افزایش قد با مدیتیشن چگونه امکان پذیر است؟

افزایش قد با مدیتیشن

افزایش قد با مدیتیشن؛ برخی افراد سن رشد خود را به اتمام رسانده‌اند و تازه متوجه می‌شوند که قد مناسبی ندارند. شاید باور این موضوع کمی سخت باشد اما امروزه روش‌های مدرنی برای افزایش قد ابداع شده است که می‌تواند شما را بلند قد‌تر نشان دهد. مدیتیشن افزایش قد یکی از این روش‌ها می‌باشد. افراد بزرگسال به راحتی می‌توانند با گوش دادن به این نوع فایل‌ها، قد بلند‌تری داشته باشند. افزایش قد با مدیتیشن یک امر حتمی می‌باشد و هرگز دور از واقعیت نیست. در این مقاله تلاش می‌کنیم تا شما را با این روش افزایش قد بیش‌تر آشنا کنیم.

افزایش قد با مدیتیشن

شاید کمی عجیب و دور از تصور باشد که افزایش قد با مدیتیشن (Increase height with meditation) امکان‌پذیر باشد. اما این امر حقیقت دارد. افراد با گوش دادن به این نوع فایل‌های صوتی می‌توانند بر روی هدف خود تمرکز کنند و ذهن را برای دستیابی به آن هدف آماده کنند. با کمی آرامش و تمرکز می‌توان به ناخودآگاه خود تلقین کنید که شما بلند قد‌تر شده‌اید.

با تکرار روزانه این کار، پس از گذشت مدت زمان مشخصی شما در واقعیت افزایش قد را تجربه خواهید کرد. این کار که به صورت تمرینی انجام می‌شود، باید طی روز‌های متوالی صورت گیرد تا فرد بتواند کنترل ذهن را در دست بگیرد. دیدگاه‌ها و نگرش خود را تغییر دهد و در نتیجه با اهداف خود نزدیک‌تر شود.

اینجا همان جاییست که پکیج قدپلاس به کمک افراد می‌آید. تمرکز این پکیج روی افزایش قد با تغذیه و ورزش بر افراد بوده و علاوه بر انجام این کار، به افزایش سلامتی افراد نیز کمک زیادی می‌کند.

قد پلاس بدون هیچ دارو یا عمل جراحی قد شما را افزایش میدهد

پکیج افزایش قد

آیا مدیتیشن باعث افزایش قد می‌شود؟

امروزه پژوهشگران با همکاری موسیقی دان‌ها موفق به ساخت مدیتیشن برای افزایش قد شده‌اند. این فایل‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که می‌توانند غده هیپوفیز را تحت تأثیر قرار دهند. این غده که مسئولیت رشد را بر عهده دارد فقط تا سن خاصی به ترشح هورمون می‌پردازد. این سن برای دختران ۱۸ تا ۲۰ سالگی و برای پسران ۱۹ تا ۲۲ سالگی می‌باشد.

معمولاً پس از آن ترشح هورمون توسط این غده متوقف می‌شود. با این حال با استفاده از مدیتیشن افزایش قد می‌تواند ترشح هورمون توسط این غده را دوباره فعال کرد. این فایل‌ها به طور مستقیم بر روی مغز تأثیر گذاشته و اجازه ترشح هورمون مورد نظر به غده هیپوفیز داده می‌شود. در نتیجه فرد در بزرگسالی نیز می‌تواند افزایش قد داشته باشد.

مطالعه بیشتر: ورزش برای افزایش قد

آشنایی با طرز کار غده هیپوفیز (غده مسئول رشد قد)

از آن جایی که این غده در سطح مغز قرار دارد و مسئولیت تمام هورمون‌ها را بر عهده دارد، بهتر است که برای مدیتیشن افزایش قد حتماً با این غده آشنا شویم. این غده مسئولیت رشد بدن را بر عهده دارد و یک غده درون ریز می‌باشد. این غده از دو بخش اصلی تشکیل شده است که به نام‌های قدامی و خلقی معرفی می‌شوند.

قسمت قدامی مسئولیت رشد فیزیکی بدن را بر عهده دارد و در کاهش استرس بسیار مؤثر می‌باشد. از این رو با گوش دادن به مدیتیشن افزایش قد، به راحتی می‌توانید بر این غده اثر گذاشته و سبب افزایش ترشح هورمون رشد شوید. با استفاده از این فایل‌های صوتی می‌توانید بر روی هیپوفیز قدامی تأثیر گذاشته و به رشد استخوان‌ها کمک کنید.

