‌اند. Grow Taller Dynamics به ترمیم عضلات، تقویت و ریکاوری برای انجام تمرینات ویژه‌ای که می‌تواند به رشد قد شما کمک کند، طراحی‌شده است.
 • چاقی را درمان می‌کند: از آنجایی که این برنامه راه‌هایی را برای تقویت هورمون‌های رشد معرفی می‌کند، این امر منجر به افزایش متابولیسم در بدن و در نتیجه درمان مشکلات چاقی و اضافه وزن می‌شود.
 • متعادل سازی خواب: تمرینات ویژه و سایر تکنیک‌های معرفی‌شده در برنامه به شما کمک می‌کند تا چرخه خواب خود را منظم کنید. با تنظیم مناسب خواب هورمون‌های رشد بیشتری ترشح می‌شوند که به افزایش قد شما کمک می‌کند.
 • این تکنیک دارای پشتیبان علمی و اثبات‌شده می‌باشد.
 • بدون هیچگونه عوارض جانبی و نتایج دائمی در کمترین زمان ممکن تاثیر می‌گذارد.
 • افزایش قد با ضخیم شدن غضروف از این طریق برنامه ای بدون ریسک و قابل درک برای همه افراد و در همه سنین است.

مطالعه بیشتر: افزایش قد در 22 سالگی

گرو تالر داینامیک تا چه سنی باعث افزایش قد شما می‌شود؟

این برنامه برای افرادی که به دنبال راه هایی برای بهبود قد خود بدون توجه به وزن، سن، جنسیت یا وضعیت مالی فعلی خود هستند، بهترین است. همچنین فرقی نمی کند که به کدام قومیت تعلق داشته باشید یا چه نوع قد ژنتیکی دارید. Grow Taller Dynamics به طور خاص برای افراد در سنین مختلف، تیپ‌های بدنی، زمینه‌های اجتماعی-اقتصادی، جنسیت و سایر عواملی که بر رشد قد تأثیر می‌گذارند، طراحی‌شده است.

مدت زمان مورد نیاز برای افزایش قد با متد گروتالر داینامیک؟

Grow Taller Dynamics یک برنامه انقلابی و نجات دهنده برای بسیاری از افرادی است که با مشکلات قد مواجه هستند. این برنامه نه تنها به فعال سازی مجدد هورمون‌های رشد انسانی برای افزایش قد کمک می‌کند، بلکه باعث افزایش عضله، عدم تعادل عضلانی، قدرت مرکزی و سلامت کلی می‌شود.

به طور کلی، اگر فردی هستید که به دنبال راه های طبیعی برای بلندتر شدن هستید، این برنامه ارزش امتحان کردن را دارد. مدت زمانی که برای افراد جواب میده با توجه به میزان کلسیون و هورمون رشد در بدن انها متفاوت می‌باشد. به صورت کلی می‌توانید دو تا 3 ماه را مد نظر داشته‌باشید. در اجرای این تکنیک باید بتوانید ریتم و تداوم داشه‌باشید و با عزم و اراده قوی طبق برنامه پیش بروید تا در نهایت به آن نتیجه‌ای که میخواهید برسید.

برنامه‌های موجود در Grow Taller Dynamics چیست؟

برنامه‌های-موجود-در-Grow-Taller-Dynamics-چیست

قبل از آنکه تصمیم نهایی خود برای خرید این برنامه را بگیرید باید بدانید که چه چیزهایی در این برنامه وجود دارد. به همین دلیل دانستن اجزای این برنامه به شما کمک می کند تا نحوه عملکرد Grow Taller Dynamics را درک کنید. برنامه هایی مانند:

 • چگونه با تغییرعضلات و افزایش قد با ضخیم شدن غضروف، طول ستون فقرات خود را افزایش دهیم.
 • چگونه آمینو اسیدهای مناسب را در برنامه غذایی هفتگی خود بگنجانید تا افزایش قد با ضخیم شدن غضروف را شاهد باشید.
 • چگونه تولید هورمون های رشد را به طور طبیعی افزایش دهید.
 • چگونه از انقباض ستون فقرات به دلیل فشرده سازی آن جلوگیری کنید و باعث رشد و بهبودی آن شوید.
 • ورزش‌هایی استثنایی  که به افزایش قد با ضخیم شدن غضروف شما کمک می‌کند.
 • درک ارتباط این که چگونه یک بدن و ذهن خوب می‌تواند در تولید هورمون های رشد کمک کند.
 • چگونه به تنهایی فرآیند را دوباره آغاز کنید.
 • چگونه به طور طبیعی هورمون رشد انسانی را بدون عوارض جانبی خطرناک افزایش دهید.
 • وعده‌های غذایی و غذاهایی که می‌توانید درست کنید شامل مواردی است که به طور طبیعی باعث افزایش تولید هورمون رشد انسانی در بدن شما می‌شود.
 • چگونه با استفاده از راز کشف شده توسط ناسا، تقریباً یک اینچ قد به بدن خود اضافه کنید؟
 • آزمایشی که با انجام‌دادن آن به شما می‌گوید چند اینچ ارتفاع اضافی می‌توانید به دست بیاورید. افزایش قد برای هر فرد کمی متفاوت است، 1 – 6 اینچ بین افراد متغیر می‌باشد.
 • تمرینات و تجهیزات ویژه‌ای که به کشیده‌شدن ستون فقرات و افزایش قد با ضخیم شدن غضروف شما کمک می‌کند.
 • ویدیوی گام به گام با وضوح بالا که به شما نشان می‌دهد چگونه تمرینات افزایش قد را انجام دهید.

سخن پایانی؛ افزایش قد با ضخیم شدن غضروف توسط قدپلاس

مجموعه قدپلاس جزو اولین مراکز در کشور است که توانسته است تنها با تمرکز بر روی اصلاح ساختار و اناتومی بدن افراد، بدون قرص و دارو، افزایش قد بین 3 الی 12 سانت را تضمین نماید. پکیج قد پلاس  دارای مجوز ثبت است. کافی‌ست جهت مشاوره هم اکنون با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در خصوص افزایش قد شما را راهنمایی نمایند.

M010T164 Software Box 4 1 1 1

قدپلاس

تکنیک گرو تالر داینامیک برای شما کار می‌کند در صورتی که آن را به طور منظم انجام دهید. قرار نیست یک شبه قدتان رشد کند. افزایش قد با ضخیم شدن غضروف نیز با توجه به تمرینات و مکمل‌هایی که پزشک متخصص ان را تجویز می‌کند امکان پذیر می‌باشد. برای آنکه بتوانید افزایش قد با ضخیم شدن غضروف را داشته‌باشید بهتر است به توصیه‌های دکترتان گوش کنید. پکیج‌های بسیاری را برای افزایش قد در بازار موجود می‌باشد، اما این پکیج‌ها تنها برای سنین خاص هستند. به کمک برنامه و تکنیک گرو تالر داینامیک به همراه پکیج قد پلاس اعتماد به نفس را به خود برگردانید.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghadpl.com/?p=10708