فواید فیزیکی مدیتیشن برای بدن

فواید-فیزیکی-مدیتیشن-برای-بدن

این نوع فایل‌ها که معمولاً به صورت صوتی مورد استفاده قرار می‌گیرند، دارای فواید زیادی هستند. علاوه بر افزایش قد با مدیتیشن، شما می‌توانید با استفاده از این فایل‌ها به نتایج مطلوب دیگری نیز دست یابید که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

 • کاهش استرس
 • کنترل فشار خون
 • کاهش اضطراب
 • از بین رفتن سر درد‌های تنشی
 • کاهش بی‌خوابی
 • بهبود خلق و خو در افراد
 • افزایش سطح سیستم ایمنی بدن
 • افزایش شادی و خلاقیت
 • بالا رفتن انرژی
 • تعادل ذهن

مطالعه بیشتر: یوگا برای افزایش قد


نحوه انجام مدیتیشن برای رشد قد

افزایش قد با مدیتیشن طی یک پروسه طولانی و زمان بر اتفاق می‌افتد. فرد باید روز‌های متوالی به این فایل‌ها گوش دهد تا بتواند کنترل بخش ناخودآگاه ذهن را در دست بگیرد و به مرور زمان افزایش قد را تجربه کند. برای این که بتوانید با استفاده از مدیتیشن افزایش قد به نتیجه دلخواهی برسید باید نکاتی را مد نظر خود قرار دهید که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

قبل از شروع تمرینات حتماً قد خود را اندازه بگیرید، پس از گذشت ۲۱ روز دوباره قد خود را بررسی کنید تا بتوانید تأثیر عجیب و حیرت‌آور مدیتیشن افزایش قد را متوجه شوید.
هر روز که برای انجام این تمرینات مهیا می‌شوید، باید تمرکز کنید و در ادامه این راه صبور باشید. در عی حال مثبت‌اندیشی نیز می‌تواند به دریافت نتیجه بهتر بسیار مؤثر باشد.
علاوه بر تمرکز، باور نیز یکی از فاکتور‌های مهم برای کسب موفقیت می‌باشد. تا زمانی که به این فایل‌ها باور نداشه باشید، هیچ گونه افزایش قدی را تجربه نخواهید کرد.

مراحل مدیتیشن برای افزایش قد

مراحل مدیتیشن برای افزایش قد

یکی از عوامل موثر بر افزایش قد در سنین مختلف مدیتیشن افزایش قد است که باید مطابق با اصول خاصی انجام شود تا بتواند نتیجه مطلوبی برای فرد به همراه داشته باشد. معمولاً در شرایطی که اقدامات لازم را به درستی انجام دهید و حداقل ۳ ماه این تمرینات را انجام دهید، افزایش قد را تجربه خواهید کرد. برای این کار باید چهار مراحل مختلف را سپری کند تا بتواند قد بلند‌تر شود. این مراحل عبارتند از:

مرحله اول= ۱ـ۵ روز

در این مرحله شما باید با استفاده از یک مداد مشکی یک نقطه بر روی یک کاغذ بکشید. کاغذ را طوری روی دیوار بچسبانید که در امتداد بینی شما باشد. پس از آن در فاصله ۲۵ سانتی‌متری از آن قرار بگیرید. حدود ۲ تا ۳ دقیقه بدون پلک زدن به نقطه مربوطه خیره شوید. در طول این پنج روز این تمرینات را تکرار کنید تا بتوانید تمرکز خود را بالا ببرید.

مرحله دوم= ۶ـ۸ روز

در این مرحله باید به دور نقطه مورد نظر یک خط بکشید. حالا توجه خود را بر روی این خط بگذارید و چند لحظه در همین حالت بمانید. سعی کنید هر بار این مدت زمان را افزایش دهید تا هنگامی که یک نور سبز رنگ مشاهده کنید.

افزایش قد با قانون جذب

مرحله سوم= ۹ـ۱۵ روز

حالا باید یک دایره به دور دایره قبلی بکشید. حال به نقطه خیره شوید و این کار را تا زمانی که یک نور سبز رنگ ببینید، ادامه دهید.

مرحله چهارم= ۱۵ـ۲۱ روز

روی دایره قبلی متمرکز شوید و این کار را تا زمانی ادامه دهید که دیگر دایره را نبینید. حالا چشمانتان را ببندید و این نقطه را بین دو ابروی خود تصور کنید. حالا حدود ۲ دقیقه در این حالت باقی بمانید و سپس چشمانتان را باز کنید.

مطالعه بیشتر: ورزش پیلاتس برای افزایش قد

نکات مفید افزایش قد با مدیتیشن

نکات-مفید-افزایش-قد-با-مدیتیشن

برای این که بتوانید مدیتیشن افزایش قد را تجربه کنید، باید نکاتی را در نظر داشته باشید. با استفاده از رعایت این اصول می‌توانید باور و انگیزه را در خود افزایش دهید و در نتیجه بلند قد‌تر شوید.

 • در حین انجام تمرینات محلی آرام و مناسب را انتخاب نمایید.
 • اجازه ندهید که ذهن شما با افکار منفی درگیر شود و در طول روز مثبت‌اندیشی کنید.
 • با افزایش تمرکز می‌توانید چشم سوم خود را باز کنید.
 • در نظر بگیرید که این تمرینات هیچ گونه ضرری برای جسم و روح شما ندارد.
 • بهتر است که قبل از شروع تمرینات جسم و ذهن خود را مهیا کنید.
 • برای دریافت نتیجه بهتر می‌توانید از یک مربی خوب و با تجربه کمک بگیرید.
 • بهتر است که تمرینات مربوطه را در زمان‌های آزاد خود و در دو نوبت صبح و عصر انجام دهید.

مجموعه قدپلاس جزو اولین مراکز در کشور است که توانسته است تنها با تمرکز بر روی اصلاح ساختار و اناتومی بدن افراد، بدون قرص و دارو، افزایش قد در 22 سالگی بین 3 الی 12 سانت را تضمین نماید. پکیج قد پلاس  دارای مجوز ثبت است. کافی‌ست جهت مشاوره هم اکنون با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در خصوص رشد قد در سن 22 سالگی شما را راهنمایی نمایند.

قدپلاس

افزایش قد فقط با مدیتیشن امکان‌پذیر است؟

این که افزایش قد با مدیتیشن امکان‌پذیر است، یک امر واقعی و قطعی می‌باشد. اما این روش تنها راه برای افزایش قد نمی‌باشد و شما راه‌های مختلف دیگری را نیز می‌توانید برای بلند قد‌تر شدن انتخاب نماید. مدیتیشن افزایش قد مغز و ضمیر ناخودآگاه شما را در دست می‌گیرد و ذهن را برای رسیدن به هدف آماده می‌کند.

اما روش‌های دیگری نیز وجود دارند که می‌توانند بر جسم انسان تأثیر بگذارند و سبب افزایش قد او شوند. البته که افزایش قد در سنین بعد از بلوغ کار سختی می‌باشد و نیاز به صبر و پشتکار زیادی دارد. اما امروزه با پیشرفت علم روش‌های مختلفی برای انجام این کار ابداع می شود که می‌توانند در طول زمان به بلند قد‌تر شدن شما کمک کنند.

مطالعه بیشتر: افزایش قد با سوجوک

مدیتیشن و حرکات کششی دو عامل اصلی افزایش قد

شاید برخی افراد به دلیل نداشتن تمرکز بالا نتوانند نتیجه مطلوبی با استفاده از مدیتیشن افزایش قد به دست آورند. اما اگر شرایطی فراهم کنید که بتوانید همراه با مدیتیشن از روش‌های دیگری نیز استفاده کنید، سریع‌تر به نتیجه می‌رسید. انجام حرکات کششی یکی از راه‌هایی است که می‌تواند در رسیدن به هدف به شما کمک کند.

با انجام این حرکات می‌توان کمی به کشیدگی در مفاصل ستون فقرات کمک کرد و از این راه به نتیجه مطلوبی دست یافت. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که در کنار انجام این حرکات باید یک برنامه غذایی مناسب داشته باشید تا بتوانید کالری مورد نیاز بدن را تأمین کنید.

نتیجه مطلب افزایش قد با مدیتیشن

همان طو که در این مقاله خواندیم، افزایش قد با مدیتیشن امکان‌پذیر است و افراد زیادی با استفاده از این فایل‌ها به نتایج مناسبی رسیده‌اند. امروزه افراد زیادی به دنبال افزایش قد هستند و از آن جایی که سن رشد را پشت سر گذاشته‌اند، این امر بسیار سخت و زمان بر می‌باشد. اما با مدیتیشن افزایش قد می‌توانند به اهداف خود نزدیک‌تر شوند و احساس مناسبی را تجربه کنند.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://ghadpl.com/?p=10817